UEFA EURO 2020 (11.06 - 11.07.2021) - тема за коментари

  • 48 355
  • 1 674
  •   1
Отговори
# 1 635
  • Мнения: 10 910
Нещо забавно Grinning

Мъж гледа 45 минути игра, мислейки, че е Евро 2020


Жена от Торонто намери баща си да гледа това, което според него беше играта Англия срещу Дания на Евро 2020, само за да осъзнае, че това е игра на ПЕС .

Публикувайки оживената сцена пред TikTok, дъщеря му Тасним Баракат трябваше да му съобщи новината на полувремето.

Тасним признава: „Татко, не е реално, те са карикатури, това е FIFA !

Изглежда раздразнен, баща й се опитва да я убеди, че това е истински футболен мач.

Тансим обаче отговаря: "Не, това е FIFA , фалшива видео игра, виж ги отблизо!"

"Погледни ги отблизо - не ти ли изглеждат фалшиви?"

Докато се смее, тя продължава: "През цялото време си гледал това?"

Видеото постигна над 2,4 милиона гледания, като потребителите на TikTok се забавляваха в раздела за коментари. Един потребител написал: „Пичът започва да работи на следващия ден:„ Уау, каква игра! Не мога да повярвам, че Дания спечели с 12: 1 “.“


https://www.sportbible.com/news/news-man-watched-a-whole-half-of … he-euros-20210709

# 1 636
  • София
  • Мнения: 27 290
https://www.youtube.com/watch?v=8xrvTbnEM50&ab_channel=UEFA

https://www.uefa.com/uefaeuro-2020/video/goal-of-the-tournament/#/
Тук предполагам става гласуването с лайк под даденото предложение
 
Селектирали са 10 предложения
От феновете зависи кой ще е избрания гол номер 1.
 
Според вас, кой бе най-красивия гол на първенството?
Имаше много качествени попадения и като индивидуални изпълнения и като комбинации
 
Все пак гласувах за Патрик Шик срещу Шотландия, защото такъв гол не се вижда всеки ден, камо ли на толкова голям форум.
 
А ако трябва да дам топ 3, то:
1) Шик
2) Модрич
3) тук е сложно вече, колебая се между Инсинье и Погба, хайде на Лоренцо слагам.
 
Simple Smile

# 1 637
  • Milano
  • Мнения: 3 688
Чета, че англичаните направили петиция, че финала трябвало да се преиграе, защото "ги били дърпали все едно са роби"😂😂😂 и мача не бил коректен.
Та искат непристрастен съдия.
Чудя се аз друг мач ли гледах, че все жълти картони на Италия вадеше?
Хич не знаят да губят. Смешници!

Това е много на място (на диалект):



" В Англия е дошъл италианския щам, но не е опасен, пари само гъ.а".😂🔝

Ау, супер за Лигата на Нациите. И финала е на Сан Сиро.😍

Последна редакция: ср, 14 юли 2021, 00:12 от regina di cuori

# 1 638
  • Мнения: 15 356
Точно пък съдията изобщо не може да вини никой ,мен много ме кефи .Абсолютно не е имал пристрастия човека,просто не свири ,не гледа Вар и мар на всеки тръшнал се с плонж или хванал петала театрално .Не мирясаха значи!Те сега да не вземат да обвинят Киелини в расизъм,защото дръпна чернокож ,ами той му застана на пътя.Коментатора много добре го каза :Киелини заложници не взима 😂😂😂
Дяволче,гласувах,с пристрастие разбира се 😁,не съм милионерка като съдията Бьорн и мога да си го позволя .

# 1 639
  • Milano
  • Мнения: 3 688
Трябваше да го спре на всяка цена.

Докато едни пишат петиции, други пеят:

https://www.instagram.com/reel/CRPYVGloMja/?utm_medium=share_sheet

# 1 640
  • София
  • Мнения: 27 290
Освен с класацията за гол на Евро 2020, ще ви измъча и с един финален въпросник.
За лека нощ на късно лягащите и за добро утро на ранобудните с кафето в ръка. Simple Smile


Нашите впечатления, оценки и призьори

Я да видим дали едно подобно допитване до фенките и феновете тук ще има успех.
Не е нужно да пишете някакви фермани. Кой каквото пожелае. Може да се отговори както с едно изречение, така и с повече. Не е необходимо да се отговаря на всички въпроси. Изобщо който каквото си пожелае.
Ако има успех може да се превърне в традиция.
Нещо като кратък лексикон, Wink

1. Заслужен европейски шампион ли е Италия (да/не)
Ако е не, кой според вас заслужаваше повече

2. Кой бе най-добрия/силния отбор като игра в хода на първенството

3. Според вас с този треньор и начин на игра, може ли Англия да се надява на световна титла в Катар

4. Реално ли е да се мисли, че Италия може да стане и световен шампион

5. Към момента кой е вашия фаворит за световното в Катар

6. Кои отбори ви изненадаха приятно

7. Кои отбори ви разочароваха

8. Играч на турнира според вас

9. Идеалната единайсеторка според вас

10. Хареса ли ви първенството

11. С какво ще запомните това първенство

12. Къде гледахте Еврото, когато имахте двоен избор, по БНТ или по НОВА

13. Кои студия и коментари ви харесаха повече, на БНТ или на НОВА


===>>>

Simple Smile


# 1 641
  • Мнения: 5 278
Гледах по френска тв. Италия абсолютно заслужено е шампион. В Катар не давам големи шансове на Англия, много са факторите.
Много, много ми е кеф за скуадрата.

# 1 642
  • Мнения: 10 910
Голове:
1. Шик, невероятен гол
2. Дамсгаард срещу Англия, хубав гол, но си умрях и от кеф
3. Модрич, пристрастна съм към Хърватска

1. Заслужен европейски шампион ли е Италия (да/не) - да

2. Кой бе най-добрия/силния отбор като игра в хода на първенството - Франция, ама много се лигавят и са с огромно самочувствие, което им изигра лоша шега. И Италия, все пак, заслужена победа!

3. Според вас с този треньор и начин на игра, може ли Англия да се надява на световна титла в Катар - Не! Но на добро представяне - да

4. Реално ли е да се мисли, че Италия може да стане и световен шампион - всичко е възможно. СП е след година само, ще са все още доста надъхани

5. Към момента кой е вашия фаворит за световното в Катар - нямам идея как вървят квалификаците, групите, даже кои отбори са. Айде ще кажа България Rolling EyesGrinning Срещу нас Италия и Швейцария нямат шанс! Ние сме основните фаворити в групата, защо не й за купата!
#българиЮнаци
#мачкай
#продължавамеНапред

JoyJoyJoy

6. Кои отбори ви изненадаха приятно - Дания, Швейцария, Украйна

7. Кои отбори ви разочароваха
- Германия, моя любим отбор. Очаквам от тях да мачкат и да печелят винаги. Бяха доста вяли, с проблясъци на моменти. Но се изкефих как биха Португалия

8. Играч на турнира според вас - вратаря Зомер на Швейцария. Имам слабост към вратари, а и момчето направи страхотни спасявания

9. Идеалната единайсеторка според вас - не знам, няма идеални неща Joy

10. Хареса ли ви първенството - да

11. С какво ще запомните това първенство
- Инфарктния финал
- Победата на Швейцария над Франция
- Случката с Ериксен, изкарах си акъла
- Мачовете в различни градове, хубава, но недоизпипана идея

12. Къде гледахте Еврото, когато имахте двоен избор, по БНТ или по НОВА - БНТ

13. Кои студия и коментари ви харесаха повече, на БНТ или на НОВА - БНТ, класика, а и коментаторите на Нова прекалиха с пристрастията

Дяволо, ти няма ли да кажеш?

# 1 643
  • Мнения: 15 356
Заслужен европейски шампион ли е Италия?-Да!
Кой бе най-добрия/силния отбор като игра в хода на първенството-Италия
 Според вас с този треньор и начин на игра, може ли Англия да се надява на световна титла в Катар-не
 Реално ли е да се мисли, че Италия може да стане и световен шампион -защо не,аз и на СП ще си викам за тях естествено
Кои отбори ви изненадаха приятно?-Украйна и Швейцария
Кои отбори ви разочароваха-Франция,Хърватска и от двата очаквах повече
Играч на турнира-абсолютно Зомер ,невероятен!
Идеалната единайсеторка -доста има да мисля тук
Хареса ли ви първенството-да!
С какво ще запомните това първенство
Най-вече с победата на Италия
Заплахите срещу Мората,малкото германче и Стърлинг Дузпата
Гледахме по БНТ и коментарните студиа и мачовете при двоен избор

# 1 644
  • София
  • Мнения: 30 204
Така както осъдих нападките с/у Мората и семейството му, искам строго да осъдя расистките обиди с/у тримата англичани, които изпуснаха дузпи. Голяма, ама голяма тъпотия! Радвам се, че Англия загуби този финал, но не мога да не оценя, че бяха достоен съперник и нито един футболист не заслужава това, което се стовари на главата на тези три момчета. Извинявам се, но това е толкова идиотско, че няма накъде.
Днес, чета, че бащата на Макгуаър е със счупена ключица след като е бил нападнат след мача пред стадиона.
Еми, не, това не мога да го разбера.
По-късно ще отговоря на въпросите.

# 1 645
  • Мнения: 5 278
То на трибуните и извън стадиона си е било война. Това е безумие.

# 1 646
  • София
  • Мнения: 30 204
То на трибуните и извън стадиона си е било война. Това е безумие.
И не само. Такава помия се излива из соц. мрежи по тъмнокожите футболисти на Англия, че не е истина.

# 1 647
  • Мнения: 5 278
Така е. Ако вкарват голове са ок, ако пропуснат, тогава виждат, че били тъмнокожи. Сякаш само те пропускат дузпи. Но сега им трябва виновник. И не се търси причината, истинската, а се скача на едно 19 годишно момче. Прочетох страхотен анализ специално за дузпите  -  колко е зле като цяло английският отбор на дузпи, в цифри, и сравнение с италианците, отново в цифри. Но диваците край Уембли не четат, те бият невинни минувачи.

Последна редакция: ср, 14 юли 2021, 21:35 от cardhu

# 1 648
  • София
  • Мнения: 30 204
Еми, аз не разбирам тези "фенове". Какъв фен си, ако се радваш на победите, а при загуба плюеш по футболистите?

# 1 649
  • Мнения: 10 910
Еми, аз не разбирам тези "фенове". Какъв фен си, ако се радваш на победите, а при загуба плюеш по футболистите?
Бая сериозен % от феновете са такива, за съжаление... Като чернокожите бягат и вкарват, наши хора са. Като изпусне дузпа, да си ходи в Африка... Английска толерантност в най-чист вариант...

Общи условия

Активация на акаунт