Утрогестан

  • 5 965
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 41
Дали не бъркате изтичането на хапчето, поставено вагинално, с течение?
През устата го приемам,за това ми е интересно.Сутрин пия едно хапче,а вечер-две.забелязала съм,че сутрин като стана е обилно и сополивесто,след няколко часа вече почти няма.Четох по форумите,че прогестерона придава жълт цвят.Но ме притесняват други неща по форумите😄

# 16
  • Мнения: 100
Здравейте момичета! В 9г.с съм и ми изписа преди няколко дни Утрогестан 3х2т + нош па,заради това че имам леко отлепване на плодния сак и кафяво течение.
Притесняваме обаче това че откакто го приемам спряха да ме болят гърдите,да са напрегнати и чувствителни както бяха по рано,иначе имам леки менструални болки от самото начало. Дали е възможно от хапчетата да са спрели да ме болят гърдите или може да се е случило нещо?
Ако някой е запознат или е бил в подобна ситуация,моля да пише.
Зсравей как се развиха нещата при теб че и аз съм в същата ситуация

# 17
  • Мнения: 1
Здравейте, 
След дълго  търсене и четене реших да пиша.
Бременна съм 10 г.с. от началото на бременноста  приемам утрогестан  3х1т.   през устата. Някоя от Вас  приемала ли го  през устат а и  поради  замайване,сънливост и повечко гдене  да  е сменила приема му   на вагинален?
Лекаря ми  каз а,че мога и прз уста мога и вагинална , преди да забременея го  приемах за кратко  пак през уста ,но нямах проблеми. 
Обаче сега..  не съм аз. Ще съм  благодарна  да споделите съвети  си смен.

# 18
  • Мнения: 17
Здравейте мили мами, извинявайте ако въпроса ми е неуместен, има ли мами на които им е останал Утрогестан който вече им е излишен? Моля ако има такива и са готови да го продадат на по ниска цена от аптечната ще съм благодарна да ми пишат съобщение. Благодаря😇 Успех на всички🍀

# 19
  • Мнения: 100
Здравейте мили мами, извинявайте ако въпроса ми е неуместен, има ли мами на които им е останал Утрогестан който вече им е излишен? Моля ако има такива и са готови да го продадат на по ниска цена от аптечната ще съм благодарна да ми пишат съобщение. Благодаря😇 Успех на всички🍀
Имам скъпа

# 20
  • Мнения: 69
Здравейте! Моля за съвет от хора приемали утрогестан. Предписаха ми го поради хормонална терапия и нисък хормон.
2пъти по 1таблетка вагинално - проблема е там,че не разбрах кога да ги започна (от кой ден) и кога се прави почивка. Предписано ми е за 3месеца.
Отделно приемам и противозачатъчни за предпазване. Могат ли да се приемат и двата препарата едновременно? Благодаря

# 21
  • Мнения: 151
Подарявам една опаковка Утрогестан 300 mg. Отворена е вчера, срокът е 15 дни след отварянето. Ако някой има нужда, мога да я изпратя още днес с куриер за негова сметка.

# 22
  • Мнения: 185
Здравейте,момичета и на мен ми беше изписана и съмнение за леко отлепване в малка доза 2 по 1 пих го 10 дни и докторката каза от утре да го спирам,но чета,че всички казват,че трябва постепенно да се спира

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт