Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 27 283
Тупарев отново счупи тъпомера след най-голямата гавра и пародия в родния ни ефир.
Просто нямам думи как може да си толкова безпардонно нагъл и безпринципен бездарник, за да пуснеш това в ефир и да се надяваш да ти се размине за пореден път.
Очаквам истинско цунами от възмутени хора да ги връхлети по форуми и социални мрежи.
Дъноооо

# 721
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Хвърлям по някое око в темата за ИВ, направо най-искрено се радвам, че действително спрях да го гледам по телевизията. Сигурно щях да съм безкрайно ядосана, ако по някаква причина си губех времето с това нещо.

# 722
  • Мнения: 9 700
Не случихме в България с продуцент на това предаване с иначе много голям потенциал.
След загубата на Юли или по-скоро след победата на Добрин спрях да се паля. Сега го гледам все по-често като сериал с игри в него и не си късам нервите.
Поне като нагласяваш игра го прави като хората, а не съшита с бели конци на черен плат постановка и изпълнение. Честно казано даже не ме е толкова яд, че удариха рамо на един играч. Яд ме е, че го правят много бездарно. А това вече си зависи от професионализма на екипа.

# 723
  • София
  • Мнения: 27 283
Уф, къде изчезна пак Фани? Липсват ми нейните чаршафи. Представям си само как щеше да ги нахрани. Дано всичко с нея да е наред. 🙂
До нови висоти стигнаха от ИВ. Това трудно може да бъде надминато от някой, дори и умишлено. Няма такива некадърници просто. Жалкото е, че са милионери и хич не им и пука, а кучето си лае, а кервана си върви.

# 724
  • Мнения: 9 140
След днешният епизод всички са ми противни в това предаване.
Най-много сякаш Ралица и Димо.
Гледах ги при Гала, колко щяло да е интересно, дрън-дрън, какви коалиции, какви сметки, стратегии...тепърва щяло да се види.
То , най-голямата сметка прави продукцията. Нечестна победа за пореден път, нагласена, обидна и за зрителите. Жалко за момчето. Много добър беше, дори не очаквах. И защо Мани да има 2 седмици защита, това никога не е било преди давано и сега точно на тази , дето спечели подарена победа от Елия. Вече не ми е чудно защо Елия излезе толкова бързо и с желание. Соня ме плаши направо, не с визия, а с отровата дето пръска.
Паулина ми беше харесала в началото, много залагах на нея. Не мога да я гледам сега. То реално тя не е виновна, че и дадоха победата незаслужено, но... Червените загубиха страхотен играч и силен. Те са бита карта вече. Но тази Соня където и да отиде ще отрови племето. Не вярвам да издържат там достойни хора записали се наистина да играят и се състезават. Това е подигравка и за зрителите, и за участниците. След Юли не гледах втория сезон с този интерес и хъс, но това дето сега виждам е направо противно и обидно.

ПП. Дяволче ,тук съм бре, чета ви. Обаче съм обидена и стачкувам. Резултат няма от цупенето ми, никакво съчувствие значи и разбиране. Писах на модератори, оператори и не знам какви си тук и хич не ме отразиха и не ги разчувствах. Пък реших да се обадя пак, ама още ме държи. Мда.
Да знаеш, бях заплюла Поли да ви събирам, ама вече те не давам на таз. Не става от нея нищо. Че и ще ти вие да се уж разпява. Мне, не те давам, ще гледам за друга. Бе таз Елизабетчето така ми хваща вече окото, ама..

Последна редакция: пт, 24 сеп 2021, 23:12 от fanfanito

# 725
  • София
  • Мнения: 27 283
Ааа, аз си имам любимка вече, ама тя е в другото шоу.
Цветелина се казва и проби сърцето ми с две пресичащи се стрели и горкото то кърви брутално, уф. 😥
А тук най-много си харесвам Габи и Бети, чисто визуално. Поли ми е чак трета. Ама и трите накуп ще ги жертвам за цветето от Фермата. 🥰

# 726
  • Мнения: 2 674
Ей, успяха да ми скапят гледането на Игрите тези.
Ние само повтаряме Тупарев това, Тупарев онова, ама не е (само) той. Цяла банда са там, дето си мислят, че те са измислили телевизията и са я превъртяли.
Само заради битките ги гледам този сезон, те и там се омазаха.
И не можаха ли поне малко по-умно да го измислят...

# 727
  • Мнения: 10 266
Уф, къде изчезна пак Фани? Липсват ми нейните чаршафи. Представям си само как щеше да ги нахрани. Дано всичко с нея да е наред. 🙂
До нови висоти стигнаха от ИВ. Това трудно може да бъде надминато от някой, дори и умишлено. Няма такива некадърници просто. Жалкото е, че са милионери и хич не им и пука, а кучето си лае, а кервана си върви.
Искаш ли да учавстваш още Laughing Nerd Чак ти се чудя на акъла, как ти минава през акъла въобще..

# 728
  • Другата България
  • Мнения: 37 580
Дяволче, готвиш ли новата тема?

# 729
  • Мнения: 2 525
Не съм гледяла още епизода, но явно пак има поредна тъпанаревска простотия. Ще ви чета и ще коментирам/ допълвам след това. Чаках някой да пише, за да публикувам нещо от ИГ.

Юлката продължава да пали фитилите, че се подготвя за нещо.. явно диво... 🤨:


Харесвам чувството за хумор на Туджарев:



За участниците в Мaximal-а:

Последна редакция: сб, 25 сеп 2021, 01:17 от Bilyana14.

# 730
  • Мнения: 10 266
Merri, направо не знаеш какво не си пречини....Остави ни да се гърчим като червеи.Laughing

# 731
  • Мнения: 9 700
Мдам, останахме само отявлени фенове на садо-мазото при Тъпарев Simple Smile

# 732
  • Мнения: 2 674
Билянка, гледай, то не е за разказване. Подозирам, че и тези, които гледат Игрите между другото, доста са се опулили на играта тази вечер.

А Юлката не мога да го разбера за какво се готви - за някое състезание, за нещо лично или за нещо административно Joy

# 733
  • Другата България
  • Мнения: 37 580
Merri, направо не знаеш какво не си пречини....Остави ни да се гърчим като червеи.Laughing
Joy
Чудя ви се на мазохизма.
Ама нищо, пак си ви обичам. Heart

# 734
  • Мнения: 10 266
Ние сме малко "бий ме, обичам тъ". МНого сме глупави, чак сама се хиля на себе си.....Но ще се поправя. Аз предната година до половината откарах. Тая не знам дали мина половината.

Общи условия

Активация на акаунт