Спам тема(Козуначено - яйчен Спам!) - от 01.05. до 31.05.21г.

  • 18 359
  • 1 209
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 68 962
Къде бе, Луне...от дивана ли паднА?
Кат ви казвам мирно да седите..все се въртолите....

Де е Ина..едно хапче да ти предпише Stuck Out Tongue Winking Eye

# 61
  • Мнения: 1 314
С мокри крака върху измит гранитогрес, вземане на стълбите по две... Joy
Сега си чакам снимката. Ай дано не е менискус!
Повече лягане на коня практикувайте, не правете като мен - живот на ръба. Grinning

Последна редакция: пн, 03 май 2021, 09:47 от Vasudevaya

# 62
  • Мнения: 68 962
Дано не е сериозно..че по стълби си е хард кор...мое се осакатиш като стой та гледай...

# 63
  • Мнения: 15 366
Ох, Лун, ама, че работа. Дано да е бил "малкия дявол". Стискам палци всичко да е наред и да няма нищо сериозно. Hug Flowers Four Leaf Clover

Добро утро!
Изядохте ли козунака, а яйцата?!
Аз пия кафе, нося и на вас:

както и една традиционна великденска закуска:

Последна редакция: пн, 03 май 2021, 09:59 от Джаста Праста

# 64
  • София
  • Мнения: 10 596
Луне, дано е само натъртено!

Лет старт седмица с курса по ханглицки ...


Every night my mother would secretly kiss me in the forehead while I pretend to sleep...

I told her on Mother's Day that I loved her for that, but she called me silly and said that she never did.
Няма нищо по-страшно от това нощно време да спиш и да усетиш как някой те прегръща. Особено, когато живееш сам.

Хора, не ми се отразява добре почивката.
Вчера сутринта ставам с мисълта, че трябва да сменя зимно с лятно часово време. Гледам тела - нормален час си показва. Влизах да търся кога се сменя часа Laughing .
Днес ставам, гледам 3 май. Викам си Ее, не, днес трябваше да ходя на работа - объркала съм 3-и със сряда Rolling Eyes .
Ма кога съм почивала аз толкоз много Grinning

Норчеее, де си?

# 65
  • Мнения: 11 394
Добро утро!

Лун, душо, мини и кажи как си след снимката.

Норче, пристигна ли? Пи ли от виното на свеки?
Пънчи, успях да си го преведа почти хихихи. Готино е.
Аз в събота ходих до Декатлон. Купих си подарък, щот имах имен ден! Взех си туристически обувки. Никога не съм имала, грознички, но те такива са само хъхъхъ. Мился да почна да обикалям насам натам по гори и полянки към края на месеца, живот и здраве. Първа дестинация - Трявна.
Лежа си още, готино е.

# 66
  • Мнения: 1 314
Няма счупено, каза докторът след снимката, ама аз това си го знаех де. То ако беше счупено, нямаше да мога да стъпвам изобщо. Меките тъкани обаче от рентгена не могат се видят, каза.
Ще изчакам да минат почивните дни  и  ще се заведа на ортопед, че за коляното става въпрос.
Коня е изцяло мой.  Joy Почвам да да късам нервите на домашните. Heart

# 67
  • Мнения: 6 403
Честит ви Великден и за много години! Grinning
Аз съм работна, ама е толко спокойно за ся, че ... мое ми стане скучно. Ама аз винаги моа си намера работа, нема страшно. Joy
Луне, съчувствам. Много ли те боли коляното? Надуто ли е? 24 часа може да слагаш студено. Ти знаеш, де. Хапове може да пиеш. Ама кофти. Бързо става, па не минава толко бързо.
Норчето спи още бре, гушка се, де я търсите. Joy
Ади, мен стоките ми додоха. Имам работа, ура! Joy
А, забраих: Тете, де си да ти се оплача: ядох фчера агнешко с оризче, с голем апетит го ядох и ко - след 3-4 часа ми стана тежко. Винаги така става, знам си аз, ама пусти глад. Joy Убачи пък съ теглих и съм си качила кг-те и съм доволна. Grinning

# 68
  • Мнения: 1 314
Инче, ти правиш като дребния ми. Яде и отива да се тегли на кантара веднага. Laughing
Скрит текст:
Не съм подута, ама не мога да го командвам крака си - не мога да го изправям и не мога да го свивам.
Обзаведоха ме с бастун веднага. Хахахах, казаха ми, че изглеждам модерно. Grin

# 69
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Само си показах носа навън и установих, че вече е твърде топло. It has began... Joy

Луна, да се оправяш! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 70
  • Мнения: 6 403
Хм, Луне, ще си трябва лекар. Дано бързо да отминава. Добре е, че няма счупено все пак.

Да, ужасно е топло тези 2 дни. Ужасно! Измъкнах си летните рокли. А шаловете и ръкавиците още стоят неприбрани. Абсолютно лудо време. И поне да валеше. Па то не ще. Тюю!

# 71
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
Луне, дано е само натъртено!

Лет старт седмица с курса по ханглицки ...


Every night my mother would secretly kiss me in the forehead while I pretend to sleep...

I told her on Mother's Day that I loved her for that, but she called me silly and said that she never did.
Няма нищо по-страшно от това нощно време да спиш и да усетиш как някой те прегръща. Особено, когато живееш сам.

що ве може да е добрия дух на алкохола Simple Smile

бтв. попаднах на един ранкинг лист за хорор стори в две изречения ... енд дъ бест уан ...

Скрит текст:
“It can’t believe it!” I cry into the phone after the police officer tells me they’ve found my missing daughter alive after all these years.

I hang up the phone and glance into the backyard, making sure the hole I buried her in is still undiscovered before getting in the car and heading to the station.

# 72
  • София
  • Мнения: 10 596
Ласт бийр ...

# 73
  • Мнения: 18 331
Дайс, топлото време в комбинация с твоите снимки ме кара да си мисля как да стигна до морето... Sunglasses

# 74
  • София
  • Мнения: 10 596
Лорче, няма да сгрешиш! Въпреки че днес си е вертовито. По магистралата вее ужасно!

Идвам си Sad

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт