Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през май

  • 67 781
  • 2 429
  •   1
Отговори
# 2 370
  • Мнения: 5 753
Дами,кристалите за коса не са лошо нещо,но не подхранват и не овлажняват косъма,а само го приглаждат. Ако косата не е увредена са си ок,но ако е, маслата са по-добрият избор.
Аз съм ползвала маска за коса на тази фирма и нямах алергична реакция,а съм с чувствителен скалп. Сигурно някоя от съставките дразни кожата на Бабълс,но не е гаранция,че теб също ще те дразни ,Дари.
Обърнахме го на красива мама 😜! Сега остава и модната тема да преместим тук и със сигурност сме изгонили всички мъже 😁😂

Последна редакция: пн, 31 май 2021, 16:21 от Sissy

# 2 371
  • София
  • Мнения: 18 730
А не,на мен ми е полезно ,с моята перука до кръста в чудо се виждам

# 2 372
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
Взех кристали сега аз...преди това арганово, амиии със смесени чувства съм да не кажа с никакви Grin Пак ми е разпиляна перушината...е, вярно, че не ползвам четка със сешоара, ама все пак поне да я усещам по-мекичка и пригладена искам Simple Smile

# 2 373
  • Мнения: 5 753
Мисти,може би прекаляваш с протеиновите продукти?

# 2 374
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
Мисти,може би прекаляваш с протеиновите продукти?
т.е...? Слагам само едното.
Незнам вече...и шампоан не моа си улуча, абеее...

# 2 375
  • софия
  • Мнения: 4 180
Сиси, в темите от красива мама със сигутност разбират от такива неща, ама аз имам повече доверие във вас .Така че сега ще ме обучавате на слънцезащита, термозащита и други неща, с които още съм назад 😀

# 2 376
  • Мнения: 5 753
Мисти, така ,както описваш косата си (суха и разпиляна) ми се струва,че си прекалила с продуктите съдържащи протеини ( маски, шампоан, финиши). Използвай повече овлажняващи продукти. Опитай също с маслена маска преди къпане.
Дари , 🤗

# 2 377
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 055
Отвсякъде ми излизат оферти за неща, дрехи, книги, с намаления, отстъпки. Ужасно ме напрягат, искам да ги имам, но реално не ми трябват, май.

# 2 378
  • France
  • Мнения: 12 935
Радвам се, че се подстригах, че това руно беше трудно за поддръжка. Сега едно шампоанче на 5 дена и толкоз.
Оплаквам се, че не знам да се гримирам. Въобще не мога да си намеря подходящ ФДТ, а разните му лайтъри и бронз пудри даже не знам как се ползват.

# 2 379
  • Мнения: 5 753
Радвам се, че се подстригах, че това руно беше трудно за поддръжка. Сега едно шампоанче на 5 дена и толкоз.
Оплаквам се, че не знам да се гримирам. Въобще не мога да си намеря подходящ ФДТ, а разните му лайтъри и бронз пудри даже не знам как се ползват.
Фил,защо не си ми наблизо?!

# 2 380
  • sf
  • Мнения: 10 195
И аз не знам да се гримирам. 🤭
Чат пат слагам спирала и червило и дотам. Смотана работа.

# 2 381
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
Фил, споко бе и аз не мога Smiley
Ама как така шампоан на 5дни? Питаш ли ме мен през ден Head Band Изпадам в ужас...

Сис, ам от де да знам ко прая...вече незнам какви продукти да взема и как да ги различавам Relaxed

п.п. Нямам ни червило, ни дявол...само една позъсъхнала спирала.

# 2 382
  • софия
  • Мнения: 4 180
Вие нямате, а аз съм се запасила с гримове и вместо вас😀  Без гримове не мога аз. И без преса, за съжаление.

# 2 383
  • sf
  • Мнения: 10 195
Знаете ли какво е прасе?! Аз! Тъпча се със соя, вече ми е тежко, но продължавам. Грух!
И установих, че съм загубила способност на нормално общуване с мъжете. Зад всяка дума или действие, търся нещо мнително. Не знам какво да кажа, какво да направя, откачам нещо, не е в мой стил.

# 2 384
  • France
  • Мнения: 12 935
Сисун, щеше да е супер да сме наблизо. Да пием кафе, да си лафим...
Преди и аз не се гримирах. Подчертавах очите с молив и спирала, малко гланц за устните и с това приключвах. За по-така случаи използвах пудра и мааалко руж. Но имах хубава кожа. Сега трябва да крия сенките под очите. Какво да правя, на работа ме искат в здрав и динамичен вид. Не искат да знаят колко съм спала през нощта.

Общи условия

Активация на акаунт