МОЕТО СЛЪНЧИЦЕ ВЕЧЕ ГО НЯМА (кучето ми)

  • 8 755
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 293
 Flowers Rose

В памет и на моя Лъчезар, на 5.10.. сега е толкова пусто вкъщи, нали.. и продължаваш да го търсиш с поглед...

# 16
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Много съжалявам Praynig! Наистина загубата на домашен любимец е много тежка...

# 17
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
 Hug Ужасна е загубата на всяко едно животинче. Дано в най-скоро време си вземеш ново. Няма да е същото, но любовта, която ще получаваш ще намали мъката ти.

# 18
  • Мнения: 426
Съжалявам за загубата ти.
Само да ти кажа,че 13г. гледахме кучето си като бебе. Но като родих разбрах,че има и по-голяма слънце.

# 19
  • Мнения: 5 622
Да, това е кучето ми. Досега стоеше в подписа ми - затова не съм мислела, че заблуждава всъщност за кого става дума. Но е повече от домашен любимец - повече от приятел. Част от семейството и част от мен.


Ох, ужас  Confused

Разбирам те! който си има животинка, знае, че тя става част от семейството. Моето куче също е част от семейството ми!

Не ща и да си мисля за този ден, в който него няма да го има..толкова е мил и добър...като човек е  Confused

# 20
  • Мнения: 282
Много съжалявам за загубата ти Cry Cry CryИ аз го преживях преди няколко години и напълно разбирам какво изпитва6.Аз не можах да се съвзема доста дълго време.Тогава нищо и никой не бе в състояние да ме накара да не мисля за нея-МОЯТА МАЛКА СЛАДКА БЕБИ(умря в ръцете ми)-никога няма да забравя.Прегръщам те  Hug Hug HugБъди силна Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 243
Съжалявам за кученцето ти..Знам как човек се привързва към животинката вкъщи.аз имам котарак и в началото,още като живеех с нашите,те изобщо не го искаха,но сега не могат без него и се принудих да им го оставя Simple Smile
Дано не изживяваш болката да загубиш близък човек,че тогава вече наистина боли ужасно!

# 22
  • Мнения: 4 806
съжалявам за загубата ти... то ще си остане една хубава част от живота, но я си вземи друго кученце... Така ще е най-добре за всички. Не очаквай да прилича на Блеки и не търси в него същите черти. Просто се радвай на едно ново кученце.

# 23
# 24
  • Мнения: 1 950
Съжалявам за кученцето ти Sad
Но си помисли колко е било щастливо, че е имало такъв прекрасен стопанин като теб, и как пълноценно е минал живота му, а можеше да има съвсем различна съдба.

Миналата година загубих котката си, на 16 години и половина. Цялата ми младост дето се вика мина с нея, не плаках като си отиде, бях щастлива, че можах да и предложа един страхотен котешки живот. Сега продължавам да гледам сина и, той е на 10, надявам се да е дълголетник като майка си.

# 25
  • Мнения: 1 202
Много съжалявам за загубата на кученцето и се надявам след време да се похвалиш , че си го продоляла и си си взела друго !  bouquet

# 26
  • Мнения: 144
Много съжалявам за кученцето ти! Зная как се чувстваш, защото преди три години загубих моята Сара. естествено, че ми е мъчно, но вярвам, че там където е сега е по-щастлива. Опитай се и ти да мислиш така и да чакаш всичките хубави неща, които ти предстоят!  bouquet

# 27
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Мила, много съжалявам за случилото се. Със сигурност ти е много тежко. Не е лошо като идея да си вземеш друго, знам, че няма да е същото, но все пак.... може да ти поолекне    Hug bouquet

# 28
Знам какво ти е миналия месе загина оето Заиче на 7годинки като гледам бебета и ми ства мн мъчно. 

# 29
  • Мнения: 338
Съжалявам,аз съм го изпитала.Имах си едно сладко коте но...... smile3518 smile3518 smile3518

Общи условия

Активация на акаунт