HBO GO или Netflix

  • 8 975
  • 37
  •   2
Отговори
  • Мнения: 33
Коя от двете платформи бихте избрали . Ако има някоя друга моля предложете

# 1
  • тук и там
  • Мнения: 11 572
Зависи. Ако владеех перфектно чужд език-бих избрала Нетфликс. Последно време там има доста по-голям избор на добри сериали. За Бг обаче съм чувала че няма добри субтитри(в другите държави са окей,или са направо дублирани  ),или че въобще е без субтитри на български. Ако езикът не е проблем-Нетфликс,ако е проблем-HBO. Ние сме на HBO. Чуждите езици в семейството на всички са ни на различно ниво( на децата включително) ,основно това е причината за изборът ни.

Последна редакция: сб, 10 апр 2021, 13:53 от Kaisia

# 2
# 3
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 177
И двете

# 4
  • Мнения: 4 011
И двете - не са толкова скъпи, ако си разделите акаунтите с познати.

# 5
  • Мнения: 2 328
Имаме и двете.В момента аз повече гледам Нетфликс,а мъжа ми ХБО.

# 6
  • тук и там
  • Мнения: 11 572
На английски ли гледате Нетфликс? Има ли субтитри на български  или не?

# 7
  • София
  • Мнения: 7 995
Нетфликс почти няма български субтитри или дублаж.
Филмите в HBO са дублирани или субтитрирани на български.
Гледаме и двете, детето - само HBO поради изложените причини.

# 8
  • Мнения: 4 011
На английски ли гледате Нетфликс? Има ли субтитри на български  или не?

Субтитри на български няма въобще. Преди години плащаха на хора, които качват субтитри към филмите и сериалите, и българите се изхитриха и започнаха да качват автоматично преведени с гугъл преводач субтитри и да взимат пари. В един момент ги хванаха и решиха, че ще спрат въобще тази услуга, докато решат как ще се справят с "българщината", при условие, че нямат достатъчно знаещи езика служители, които да проверяват постоянно нещата, а дори и да имат -  не си струва. Затова едва ли скоро ще включат тази услуга отново.

# 9
  • Мнения: 11 061
Коя от двете платформи бихте избрали . Ако има някоя друга моля предложете

НВО е 8 лв на месец , а Нетфликс е 8 евро, даже и повече, зависи на колко устройства е.
НВО Гоу е 90% американска продукция . Европейската, която аз гледам е не повече от 10%.

В Нетфликс има всичко, че до дори и нови турски мини сериали. Субтутрите са на много езици . Повечето филми са на десетина европейски езици плюс турски, руски , арабски....

Аз лично съм абонат на Войо, а НВО ГО ми влиза в абонамента на Виваком

# 10
  • Мнения: 795
HBO са общо три канала, един с предимно американски филми, един с европейско кино и един за сериали. 95% от филмите, на които сме попадали са били хубави. Освен това, поне с договора, който имаме, HBO върви в комплект със Cinemax-2 канала, където също често дават хубави филми/сериали.
Имало е случаи даже да следим по 2-3 сериала вечер, епизодите си ги излъчват редовно в едни и същи часове.
За Netflix нямам наблюдения, но доколкото знам е по-скъпо.

# 11
  • Мнения: 11 061
Оо, Синемакс ми харесва много, особено Синемакс 2, дават европейски филми. Затова харесвам и Eurochannel, и Filmbox Arthouse. Ама прехвърлихме разговора към "телевизия".
Относно приложението/сайта HBO GO, не знаех, че има 3 канала. Веднъж бях видял, че има български заглавия. На практика го плащам, но нямам време да го гледам.  VOYO ми е по 3.33 лв на месец, защото имаше  годишен абонамент около Коледа-Нова година за 40 лв.   Нетфликс съм го зарязал за сега.

# 12
  • Мнения: 10 899
Различни са, ако има как и двете, най-добре.
В България и Amazon prime може да се пусне, както и Apple TV

# 13
  • Мнения: 11 061
Аз мисля, че Амазон прайм и сега може да се гледа от БГ, просто се плаща през акаунта  в Амазон... в долари. Е.. филмите са си на английски Wink

# 14
  • Мнения: 10 899
Аз мисля, че Амазон прайм и сега може да се гледа от БГ, просто се плаща през акаунта  в Амазон... в долари. Е.. филмите са си на английски Wink
Да, точно така, плащаш през профила в амазон, че и бърза доставка получаваш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт