Отговори
# 300
  • Варна
  • Мнения: 893
на първо време мисля че и разходки по балкона ще са ни достатъчни  cold
макар че като го опаковаш хубаво няма да му е студено...а и трябва да се каляват все пак...
не знам,дано зимата е по-мека  Rolling Eyes
охооо 16стр. Shocked

# 301
  • sofia
  • Мнения: 1 474
Virginity, и аз за първи път ще пиша на 16 стр. Laughing
  Аз днес излязох за около час в квартала и минах тук наблизо през един бебешки магазин и уж бях приключила с дрехите за беболино и пак се изкуших с едно боди с пингвинче Heart Eyes Няколко маминки питаха за лекцията утре на 9 месеца - ами аз мисля да ходя, това ще ми е първото "голямо излизане" след болницата, дано не си чукам главата после....ама поне на една лекция и аз да отида, инак ще си родя ненаучена Crazy
  И аз предлагам темичка :  "Зимата не е далече- скоро ще е тук и декемрийското човече "

# 302
  • Мнения: 4 970
Ей, мамите, които ще ходят в петък в Света София на училището - кажете как ще се познаем - аз ще съм с дънков гащеризон, който не е по принцип за бременни, но аз съм доста дребничка и просто си взех по-голям размер.  Тъкмо докато сме там ще мога да проверя как точно стоят нещата с присъствието на таткото.  ClanG ми обяснява по-нагоре, но все ми се върти нещо, че ще искат и избор на екип и някакви такива щуротии, което вече съвсем оскъпява процедурата. А за излизането навън - по принцип знам, че трябва да е над 5 градуса и бебето да не е по-малко от 2 седмици, да не духа вятър и да няма мъгла.  Пък то като си е увитичко хубаво няма проблем.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт