Оригинални парфюми за уникални жени! Как да ухаем цял ден прекрасно?

  • 7 786
  • 357
  •   1
Отговори
# 30
  • Gulyantsi
  • Мнения: 236
Предпочитам парфюми с цветни и цитрусови нотки. Според сезона се съобразявам и с парфюма - зимата и есента ползвам малко по-тежки, а пролетта и лятото по-леки аромати. Харесвам оригинални, трайни парфюми и ползвам такива. Опаковката има значение, защото още по нея си проличава кой парфюм е истински.

# 31
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 831
Предпочитам цветни и цитрусови аромати, защото са по-нежни. Не харесвам тежките и натрапчиви аромати.

Съобразявам ползването на парфюмите с повода, със сезона и с деня.

Избирам парфюма според аромата и според това колко е траен. Трайността за мен означава да се парфюмирам сутрин преди работа и да ухая докато се прибера у дома, т.е. да не се налага да се парфюмирам допълнително през деня. Опаковката не ми е критерий при избора.

# 32
  • Мнения: 256
Харесвам цветни, цитрусови аромати. Съобразявам парфюма по-скоро със сезона, като зимата залагам на по-наситени аромати, а лятото на по-леки. Когато избирам парфюм важен ми е аромата и трайността му. Цената е фактор донякъде, но ако има'' любов и химия'' така да се каже - не толкова. Иначе предпочитам малки разфасовки,, заради разнообразието:blush:....

# 33
  • Мнения: 886
❥ Споделете с нас какъв тип аромати предпочитате – дървесни, ориенталски, цветни, цитрусови или
други? Защо именно това са фаворитите ви?
-  Харесвам цитрусови аромати. Мисля, че подхождат на личността ми.
❥ Съобразявате ли парфюма си с повода, сезона или времето от деня?
- Съобразявам ги!
❥ Какви са вашите критерии при избор на нов парфюм? Обръщате ли внимание на опаковка, трайност, сила на аромата?
- Разбира се, всичко е важно, дори и опаковката.

# 34
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 438
❥ Споделете с нас какъв тип аромати предпочитате – дървесни, ориенталски, цветни, цитрусови или
други? Защо именно това са фаворитите ви? - Харесвам ориенталски аромати за зимата, тежки и чувствени. За лятото предпочитам нещо по- свежо, с повече цветни и цитрусови нотки

❥ Съобразявате ли парфюма си с повода, сезона или времето от деня?- само със сезона

❥ Какви са вашите критерии при избор на нов парфюм? Обръщате ли внимание на опаковка, трайност, сила на аромата?- опаковката рядко ме интересува, да не кажа никога. Силата на аромата и трайността му са водещи.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 13 520
❥ Споделете с нас какъв тип аромати предпочитате – дървесни, ориенталски, цветни, цитрусови или
други? Защо именно това са фаворитите ви?
❥ Съобразявате ли парфюма си с повода, сезона или времето от деня?
❥ Какви са вашите критерии при избор на нов парфюм? Обръщате ли внимание на опаковка, трайност, сила на аромата?


*Предпочитам дървесни и ориенталски аромати, защото са наситени, силни и запомнящи се.
*Съобразявам парфюма единствено с моето желание и настроение.
*Трайност и сила на аромата, разбира се и да ми допада.

# 36
  • Габрово
  • Мнения: 478
Харесвам цветни и цитрусови аромати. За мен е важно парфюмите да са трайни.

# 37
  • Мнения: 6 311
Нямам определен тип парфюми,грабвали са ме както цитрусови,така и ориенталски.Съобеазявам ги със сезона.Държа да са трайни, нестандартни и запомнящи се.

# 38
  • София
  • Мнения: 452
Харесвам флоралните парфюми или по-често наричани цветни парфюми, които съдържат невероятно свежи и женствени нотки на екзотични цветове.

# 39
  • Мнения: 1 926
Харесвам дъвесни, цитрусови и понякога цветни аромати. Съобразявам се с повода и времето, а също и настроението си, когато избирам парфюм. Обръщам голямо внимание на формата на опаковката, а също и на цвета.

# 40
  • Мнения: 844
❥ Споделете с нас какъв тип аромати предпочитате – дървесни, ориенталски, цветни, цитрусови или
други? Защо именно това са фаворитите ви?

Предпочитам цветни и цитрусови аромати. Те са свежи и ми носят настроение.
❥ Съобразявате ли парфюма си с повода, сезона или времето от деня?

Съобразявам се със сезона, зимата ползвам една идея по-силни аромати.
❥ Какви са вашите критерии при избор на нов парфюм? Обръщате ли внимание на опаковка, трайност, сила на аромата?

 Опаковката е плюс, но не е водеща при избора ми на парфюм. За мен е важен самият аромат и трайността му.

# 41
  • София
  • Мнения: 859
Предпочитам цветни, дървеси, мускусни и супер излъчващи. Не харесвам сладки парфюми.
Не съобразявам парфюм с повод, сезон или време, а само със собственото ми настроение.
При избор на нов парфюм обръщам внимание единствено на състава, трайността и личното ми възприятие за него.

# 42
  • Мнения: 1 001
Харесвам парфюми с плодово-цветни и с леки ориенталски нотки. Това са ароматите, които най-дълго усещам.
Не съобразявам парфюма с повода. Използвам 2-3, които не редувам, а сменям за по-продължителен период. Имам един най-любим парфюм!
Изборът ми е сведен до аромат, трайност и задължително голяма опаковка. Красотата на шишето е плюс.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 366
❥ Споделете с нас какъв тип аромати предпочитате – дървесни, ориенталски, цветни, цитрусови или
други? Защо именно това са фаворитите ви?
- Харесвам цветни и цитрусови аромати.
❥ Съобразявате ли парфюма си с повода, сезона или времето от деня? - Съобразям парфюма си спрямо настроението ми.
❥ Какви са вашите критерии при избор на нов парфюм? Обръщате ли внимание на опаковка, трайност, сила на аромата? - Да, обръщам внимание на опаковката, но най-важно за мен е силата на аромата и трайността му.

# 44
  • Мнения: 10 212
Съобразявам парфюма с повода и настроението ми, те са ефирна дреха. Поради това ползвам паралелно поне 4-5 аромата, в различни дни, за различни поводи, за различно изразяване. Задължително траен аромат, опаковката е приятен бонус, но не ми е водеща при избора.

Общи условия

Активация на акаунт