Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през април

  • 63 637
  • 2 488
  •   1
Отговори
# 2 460
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
само за перални не ми говори.
върти се стохилядната, а има още. Sad
и сушилни и гладене...
за обяд сауш и питка, за вечеря - хляб и зъби. Wink


# 2 461
  • Мнения: 12 066
Добри,  то и нашето меню за вечеря, ще е като вашето.

# 2 462
  • Мнения: 6 479
Сиси, като избие ела да поревеш на рамо🤗

Сестра ми, хванала една на къс пас по телефона, РЗИ служителка. Изрепчила са, по заръка на кака си /моя милост е по- голяма с 10 минути 😁/  и разгеле в късен след обед изодеве и звъннали да и рекнат-  резултат положителен. Мда.
Ся, аз тъй съвсем малко ма фана неудобство от вашата шетнЯ и ще стана се отсрамя със скромно ОИ.

# 2 463
  • Мнения: 5 752
Трета нощ без сън карам! Проклетата алергия ме мъчи ,на беболина зъби избиват. В къщи е пълен ужас,сега и мравки са плъзнали,а от умора не стигам дори пералня да пусна. В работата е гърч, всички се сетиха в последния момент да се накипрят,ММ и той е в цикъл...
Добре,че не се засичаме за повече от 5 минути,че ще стане взривоопасно.



Днес не се работело викате! В 4 сутринта станах и направих козунак,после пуснах прахосмукачка, парочистачка,местих мебели,мих камари съдове,а сега съм на работа. Заради алергията взех хапче и цял ден съм като пияна(освен,че съм недоспала). Викам да спра до тук,че стана страшно!

# 2 464
  • София
  • Мнения: 9 605
13, бързо и безпроблемно да го изкара сестра ти тоз гад!

Сиси, гадна серия! Дано скоро приключва!

Момичета, не ми се смейте много. Имам питане. Преди доста години докато прохождах в работата с компютър една колежка ми беше подсказала каква комбинация от клавиши да натисна, за да може да преобразувам написаното само в главни букви или само в малки букви. Единият от клавишите беше някой от F-овете. Другият може би е бил контрол или шифт, а може и да не е. Не си спомням, а който и да попитам, също не знае. Но комбинацията тогава я ползвах няколко пъти и работеше. Много удобно. Та някой знае ли тази комбинация?

И друг въпрос. Утре ще идва БНД да види детето. Обикновено съм с тях в колата като навигатор, а после ги оставям насаме и аз кръстосвам магазини, паркове и улици. Друга моя функция е да им измисля дестинация, че на него не му се получава. Въпросът е: Перник добро място ли е за разходка по главната улица например? Парк има ли? В Банкя сме били много пъти и ми е резервен вариант. Трябва да сме близо до София, защото на малкото Панде му прилошава в кола и за дълъг път предварително два дни й давам да пие хомеопатия против повръщане. Сега не съм й давала. Приемам и други предложения в рамките на максимум час път с кола.
Чувам за някакъв парк в кв. "Овча купел", който бил хубав. Посещавали ли сте го и къде точно се намира ?
Редактирам се. Сега го видях в гугъл къде се намира този парк.

# 2 465
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
намерих това.
To use a keyboard shortcut to change between lowercase, UPPERCASE, and Capitalize Each Word, select the text and then press fn+ SHIFT + F3 until the style you want is applied.

не го знаех. аз си сменям с бутончето на лената. Simple Smile

в Перник е интересен музея на мините, но не ми се вярва да работи утре.
и крепостта, но тя е малко особена. абе ... много Холивуд/Бояна е. Wink

# 2 466
  • Мнения: 2 811
Панди, комбинацията е Shift+F3.
Два пъти ходих до магазините, че наведнъж не можах да примъкна всичко. Остана и за утре - салати, зелен лук и прочие зеленчук.
Козунаците замесих, сега след малко ще ги мятам да се пекат. изгърбих се, направо ще се гръмна ако не са вкусни.
Сиси, много ти се е насъбрало, дано по-бързо нещата да се нормализират!

# 2 467
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
А и паркът в Перник не е лош- поддържано и е спокойно , без много хора. Има хубави площадки за децата.
Сис, дано се успокои алергията ти и едно по едно да премине всичко негативно 🤗
Търти, стискам палци при сестра ти да е лек китаеца 🤞
Да ви кажа честно, днес се улових, че повече заглеждам бебета и малки деца отколкото мъже.
Ама нее, още съм млада за баба а и съм голяма за мама Simple Smile))
Здраве да е- аз направих мама баба на 42г , та и мен никой няма да ме пита !

# 2 468
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
Абе, нъл днес не се пере? Кви 5,7 перални...м? Stuck Out Tongue Winking Eye
Аз ся пуснах една.

Панде, аз па сефте чувам за такваз функция...ето, научих нещо ново. Уинд, мерси! Simple Smile
Ще станат вкусни козунаците, няма как.

Сиросче, и ние дирим екипи. Драсни де има убави Simple Smile
Моите ги екипирах ловно-рибарски Grinning

# 2 469
  • София
  • Мнения: 9 605
Благодаря за отговорите, момичета, но с Shift+F3 не ми се получава. Какво е това fn от поста на Добри? Не виждам такова на клавиатурата. Май лекинко се излагам, ама пред вас може. Grin
Добри, а ти от лентата как го сменяш? Или пак нещо не съм доразбрала?

И за инфото за Перник съм благодарна тоже! Лесно ли се намира този парк? Абе ще питаме на място хората.

# 2 470
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
Fn не е ли бутон за функция? Натиска се в комбинация с друг...тряя го имаш. Не можах да завъртя...

# 2 471
  • Мнения: 2 811
Панде, F3 нали избираш клавиша горе от редицата с функционалните клавиши/на редичката на клавиша Esc.
При мен и на работа и у дома става, а клавиатурите са различни.

# 2 472
  • София
  • Мнения: 9 605
Да, F3 от горе избирам. А fn нямам на служебнат аклавиатура, но снимката на Мистичето извика спомен, че май на лаптопа вкъщи го имам. Дали пък не е някаква смотана тази клавиатура в офиса? Thinking

Скрит текст:

# 2 473
  • Мнения: 9 943
Панди, не е смотана клавиатурата. Fn бутон има когато функционалните клавиши (започващи с F) са комбинирани, напр. намаляват/увеличават звука, светлината и т.н.
Сега ще пробвам и аз комбинацията и ще пиша по-късно.
Пробвах - работи. От дума с малки букви превръща думата с първа главна, а с повторно натискане превръща всички малки букви в главни.

Последна редакция: пт, 30 апр 2021, 19:42 от Eliff

# 2 474
  • София
  • Мнения: 9 605
Благодаря и на теб, Елифче, но при мен все така не работи. Здраве да е! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт