Отговори
# 210
  • Мнения: 1 797
Ограничавам контактите, спазвам мерките, но на работа ходя, както и съпругът ми.
Опитвам се да следя здравословното си състояние. Изкарах ковид средно тежко и още нося някои последствия от това.

# 211
  • Мнения: 1 480
Ограничаваме социалните контакти максимално. Използваме маски навсякъде. Стриктна хигиена на работното място и вкъщи. Пием витамини за засилване на имунитета.

# 212
  • София
  • Мнения: 490
Следим за евентуални неразположения, ползваме термометър. За радост всички сме добре и не сме имали големи притеснения. Работя от вкъщи и нямам много социални контакти освен с родителите ми, които живеят наблизо. Излизаме само, когато е неотложно.

# 213
  • Мнения: 148
Следя за притеснителни симптоми като температура, хрема, кашлица; взимаме допълнително витамини и микроелементи; ограничили сме някои контакти и ако има такива, гледаме да са на открито.

# 214
  • Мнения: 142
Нямаме много контакти по време на пандемията. При здравословни проблеми, търсим мнението на личния лекар.

# 215
  • София
  • Мнения: 372
Следим здравословното си състояние като ходим на профилактични прегледи, следим кръвното налягане...
Продължаваме да спазваме социална дистанция доколкото е възможно.

# 216
  • Мнения: 224
Ограничаваме контактите, спазваме добра лична хигиена, пием витамини и си правим профилактични прегледи

# 217
  • София
  • Мнения: 272
Здравословното си състояние следим с редовни профилактични прегледи и посещения на съответен специалист при проявени симптоми. За мен е важо да се знае здравословното състояние и да се взимат мерки навреме. Ограничаваме социалните си контакти, колкото е възможно, Надявам се, че ще се намери начин да се върне в по-голяма степен възможността за пътувания и общувания познати ни от преди тази пандемия.

# 218
  • Мнения: 10 110
Следим здравословното си състояние като правим редовно профилактични прегледи, а у дома мерим
кръвно налягане и пулс.
Все още ограничаваме социалните контакти и спазваме необходимата дистанция.

# 219
  • Мнения: 880
Следя си здравословното състояние и наблюдавам за симптоми.
Отдавна съм ограничила контактите и нямам проблеми.

# 220
  • Sofia
  • Мнения: 647
В къщи няма хипохондрици. Работим присъствено. Мерим си температурата, ако имаме съмнения, че е повишена. Храним се разумно,. за да не качим килограми. Пием хранителни добавки умерено. Социалните ни контакти са само с хора, които не са параноици, защото психичното здраве е важно точно толкова, колкото и физическото. Когато се виждаме с родителите си, правим тестове, за да сме спокойни. Когато всичко е затворено, спортуваме в къщи с онлайн приложения, като отворят-във фитнеса. Засега нямаме пулсов оксиметър, но ако се сдобием с такъв, ще намерим как да го ползваме по оптималния начин.

# 221
  • Монтана
  • Мнения: 697
Следим телесна температура и кръвно, когато е необходимо.Ограничени контакти и социална дистанция.

# 222
  • Мнения: 2 700
Ограничавам социалните контакти, старая се да консумирам повече плодове и зеленчуци и да се грижа за себе си.

# 223
  • Мнения: 328
Oгранимавам социалните си контакти. Средство за следене на здравословното състояние ни е термометъра.

# 224
  • Мнения: 616
Продължавате ли да ограничавате социалните си контакти?
-Срещам се само със семейството си и тесен кръг приятели, но спазвам всички мерки и дистанция Simple Smile
Споделете с нас как следите здравословното си състояние и това на вашето семейство вкъщи?
-За себе си - чести профилактични прегледи и изследвания, редовно измерване на пулса (тъй като имам проблеми с щитовидната жлеза);
-На семейството – годишни профилактични прегледи и изследвания.

Общи условия

Активация на акаунт