Ин Витро център Стефанов - тема 11

  • 11 871
  • 111
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 13
Здравейте, момичета,
И аз съм при д-р Стефанов. Предстои ми първо ин витро, МФ  и пункцията ще е около 14ти юли.

# 106
  • Мнения: 49
Здравейте, някой знае ли за колко месеца напред дават сега час за първи преглед при доктор Стефанов

# 107
  • Мнения: 219
Здравейте, някой знае ли за колко месеца напред дават сега час за първи преглед при доктор Стефанов
Здравейте! Аз чаках около 2 месеца

# 108
  • Мнения: 293
Здравейте, има ли момичета които са в ин витро процедура при Стефанов? Доволни ли сте от доктора,от решенията които взема по пътя към вашата мечта?

# 109
  • Мнения: 149
Здравейте, има ли момичета които са в ин витро процедура при Стефанов? Доволни ли сте от доктора,от решенията
които взема по пътя към вашата мечта?

Здравей, аз съм пред процедура но все още нямам мнение и аз като теб търся информация. Реших да отговаря просто ,защото знам колко ни се някой да сподели опит с нас дори и да не ни е от полза .Blush

# 110
  • Мнения: 219
Здравейте. Аз съм в момента при доктор Стефанов. След три години неуспешни опити в момента съм бременна в седма седмица. Винаги се е съобразявал с мен, назначавал ми е правилната терапия. Правих ЗЕТ, тъй като хормоните ми бяха разбошувани и имах коремни неразположения след пункция, от която извадихме 25 яйцеклетки. Чуваме се често, когато се е налагало, както и със сестрите от регистратура. Всички са страхотни, а самия Стефанов ми вдъхна спокойствие от момента,  в който го видях за пръв път. В началото още ми назначи цветна снимка на тръби, после операция за прекъсване на едната тръба понеже имаше хидросалпингс и така до днес.
Желая ви успех! Ако имате въпроси , пишете на лично!

# 111
  • Мнения: 22
Здравейте,

За колко време излизат резултатите от изследване на ДНК- фрагментация ?

Общи условия

Активация на акаунт