Отговори
# 30
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 831
Здравейте момичета
Благодаря за новата тема... Heart
За домакинята и всички, които имат принос за облика и....
Скрит текст:

# 31
  • Мнения: 9 531
Марги мерси за новата тема

# 32
  • Кърджали
  • Мнения: 10 311
Още малко и ще изпишете темата, докато аз дойда.
Болните да оздравяват бързо. Здравите - да се пазят. РоБо да си оправя връзките в тиквата

# 33
  • Мнения: 653
Благодаря за новата тема. Прекрасна е. Макар и късно, пролетта, както и любовта винаги идват. Хубав ден и седмица на всички.

# 34
# 35
# 36
  • София
  • Мнения: 5 740
Аз ви казах!!! Joy


Като гледам това видео зад кадър, си мисля няколко неща:
1. Колко добре са се сработили всички, колко много се забавляват и колко щастливи изглеждат на сета. Със сигурност този екип ще им липсва след време, когато сериалът приключи. Те са същата групичка като нас тук в темата. Heart
2. Ханде грее покрай Керем и той покрай нея също. Разликата е, че Керем гледа да си покаже всичките магарии, за да впечатли момичето (както в детската градина момченцата скубят момиченцата, за да им привлекат вниманието), а Ханде просто сияе и усмивката не слиза от лицето й, когато Керем е около нея. Не знам дали са влюбени, но си влияят много добре един на друг, красиви са заедно. Simple Smile
3. Колкото Серкан е робот, толкова Керем е Дениз белята. Такова живо момче е. Пълна противоположност на героя си. Wink
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 22 мар 2021, 14:29 от Бърборанка с розови очила

# 37
  • Мнения: 439
Много са сладки "приятелчетата". Heart Eyes
+1 за целия коментар на БРО, много добре си влияят Ханде и Керем. Без значение дали са приятели или нещо повече, личи си, че си прекарват добре, както и целия екип. Smile

В момента снимат в болница. Дали ще разкрият Селин още в следващия епизод или е нещо друго?

# 38
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Очите им се смеят на тези хора, влияят си положително един на друг, на нас също. За другото - те си знаят Grinning

Керем Ерчел Joy Най-накрая има краката на Ханде Joy

Определено е човек с чувство за хумор, отговорил е.

# 39
  • Мнения: 519
Здравейте, момичета!☺🌷🍀
Докато изгледам 36 еп. и прочета коментарите ви и хоп..темата свършила.
Благодаря на Марги за новата тема ! За теб и всички включили се момичета в темата с благодарност !

Сега за 36 епизод- има два контрастни момента: в първата част радост от възвърналата се памет на Серкан, най-после любов и романтика за съжаление за кратко, и последвалото ново препятствие -бременността на Селин...
В тази връзка бих написала: Събуди се принцесо Еда и не позволявай да си измамена и надхитрена от Перушана !



А също време е и г-н Серкан Болат да се събуди и задейства! Стига с тая амнезия -мисля,че вече е наясно с чувствата си и знае коя обича. Той също ли ще се остави да бъде изигран ? Или не дай си Боже каже,ами не помня точно какво се е случило -бил ли съм със Селин ? Ако иска да бъде с Еда трябва да се бори за нея и да не  остави да си отиде такава голяма любов!

Определено ми се запечатиха думите на Джерен,че всяка голяма любов е свързана и с големи изпитания. Това ли е внушението от СЦ? Че любовта трябва да се изстрада и заслужи.
От 36 еп. има и друго ,което запомних- Селин и това, че според нея ,ако тя е нещастна ,то тогава и Еда и Серкан няма да са щастливи ! Какъв егоизъм и нежелание да се приеме реалността, че е отхвърлена за втори път и Серкан обича Еда. Явно Перушана живее с нейната си "истина" и не може да приеме действителността. Поради което прибягва и до сценарият с бременността. Това е последната и възможност да "хване" Серкан и да ги раздели с Еда. Тук има доста неизвестни . Допускам,че Селин е била интимна със Серкан иначе не би заложила на този коз.Колко тъпо би се получило ,ако такава близост не е имало или пък това, че Серкан не си спомня със сигурност. При всички случаи, според мен Кокоша лъже ,за да спре брака между Еда и Серкан или най-малкото да посее раздори и семената на съмнението,докато се изяснява ситуацията ще мине време. Тя няма да е щастлива,но и те също.  Тук възникват според мен въпроси :
- Кой лекар по телефона ще съобщи ,че пациентката му е бременна или нещо друго свързано със здравния статус и то на непознато лице в работата , без да попита с кого говоря да осведомява Мело ? Изглежда ми абсурдно и нагласено -най-малкото е свързано с лекарската тайна за състоянието на пациент.
- Как точно когато Мело влезе в офиса на Селин пък ще звънне телефона ? Кой гледа ,че тя е там ? Имаше предположения,че има вътрешен човек във фирмата ,който докладва и осведомява за всичко Селин, което ми се струва възможно.
- Селин е направила целия сценарий,знае и това ,че Мело ще каже на Еда и тогава ще започнат терзанията на момичето. Селин страда ,но и Еда ще страда !
- При посещението на Еда в дома на Селин ,за да научи истината от нея,някак си Селин ми изглеждаше подготвена и я очакваше. Предостави и изследването си за бременност и билет за полет. Перушана най-много от всичко иска да е със Серкан и щяла да замине и далеч от него да отгледа детето им. А също да не казва на Серкан и защо? Как може да повярва Еда на тия приказки още повече ,че познава Кокоша и знае за това колко е подла и манипулативна? Според мен Еда не допуска ,че жена може да стигне до такава мерзост и да излъже,че ще става майка . Ах, как даже се постави в ролята на жертва- Селин ! Виж , Еда аз няма да преча на щастието ви, заминавам...Колко благородно! С един удар-два заека ! От една страна Еда,която няма да позволи това дете да расте без баща ,тъй като самата тя е израснала без родители,а от друга страна Серкан,който няма да изостави бременната Селин !
- Как пък точно в този момент, когато е зарязана за втори път Кокоша се оказа бременна. Колко удобно и навреме !
Според мен ще се случи нещо ,с което "фалшивата бременност" на Селин ще бъде разкрита. " На лъжата краката са къси !". Лошото в случая е че ще мине време и Еда ще се отдръпва от любимия- отказа му да се омъжи за него. Това е много болезнено за Серкан ,но и за Еда. За Серкан,защото не знае причината за отказа, а за Еда ,че любимия чака дете от друга жена. Ще намерят ли сили двамата влюбени да разговарят помежду си ,да са искрени и заедно да потърсят истината и решение  ?Или ще се дистанцират един от друг и всеки ще ближе раните си ?
Лично аз не допускам отговорният Серкан съзнателно да е направил бебе на Селин. Не е в неговия стил. Той ще помисли , ще вземе решение. Вижте как подхвърли на Еда , че иска да се увеличи семейство Болат. Мисълта ми е,че няма да действа импулсивно ,необмислено и безотговорно. Друг е въпроса , ако Селин го е хванала неподготвен - пиян,в упойка и т.н. ,което лично аз не допускам,защото Серкан мрази грешките! Серкан според мен трябва да действа смело и решително, за да се изясни и реши проблема със Селин от една страна ,а от друга да търси контакти с Еда , да не оставя Еда и да не допусне грешката да се раздели с нея ! Да останат заедно с Еда и в болест и здраве, и в богатство и бедност, и в радост и в скръб.....докато смъртта ги раздели. Така че да заслужат заедно наградата си - една голяма любов,която не се погубва! А ние ще видим отново радост,любов,романтика, суетене за сватбата и Еда отново в сватбена рокля !!!


Приятен пролетен ден от мен,момичета! Ще цитирам по памет мисъл от "Малкият принц" - " Най-хубавото се вижда със сърцето .." Надявам се Еда и Серкан да послушат сърцето си!:heart:

Последна редакция: пн, 22 мар 2021, 16:12 от akvamarin007

# 40
  • София
  • Мнения: 13 651
Ех, че са красиви. Излъчват невероятна енергия и пръскат любов.
Но същевременно се чудя, новият "приятел" на Ханде не проявява ли някаква ревност, като ги гледа двамата как се прегръщат и целуват, та даже и езици си пускат     

# 41
  • Мнения: 73
Добър ден, записвам се и аз в новата, още по-прекрасна тема! Маргарита, благодарности Flowers Bouquet
И мен ме е яд, че Селин минава винаги между капките и силно се надявам Серкан да не е спал с нея и като чуе, че е излъгала Еда, вече да му прелее чашата и да я попилее! Rage
Хубав ден на всички! Nature Snowman

# 42
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 831

Целувай ме както искаш да бъдеш обичан

# 43
  • Мнения: 306
Чудесна нова тема! Благодаря!:four_leaf_clover:

Мики, честита и благословена  да е племенницата ти!:star:

Деси, Марги - бързо и леко да минава всеки дискомфорт!:four_leaf_clover:

За вас, прекрасни момичета:

  Каква жена

Каква жена!
Не знам дали е сън.
Дали е смърт или спасение.
Каква жена премина вън,
та всичко стана без значение.

Усмихна се.
Смехът ѝ – звън.
Сълзите ѝ са предопределение.
Аз в себе си ли съм или не съм?
Каква жена!
Какво земетресение!

          Бисер Бойчев

А какъв захват има Керем/Серкан?
 Ползотворен и усмихнат ден!

# 44
  • Мнения: 5 110
Благодаря за новата тема ! Purple Heart Flowers Hibiscus



Продължавам да вярвам, че Селин не е бременна и кекс не е имало. Нямаше да иска от Еда да крие, чакаше я с подготвена версия. Та ние и минимална интимност не видяхме между тях.
Всяка забежка на други мъже мога да си представя, изневери, кексове, но на Серкан не. За мен ще е предателство без значение помни или не. Балона за "голямата любов" са на път да го спукат, ако залитнат натам.

Като цяло оптимистично гледам на ситуацията засега. Trollface

А по отношение на загатванията, че Селин е болна, по-скоро си мисля, че е свързано с Биге и баща и, не толкова със сериала.

Общи условия

Активация на акаунт