Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 740
Flowers Four Leaf Clover Добро утро, момичета! Flowers Four Leaf Clover

Ама какъв е този рейтинг след снощния епизод?? Имах едно наум, защото рейтингът винаги е нисък, когато ние много сме харесали епизода, но все пак... Започвам да се съмнявам в психичното състояние на комшиите. Имат спешна нужда от психиатър и промяна в настройките. Направо един .!. за тях, без извинение от мен!!! Само Фокс да не ни спрат сериала, че тогава вече ще изригна. Rage

Revolving Hearts Пожелавам ви усмихнат и ползотворен ден! Revolving Hearts

# 46
  • Мнения: 865
Обожавам музиката от момента, в който Серкан влиза по стълбите в залата на бракосъчетанието. Някой знае ли каква е?

https://youtu.be/2vm7bRwxLhs
Заповядай Relaxed

Аз също я обожавам. Най-много ме грабна на сцената в библиотеката. Мислех дори, че е френска. Smile Но което разучих след това, оказа се, че музиката е на композитора на нашия сериал. Тогава проучвах филмовата музика на още няколко сериала, но мисля, че не бъркам.

Последна редакция: нд, 14 мар 2021, 13:00 от mari08

# 47
  • Мнения: 10 443
Ако и в СОМЕРА сме добре, изобщо не сме застрашени Wink

# 48
  • София
  • Мнения: 13 703
Днес, момичета е Сирни Заговезни или както му казваме - Прошка.
Изпечете си баницата, сварете яцата и вържете халвата за комкането.

                                       

# 49
  • Мнения: 4 817

Според мен новият герой е плешив отгоре като Ердем или е започнал да оплешивява и затова така се е лизнал, да не личи плешивото, докато Керем/Серкан няма никакво оправдание за тази прическа Joy
Добро утро Flowers Hibiscus и според мен този рейтинг отговаря за предния епизод все едно , защото хората са били повлияни от него. Но и Марги е права , че като почне да пада и трудно се вдига, но на нас и 1 пункт ни е достатъчно, да минем 4 в трите категории. Наистина е притеснително , понеже така завъртяха историята, че може да пуснат финал до 2 серии Fearful

# 50
  • Мнения: 190
Благодаря за новата тема! Прекрасна е! Днес ще ви чета. Няма да мога да изглеждам сериала със субтитри. Но утре задължително.
Тези турски зрители не разбират от хубав филм. Рейтинга пада.
Успешен и слънчев ден!

# 51
  • София
  • Мнения: 5 740
Лоши очи са ни завидяли, това е! Айфер да даде по един пръстен с оченце на всеки член на екипа. И Керем да отреже вече перчема, с него и лошият рейтинг да си отива. Какво е това?? Ааа! Imp

# 52
  • Мнения: 12 008
Благодаря за новата тема!
Този Кемал бей може ли пък да се окаже някой неизвестен чичо на Серкан. И Айдан да се е омъжила за другия..

# 53
  • София
  • Мнения: 5 740
Дами, гледах няколко пъти снощната сцена с боя в бара и... се опитаха да ни заблудят, че Серкан си спомня Еда, всъщност той си спомни своите good hair дни и затова беше толкова втрещен! Joy Joy Joy



# 54
  • Кърджали
  • Мнения: 10 371
Славена, по предварителна информация Кемал е конярчето, първата и голямата любов на Айдан. Дето заминал без да каже нищо, след като родителите на Айдан обвинили майка му в кражба.И повече по думи на Айдан ни се чули, ни се видели.
Сучило се какво се случило, той забогатял. Не е забравил любовта си към Айдан, не се е женил никога.Понеже голямата и единствена останала му лобов било морето, живеел в някаква край брега.
Това се знае засега.. Ако сега вземат да го изкарат баща на Серкан ще ни вземат съвсем за будали, щото или ние, или сценаристите не помним и не можем да смятаме.Та се надявам да не навлизат в тази линия.
Но пък Както са посъвзели Айдан и Айфер, се надявам да видим Айдан този път обичана. А за Айфер да намерят някой друг и повече да не навлизат в такъв идиотски любовен триъгълник. А да, и Алекс да не го връщат, щото за нищо не става.

# 55
  • София
  • Мнения: 548
Рейтинга вече започва да ми прилича на модно ревю.Събрала се отбрана публика сус самочувствие,на ревю за млкадежка мода.Къси поли-краката са ни с разширени вени ,ще е грозно,впити дрехи- имаме си тлъстинки-ще сме като хамбурски салам,високи токчета-не можем да се крепим.Репортерите чакат изявления и чуват убийствени отзиви.--Така представената мода не отговаря на стила и традициите в нашата страна. това дефиле е за хора които се обичат,не получават шамари и не им се налага бързо да тичат избягвайки поредния побой,тоест несъществуващи неща,не е изпипана колрекцията и много ви молим знаете нашия естетически вкус,повече на такива безвкусици не ни канете.

# 56
  • Мнения: 1 035
Според Somerа сме първи 🥳

Благодаря на всички за милите думи, радвам се, че ви е харесала темата Hug

Последна редакция: нд, 14 мар 2021, 11:07 от ally.yor

# 57
  • Мнения: 5 563
Бро, тия физиономии на Серкан/Керем просто ме довършиха снощи 😀😀😀
А защо не вземат да ги махнат тези dizilah...

# 58
  • Мнения: 10 443
Турският зрител е гледал снощи най-много нас Wink

Споко, бетон сме  ..... Wink

# 59
  • София
  • Мнения: 5 740
Физиономиите на Керем снощи бяха един път! Първо, като имитираше Еда там за тангото и танците на сватбата. После, когато беше напушен и пръхтеше като кон. За финал, докато си връщаше паметта. Наистина мимиките на Керем са си отделен вид изкуство! Joy

А Dizilah се надявам скоро да ги махнат или поне Фокс да не им обръща внимание. Силно се надявам, че при този международен успех на сериала не си и помислят да ни приключват скоро. Сакън!

Бро, тия физиономии на Серкан/Керем просто ме довършиха снощи 😀😀😀
А защо не вземат да ги махнат тези dizilah...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт