Ноемврийски бебчета 2021

  • 30 835
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 694

Аз моя го пуснах в Афродита ( Вижън тест ) защото обмислям живот и здраве и за стволовите клетки и ше ми дадът и отстъпка за съхранение на тиа Фючър хелт
Здравей, имаш ли информация каква отстъпка мога да ползвам за стволовите един ден? Аз също си пуснах Вижън. И между другото резултатите ми излязоха днес, на 5-тия работен ден. Пуснах си основния им пакет ако това е от значение. Стискам ти палци всичко да е наред!!!
Аз с предните две бременности пусках само БХС, но бях тогава на 27 и 33 г. Сега съм на 36 и въпреки немалката сума реших да си пусна директно неинвазивен пренатален тест. След две мъжки рожби ще имаме девойка, много се вълнувам. Днес казахме на децата, големият се оцъкли и се зарадва, малкото е още бебе кажи-речи и се възползва от суматохата да си хапне допълнително хлебче Simple Smile много вълнения около тези прекрасни събития

# 691
  • Мнения: X
ей много се радвам за резултата Simple Smile Дано и моя е такъв . Иначе ми каза жената че автоматично ще имам 1.000 лв отстъпка и допълнително ше мога да видя промоции тва онова , след 22 седмица пращат имейли с оферти за всички пуснали вижън ( и без проблем в тесте де )

# 692
  • Мнения: 1 694
Благодаря за инфото, ще чакам значи информационни имейли.
Ето резултатите на моя Вижън как изглеждат, даже звънях на представителката да потвърдя за пола, че малко е написано странно Simple Smile :

# 693
  • Мнения: X
е супер е написано бе Simple Smile Female да се знае Simple Smile аз лично преди транфера бях 100000% сигурна че ще имамм момиче сега усещам смърф че ще е пък ше видим , за мен е важно да е здраво само

# 694
  • Мнения: 1 694
Ами аз толкова много съм чакала момиче, още от преди първото момче. Че чак не повярвах! Викаш и ти го тълкуваш, че е женско Simple Smile добре добре Simple Smile да са само живи и здрави!

# 695
  • Мнения: 784
Здравейте,
Тъй като има запознати момичета с тромбофилията, искам да попитам:
По всяко време ли мога да се изследвам?
Дали е късно ако се изследвам в 13 седмица?
В момента съм 12+3, утре съм на ФМ и БХС.

# 696
  • Мнения: X
привет , за тромбофилия никога не е късно . Даже е препоръчително ако имаш инсулти и инфаркт. в семейството да я изследваш , срока си е супер Simple Smile Ако решиш смело пускай ,

# 697
  • Мнения: 784
привет , за тромбофилия никога не е късно . Даже е препоръчително ако имаш инсулти и инфаркт. в семейството да я изследваш , срока си е супер Simple Smile Ако решиш смело пускай ,

Благодаря ! Твърдо съм решила. ☺

# 698
  • Мнения: 360
И аз да се включа в темата за пренаталните тестове и БХС понеже и аз бях в голяма чуденка. Моето Аг във Варна, ме пита дали ще правя пренатален и аз естествено понеже съм паника, а и си бях казала че ще правя всичко възможно веднага отговорих да... Записах си час, но после взех много да се замислям...дали ми е нужно... Да уточня че съм на 31г. Аг ме пита още в 8ма седмица, не е имало някакви конкретни основания да ме насочи към тест.
Когато бях точно в 10+0 г.с. бях на преглед при д-р Сигридов и му поисках мнението. Той каза че на този етап е излишно, че БХС трябва да се направи, че той дава много важна информация и на база на него и първата ФМ да се прецени дали и какъв тест точно да се направи.. защото ДНК тестовете били хиляди и така насляпо без конкретна причина нямало смисъл... Каза че този ранния единствено за Даун имало някакъв смисъл да се направи, но дори и тогава можело да даде грешки и тръгна да ми обяснява нещо за ДНКто но не запомних точно...
Та отказах се от пренаталния тест и сега си чакам часа за ФМ и БХС.. Много исках да ги направя при Сигридов, но пътя от Варна до София просто ми разказа играта по нашите красиви пътища, та се отказах и ще си ги правя тук във Варна...чакам с нетърпение следващата седмица..
Иначе съм на мнение, че всички изследвания е добре да се направят, но да не се изпада в крайности, за да не си вредим на психиката.. Аз по едно време преди бременността бях тръгнала да си самоназначавам какво ли не и после още повече да се обърквам и панирам....

# 699
  • Мнения: X
Сигридов напоследък го играе обирджия и ще ти кажа защо , Назначава на жените изследвания за 4 бона , а аз бях при него в 7 ма за ембрионална  морфология и му казах че ще правя пренатест , той веднага ме насочи там където взима % и теста струваше 2600 , като ми каза че трябва да изследвам мозайцизм , нищо че ембриона бил изследван за мозайцизм преди да ми го върнат , и като цяло го съмнява нещо да му има , но ако реша по добре тоя да пусна , не го послушах и си пуснах обикновенния пренатест , С първата бременност Сигридов ме уверяваше че бебето няма даун , и да не си давам парите на вятъра , за пренаталните тестове , щял да ме увери с това в 22 седмица , само че аз си пуснах и се оказа че е даун , и последва аборт . Като му казах това тоя път че тогава е сгрешил , каза че преди 3 години ли кога беше това , не виждали 3% от дауните , да де но като не ги виждаш защо ми водиш сметка на парите , и ме уверяваш да не пускам тест като имаше някакво съмнение в тия кръвни при БХС . Сега пак имам час при него но като цяло само защото е добър в ултразвука и добре де ми види органите и бебето , но си пуснах пренатест и няма да се занимавам с неговото мнение за тестовете повече

# 700
  • Мнения: 360
Ох на мен пък ми говори колко е гнусна системата и как е жалко че повечето АГ дърпат в тяхната си посока и насочват без нужда за тези тестове, точно там където ще вземат %... Може би истината е някъде посредата.... Жалко е ако наистина е така...
Аз сега съм на друга вълна.. Имам чувството че слабея вместо да качвам.. И без това съм 47 кг с прани гащи, та само това ми липсва.... Sad Във вторник ще видя дали е вярно
Иначе не повръщам, само веднъж се случи и като че ли гаденето отшумя....
До скоро имах едно странно като оригване ама тихичко сякаш вътрешно, нямам киселини.. Мъжа ми като почна да ги издавам тези звуци само ми се смее 😁

# 701
  • Мнения: 1 038
Сигридов напоследък го играе обирджия и ще ти кажа защо , Назначава на жените изследвания за 4 бона , а аз бях при него в 7 ма за ембрионална  морфология и му казах че ще правя пренатест , той веднага ме насочи там където взима % и теста струваше 2600 , като ми каза че трябва да изследвам мозайцизм , нищо че ембриона бил изследван за мозайцизм преди да ми го върнат , и като цяло го съмнява нещо да му има , но ако реша по добре тоя да пусна , не го послушах и си пуснах обикновенния пренатест , С първата бременност Сигридов ме уверяваше че бебето няма даун , и да не си давам парите на вятъра , за пренаталните тестове , щял да ме увери с това в 22 седмица , само че аз си пуснах и се оказа че е даун , и последва аборт . Като му казах това тоя път че тогава е сгрешил , каза че преди 3 години ли кога беше това , не виждали 3% от дауните , да де но като не ги виждаш защо ми водиш сметка на парите , и ме уверяваш да не пускам тест като имаше някакво съмнение в тия кръвни при БХС . Сега пак имам час при него но като цяло само защото е добър в ултразвука и добре де ми види органите и бебето , но си пуснах пренатест и няма да се занимавам с неговото мнение за тестовете повече

Чисто информативно питам.Щом е изследван за мозайцизъм ембриона,не е ли имало как да е тестван и за Даун ,или друг синдром.Не ги разбирам аз тези тестове и затова питам.Както съм казвала,при нас в 7ми месец на бременността с дъщеря ми забелязаха Арсата и след раждането я води при генетик.Отхвърлиха да е Даун.До 3 години различно лекари ме питаха,дали детето е с Даун и накрая влязохме в педиатрията за генетични изследвания.Въореки че се отхвърли и мозайката и Даун до днес все се намира някой лекар,който като я види ми навира мнението си,че има макар и леко разместване (мозайка)заради очите й
Много пъти се разтройвам и се питам,възможно ли е да не са пуснали генетичните като хората о да са изпуснали нещо

# 702
  • Мнения: X
о те лекарите си взимат % от всичко това тря да сме доста балами за да не ги знаем тия работи Simple Smile
Жирафче сега ще ти обесня каквото знам защото не съм профессор все пак в тая сфера
специално при мен понеже сега бебето ми е инвитро ( тъй като имах 2 от 3 те аборта с дефекти )(Даун и тризономия 16 ) Ние при инвитрото пуснахме ПИД , при него се изследва това което някой ден ще стане плацента защото ако вземат клетка от бъдещия ембрион може да го увредят , и реално погледнато те изследват 22 хромозоми , за дефекти , например аз имам 2 нормални ембриона и един с лека мозайка , единия сега е в мен , останаха ми 1 нормален и един с мозайка . Тази мозайка обаче има шанс да е само на плацентата , а не на бебето , защото както ти казвам взимат клетка от бъдещата плаценца . И може да се редуцира ( да се поправи сама )
Реално сега с това изследване което имам правено на ембриона шанса нещо да му има е малък защото ПИД дава там колкот около 90% гаранция в изследването си , но нали разбираш че това не е 100% и понеже аз имам кофти опит правя пренатеста за да съм сигурна че всичко е наред наистина .
Дано да е така защото няма да преживея още един аборт чесно .
Иначе що се отнася до мозайката като цяло , и твоето мъниче , напълно възможно е да има само мозайка на 21 вата хромозома и за това да има такива очички приличащи на даун синдрома . Ако детето се развива както трябва не ги мисли тия работи , мисля пък че и като порасне вече ще има толкова операции че ще може да ги корегира . Аз имам приятелка която има Даун , при нея беше едно в едно като при мен ! Нормално бебе на ехограф , никой не го видя това . И в момента малката и е на 2 години и чесно понеже вече знам че е даун го виждам но иначе ако някой друг я види няма да разбере даже . На нея тогава и обесниха ( те и на мен ми го обесниха с моя даун ) Че има дауни които имат дефект на 21 вия хромозом но нормална мозайка и обратното , така се получава че има дауни които имат абсолютно нормално развитие само приличат външно на даун , и има такива които не приличат толкова на даун но имат бавно развитие , и така . Това е една сложна работа на организма , за това казвам че витамините са супер важни , понеже при мен се оказа че имам ген в който не усвоявам витамините , реално тогава се получава че образувам скапана яйциклетка , и гените почват да се мешат . И стават е такива кофти работи . Аз от 14 ембриона , оцеляха 7 , изследвах ги и само 2 бяха перфектни . И сега гълтам витамини като луда с надеждата всичко да е наред този път

# 703
  • Мнения: 1 038
о те лекарите си взимат % от всичко това тря да сме доста балами за да не ги знаем тия работи Simple Smile
Жирафче сега ще ти обесня каквото знам защото не съм профессор все пак в тая сфера
специално при мен понеже сега бебето ми е инвитро ( тъй като имах 2 от 3 те аборта с дефекти )(Даун и тризономия 16 ) Ние при инвитрото пуснахме ПИД , при него се изследва това което някой ден ще стане плацента защото ако вземат клетка от бъдещия ембрион може да го увредят , и реално погледнато те изследват 22 хромозоми , за дефекти , например аз имам 2 нормални ембриона и един с лека мозайка , единия сега е в мен , останаха ми 1 нормален и един с мозайка . Тази мозайка обаче има шанс да е само на плацентата , а не на бебето , защото както ти казвам взимат клетка от бъдещата плаценца . И може да се редуцира ( да се поправи сама )
Реално сега с това изследване което имам правено на ембриона шанса нещо да му има е малък защото ПИД дава там колкот около 90% гаранция в изследването си , но нали разбираш че това не е 100% и понеже аз имам кофти опит правя пренатеста за да съм сигурна че всичко е наред наистина .
Дано да е така защото няма да преживея още един аборт чесно .
Иначе що се отнася до мозайката като цяло , и твоето мъниче , напълно възможно е да има само мозайка на 21 вата хромозома и за това да има такива очички приличащи на даун синдрома . Ако детето се развива както трябва не ги мисли тия работи , мисля пък че и като порасне вече ще има толкова операции че ще може да ги корегира . Аз имам приятелка която има Даун , при нея беше едно в едно като при мен ! Нормално бебе на ехограф , никой не го видя това . И в момента малката и е на 2 години и чесно понеже вече знам че е даун го виждам но иначе ако някой друг я види няма да разбере даже . На нея тогава и обесниха ( те и на мен ми го обесниха с моя даун ) Че има дауни които имат дефект на 21 вия хромозом но нормална мозайка и обратното , така се получава че има дауни които имат абсолютно нормално развитие само приличат външно на даун , и има такива които не приличат толкова на даун но имат бавно развитие , и така . Това е една сложна работа на организма , за това казвам че витамините са супер важни , понеже при мен се оказа че имам ген в който не усвоявам витамините , реално тогава се получава че образувам скапана яйциклетка , и гените почват да се мешат . И стават е такива кофти работи . Аз от 14 ембриона , оцеляха 7 , изследвах ги и само 2 бяха перфектни . И сега гълтам витамини като луда с надеждата всичко да е наред този път

От сърце ти пожелавам да е наред всичко  🥰 да гушнеш своята мечтаната рожба и да си отдъхнеш!Стискам палци да е наред всичко,кога чакаш резултат

# 704
  • Мнения: X
Благодаря ти , на всички го пожелавам .До 7 работни дни започвайки от днес , демек другия петък би трябвало най късно да знам

Общи условия

Активация на акаунт