Ноемврийски бебчета 2021

  • 30 442
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3
Добро утро, бъдещи мами ! Simple Smile Как се чувствате днес? Хубав и усмихнат ден ви желая ❤️💙

# 31
  • Мнения: X
Аз се чувствам добре. Не ми е лошо, не ми се гади, не ми се спи. Общо взето нищо ми няма. Храня се както по принцип. Болката в гърдите е много, много слаба. Абе дано да продължа така да се чувствам. Никакви симптоми.

# 32
  • Мнения: 13
Аз досега спах, разбира се Simple Smile. Вчера много мисе гадеше и не хапнах нищичко, днес вече имам апетит. Болките спряха, дано вс е ОК, но гърдите са ми по-чувствителни. Чакам с нетърпение другата сряда за прегледа Simple Smile

Хубав ден и от мен момичета Heart

# 33
  • Мнения: 39
Момичета аз минах прегледа. Само сакче видяхме в матката. В 5 г.с. съм. На 26 имам отново преглед. За болката в дясно каза, че няма причина. Овулацията ми е била в ляво. Каза, че много се движат червата и може от това да е болката. Да пия нош-па. Иначе няма кисти и не вижда причина за тази болка. Иначе очаквах всичко да видим този път, но уви само сакче...

И аз днес бях на преглед, също се вижда само сакчето, другия вторник пак на преглед . ♥️  Изписа ми но шпа и неофолик мета, но аз фолиевата отдавна си я пия. 💐💐 И аз като теб нямам все още гадене и отпадналост, съвсем нормално се чувствам. 🤞🤞🌺

# 34
  • Мнения: 8
Скъпи мами, вчера бях на първия преглед. Всичко е наред, видях си точицата. Бъдете здрави! ❤️

# 35
  • Мнения: 1 038
Записвам се и аз при вас с термин 9.11.2021.Трета бременност, предишната беше мноого проблемна, най-вероятно ще е секцио 🙄 Бях на преглед вчера, видяхме само сакчето.на 17ти съм пак да видим как се развиват нещата. Успех на всички 🙂
Намерих групата във фейс, чакам одобрение 🙂

# 36
  • Мнения: 747
И аз се записвам тихичко. Едва ден преди М, но вече с два теста видях положителен резултат + куп симптоми и хормони, които ме предизвикаха да проверя по-рано.
Изчислявам си термин около 17.11.
На 31 години съм и имам момче почти на 5 години. На преглед мисля да ходя в края на месеца направо за пулс.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 415
A нормално ли е да нямам абсолютно никакви симптоми? /термин 11.11.21/, положителен тест и 8 дни закъснение.

# 38
  • Мнения: 747
Да, аз сега следях доста изкъсо симптомите си. Но в първата бременност направих тест чак 10 дни след закъснение и имах само леки болки в яйчниците като преди цикъл и уголемени, но неболезнени гърди. При всеки е различно, сега имах и гадене и нервност, лека температура, уригване, болки долу.

# 39
  • Мнения: X
A нормално ли е да нямам абсолютно никакви симптоми? /термин 11.11.21/, положителен тест и 8 дни закъснение.

Аз няма никакви симптоми. Нито ми е лошо, нито ми се гади, нито ми се вие свят, нито ми се спи. А гърдите от тази седмица започнаха да ме болят, но е толкова слаба болката, че на моменти си мисля, че си въобразявам.

# 40
  • Мнения: 39
A нормално ли е да нямам абсолютно никакви симптоми? /термин 11.11.21/, положителен тест и 8 дни закъснение.

Аз няма никакви симптоми. Нито ми е лошо, нито ми се гади, нито ми се вие свят, нито ми се спи. А гърдите от тази седмица започнаха да ме болят, но е толкова слаба болката, че на моменти си мисля, че си въобразявам.

И аз съм само с болезнени гърди и придърпвания ниско долу. 🤞😊

# 41
  • Мнения: 110
Здравейте ,прекрасни бъдещи мами Heart
Тихичко се записвам и аз с първи две черти от днес на три различни теста Grinning (2 дена преди цикъл)
Само се моля да продължава да се насища Heart
Ако всичко е наред би следвало термина да е на 19.11
Единствените симптоми са болезнени гърди и странни спазми ниско долу , но като ви чета се успокоявам ,че почти всички ги имате Grinning

# 42
  • Мнения: X
Момичета, как се чувствате днес? Имате ли някой нов симптом?
При мен е все така. Чувствам се добре. Все едно не съм бременна.

# 43
  • Мнения: 110
Здравейте , днес имах потвърждение  на вчерашния тест и има насищане . Дано всичко е без проблемно!

Ancheto1 то при мен не е нов симптом де ама 1 2 дена преди +тест вдигнах температура  37.4 и я поддържам до днес. Иначе гърдите са като камък и супер мн ме болят, а още дори няма реално закъснение ,не знам какво ме чака за напред ххахаха...

# 44
  • Мнения: 3
Имам един по-особен симптом,може би.
Смятам, че е от бременността.Сякаш кожата ми е прекалено чувствителна,сякаш е остъргана.Много неприятно ,а вече така два дни.Дано мине...

Общи условия

Активация на акаунт