Отговори
# 60
  • Мнения: 18 331
Мен пък ме затрупаха с подарени детски книжки, тамън мислех да поразчистя...
(Потребителят още не чете.)
Ок, няма.

# 61
  • Мнения: 17 631
браво имаш свестни хора около теб. аз упорито само тва подарявам и никое от децата не ги поглежда дори

# 62
# 63
  • Мнения: 17 631
брато ? книЖКИ. колко искаш да е хари потър уе

# 64
  • Мнения: 2 857
Аз бих му дал ... 4-5€

# 65
  • Мнения: 17 631
след един бан втория по-сериозен ли е или пак същия

# 66
  • Мнения: 17 409
Имам библиотека, наследство от родителите си. Въпреки това и аз семейството ми продължаваме да купуваме книги. Наскоро четох моята много любима форумка Юлка - за детските книжки, цените, парите. Такива работи, който се вълнува - купува. Който не ще, не ще.

# 67
  • София
  • Мнения: 35 195
Стига, Холдън.

Илюстрованите издания тук са по 45-50 лв, цената е оправдана за тези книги.

# 68
  • Мнения: 9 943
Оправдана хубаво, а поносима? И за кого?

# 69
  • Мнения: 17 409
Щерка ми си купува сама книги, извънбюджетно и без да пита - със стипендията. Не обсъждаме цените точно  на книги у дома, обаче се сетих какво ми каза едно студентче от Русия, което толкоз искаше една моя книга, без да има възможност да я купи за 90 долара - ако отделяте по 30 минути на ден да, за да я превеждате - ще бъдете истински просветител 😀 Намерил си я отнякъде, сма как се снимат 1000 и кусур страници...

# 70
  • София
  • Мнения: 35 195
Поносима за много хора, тираж незнамсикой.
Който иска купува, който не иска - не купува. Просто е.

Аз не купувам несъстоятелни книги по 18-20 лв, но купувам специални издания и някои литературни творби за по 100 +

# 71
  • Мнения: 17 631
Оправдана хубаво, а поносима? И за кого?

избори или пред парламента. /има библиотеки за който не е поносимо

# 72
  • Мнения: 9 943
Оправдана хубаво, а поносима? И за кого?

избори или пред парламента. /има библиотеки за който не е поносимо
Свалете розовите очила. Всяка година има опашки за учебници втора употреба, сигурно щото на родителите им харесва така.
За болднатото - личи, че си говориш просто. Колко екземпляра мислиш има в библиотеката от Хари Потър? 8 до 10 макс и се раздават под тезгяха.

# 73
  • Мнения: 17 631
ти просто си говориш. хората които зимат книги от библиотека не тарсат хари потар. а и специално хари потър ако немаш приятели да ти го дадат че не си го чела ти е най-малкия проблем

# 74
  • Мнения: 9 943
хората които зимат книги от библиотека не тарсат хари потар
Забавен си Simple Smile И него търсят и още много съвременни автори, но няма ... или няма достатъчно бройки. Кога последно ходи в библиотека, извън София? Не си, да, зная.

Общи условия

Активация на акаунт