Отзиви за детски градини-Варна Тема 2

  • 15 787
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 90
Здравейте,
Детето ми мисля да го запиша в ЧДГ щастлива планета моля ви за мнение.Много е важно за мен отношението на учителите детето ми е с проблемно проговаряне и за мен е много важно как ще подходят.моля
Ви за мнение

# 31
  • Мнения: 57
BlushHeart EyesBlushShaved IceCandyBalloonNature SunnyЗдравейте и Честит празник на всички деца !!!!Бъдете много здрави и усмихнати!!!!
Пиша към тези мами които се колебаят къде да запишат децата си в детска градина в Младост гр Варна.
Хубави отзиви от  познати имам за Морска звездица и Златно зрънце която е срещу Ледената пързалка,но моля ви само недейте да се подлъгвате да запишете детето си в ДГ Синчец срещу у-ще Антон Страшимиров,ще бъдете разочаровани.
Писала съм и преди ,че детето не спря да боледува 3 години откакто сме там,казва,че сутрин му е студено и госпожата отваря прозореца,извеждането навън  Винаги е проблем и е нередовно и след като направи и пневмония и лежахме преди 1 година в болница реших да не си играя със здравето на детето ми.

Много нехайни и мързеливи учителки ,всичко е през пръсти говоря от първо лице и не искам да чувам за тази градина.Помагахме и да се ремонтират играчки в групата, нищо няма значение отношението си е такова никакво към децата,не се подвеждайте.Миналото лято го взех с мокри дрехи ,напишкал се е и никой не го е погледнал така го взех следобяд.Сега ще се местим в друга градина надявам се по добра от тази.
Хубав празник на всички деца днес!!!


Здравейте,можете ли да ми кажете в коя градина ще местите детето си?Понеже сме нови в града и чета отзиви за ДГ в района Младост и Възраждане и много се обърках вече 😁

# 32
  • Мнения: 15
Здравейте!
Синът ми ще бъде първа група в Теменужка. Бихте ли споделили мнение за госпожите?
Благодаря!

# 33
  • Мнения: 57
Здравейте,ако има някой приет в ДГ ,,Приказка” и е в група Слънчо 2019-ти набор,може ли да ме добави във ФБ групата понеже не мога да я намеря,а госпожата ми каза,че има такава,но ми е неудобно пак да и звъня за да ме добавя.

# 34
  • Мнения: 652
Здравейте, може ли някой да се включи с актуална информация и мнение за яслената група на Славейче? Виждам позитивните отзиви в предната тема, но са много стари - отпреди 10г.

# 35
  • Мнения: 272
Здравейте, тази година ще кандидатствам за ДГ с явлена група. Голямата ми дъщеря е на почти 3 год., сестра й е на 7 месеца. Ние живеем във Възраждане 1, но много искам детето ми да е записано в ДГ Приказка, сравнително близко сме до тази градина. Мога ли да кандидатствам за там,  след като не ни е в района?

# 36
  • Мнения: 204
Здравейте! Днес записах детето си в ДГ 5 ,, Слънчо,, .Някой може ли да сподели мнение, защото още се колебая, дали да остане там.

# 37
  • Мнения: 293
Привет, може ли мнения за логопедичната градина? Синът ми е късно проговорило дете и обмисляме вариант за там?

# 38
  • Варна
  • Мнения: 3 055
Да, изцяло положително, моето дете е в Логопедична детска градина  Бриз. Няма да сгрешите. Малки групи, изключително внимание, логопед постоянно в групата. Аз намерих мнения на майки тук от форума и също си писах с тях преди да предприема тази крачка, окуражиха ме много, бяха изключително доволни, както и аз в момента. Действайте смело.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 479
Здравейте, някой приет в Калина Малина в Чайка? Blush

# 40
  • Мнения: 293
Да, изцяло положително, моето дете е в Логопедична детска градина  Бриз. Няма да сгрешите. Малки групи, изключително внимание, логопед постоянно в групата. Аз намерих мнения на майки тук от форума и също си писах с тях преди да предприема тази крачка, окуражиха ме много, бяха изключително доволни, както и аз в момента. Действайте смело.
Благодаря за мнението, но след проведена среща там съм много разочарована. Има свободни места само за група със СОП и явно търсят вариант да я запълнят. Детето ми е абсолютно здраво, но директорката любезно се опита да ми обясни, че няма проблем да е в тази група.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 3 055
Директорката ви е обяснила много правилно. Няма никакъв проблем да е в подобна група. Няма групи само за деца със СОП, има логопедични групи, в които е възможно да има и дете с аутизъм, примерно или подобно разстройство. В нашата, която е също логопедична има едно такова прекрасно момченце, което просто не контактува с останалите, но също така и във всички масови градини вече има дечица с различни проблеми понякога къде диагностицирани, къде не. Не разбирам защо сте разочарована.

# 42
  • Мнения: 293
Директорката ви е обяснила много правилно. Няма никакъв проблем да е в подобна група. Няма групи само за деца със СОП, има логопедични групи, в които е възможно да има и дете с аутизъм, примерно или подобно разстройство. В нашата, която е също логопедична има едно такова прекрасно момченце, което просто не контактува с останалите, но също така и във всички масови градини вече има дечица с различни проблеми понякога къде диагностицирани, къде не. Не разбирам защо сте разочарована.

Напротив, не ставаше въпрос за логопедична група, а за група СОП. Оттам детето излиза със становище, че е със соп. Като попитах колко тежки са случаите, тя замълча. Не ме разбирайте погрешно, нямам нищо против тези деца, но на моето му няма нищо.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 3 055
Много странно, наистина. На сайта на градината няма обявена такива група.

# 44
  • Мнения: 3
Успех с детските градини, родители! Нека всяко детенце попадне на място с добър и отзивчив персонал!

Общи условия

Активация на акаунт