Мнение за Едиола Пренди

  • 7 313
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 183
Нямах предвид Вас. Simple Smile
А аз не разбирам каква е тази злоба към д-р Пренди от по-горната потребителка!
Защо не й го казахте в очите , ами типично по български драскате негативизъм в Бг мама!
Много е подло!
Аз когато не съм доволна от някой лекар или каквото и да е било, отивам и казвам в очите какво не ми е харесало !
Доколкото до д-р Пренди аз за пръв път срещан такъв сърцат човек , който не гледа парите, а това как да ти помогне! Защото повярвайте ми, има много лекари, на които ще изсипеш една торба с пари и накрая няма да е оправен проблема!
Тя е невероятен човек , невероятен специалист и гледа цялостно организма на човек, а не индивидуално в нейната област само, както правят 70% от лекарите.
За мен тя е невероятна и няма да спря да го повтарям!
А дали супердок отсява негативни коментари, може да си отговорите сами като се поразтърсите за лекари с нисък рейтинг - там има и лоши коментари.

Ако става въпрос за мен , това, което сте написала  , ще Ви кажа, че не е Ваша работа, както съм написала , в моя случай не ми помогна , отидох при друг гинеколог, който помогна в моя случай. Аз съм доволна от лекарката като отношение, но резултат от лечението нямаше, а се боря с този проблем повече от 4 години, дори се разплаках в кабинета на д-р Пренди. Винаги има доволни и недоволни от даден лекар, гледайте си Вашия случай и не обиждайте. Вашият коментар е злобен. Аз лично не съм написала нищо лошо срещу д-р Пренди, а напротив, затова се засрамете Вие. Вашето мнение си е Ваше, друг може да мисли по друг начин.

# 31
  • Мнения: 10
Аз също съм редовна пациентка на д-р Пренди. Не съм съгласна изобщо с негативните коментари писани за нея. Подновявам темата, защото смятам, че д-р Пренди е уникален лекар. Те не е просто лекар, а страхотен човек, който знае как да се държи човешки. Професионалист е, има адски много знания и винаги ми е обяснявала всичко в детайли и смилаемо. Колко лекаря в България са ви правили безплатни прегледи или са ви подарявали просто ей така преглед на определена зона, за да знаете, в случай, че нещо не ви е в ред? Внимателна е, кабинетът ѝ е пълен с позитивна енергия, самата тя също. Хора като мен могат да усетят, че понякога е адски уморена, но не иска да го покаже, а влага цялото си същество в това да си свърши работата качествено.

Отново - прекрасен лекар и се радвам, че я открих.

# 32
  • Мнения: 9
– Обичаш ли ме? – попита Алиса.
– Не, не те обичам! – отговори Белия Заек
Алиса намръщи челото си и скръсти ръце, както правеше всеки път, когато се почувстваше наранена.
– Виждаш ли? – отвърна Белия Заек. – Сега ще започнеш да се чудиш какво те прави толкова несъвършена и какво си сгрешила, така че да не мога да те обичам поне малко.
Знаеш ли, затова не мога да те обичам. Невинаги ще бъдеш обичана, Алиса.
Ще има дни, когато другите ще бъдат уморени и отегчени от живота, ще си вдигнат глава в облаците и ще те наранят.
Тъй като хората са такива, някак си винаги в крайна сметка нараняват чувствата си взаимно, независимо дали става въпрос за небрежност, неразбиране или конфликт със себе си.

Ако не обичаш себе си поне малко, ако не създадеш кураж от любов към себе си и щастие в сърцето си, слабите наранявания, причинени от другите, ще станат смъртоносни и ще те унищожат.
Първия път, когато те видях, сключих договор със себе си:
“Ще избягвам да те обичам, докато не се научиш да обичаш себе си.“

Луис Карол – „Алиса в страната на чудесата“

# 33
  • Мнения: 128
Нямах предвид Вас. Simple Smile
А аз не разбирам каква е тази злоба към д-р Пренди от по-горната потребителка!
Защо не й го казахте в очите , ами типично по български драскате негативизъм в Бг мама!
Много е подло!
Аз когато не съм доволна от някой лекар или каквото и да е било, отивам и казвам в очите какво не ми е харесало !
Доколкото до д-р Пренди аз за пръв път срещан такъв сърцат човек , който не гледа парите, а това как да ти помогне! Защото повярвайте ми, има много лекари, на които ще изсипеш една торба с пари и накрая няма да е оправен проблема!
Тя е невероятен човек , невероятен специалист и гледа цялостно организма на човек, а не индивидуално в нейната област само, както правят 70% от лекарите.
За мен тя е невероятна и няма да спря да го повтарям!
А дали супердок отсява негативни коментари, може да си отговорите сами като се поразтърсите за лекари с нисък рейтинг - там има и лоши коментари.

Ако става въпрос за мен , това, което сте написала  , ще Ви кажа, че не е Ваша работа, както съм написала , в моя случай не ми помогна , отидох при друг гинеколог, който помогна в моя случай. Аз съм доволна от лекарката като отношение, но резултат от лечението нямаше, а се боря с този проблем повече от 4 години, дори се разплаках в кабинета на д-р Пренди. Винаги има доволни и недоволни от даден лекар, гледайте си Вашия случай и не обиждайте. Вашият коментар е злобен. Аз лично не съм написала нищо лошо срещу д-р Пренди, а напротив, затова се засрамете Вие. Вашето мнение си е Ваше, друг може да мисли по друг начин.
Здравейте, а може ли контакти на гинеколога, който Ви помогна? БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛЬНО

# 34
  • Мнения: 13
Здравейте, дали някой може да ми даде кординати на др. Пренди? Спешно ми трябват. Благодаря много!

# 35
  • Мнения: 19 501
Д-р Пренди е прекрасен лекар, работи и в почивните дни, което е голямо удобство. В известен смисъл я определям като мисионер (следвам я и във ФБ). Има изключителни познания, (самоусъвършенства се непрекъснато) и се стреми да ги сподели с повече хора. Не прилича на никой от лекарите, които познавам и разликата е изцяло в нейна полза. Пожелавам и само здраве и щастие и респект за това, че е толкова всеотдайна!
https://superdoc.bg/lekar/d-r-ediola-prendi-4533

# 36
  • Мнения: 1
Не познавам тази доктор, дойдох тук, търсейки информация дали прави мамография и отзиви за това, попаднах на нейните коментари и конкретно на коментара й относно специалността. Това е вторият лекар, занимаващ се със здравето на гърдите, който прави това уточнение!. Впечатлена съм от ангажимента й към пациентите и от обгрижването. На мен ми трябва мамография, но ако ми се наложи друго в нейната експертиза, определено бих се насочила към нея. Отново, др. Пренди, благодаря Ви за важното уточнение относно мамологията и съвета да се ориентираме по добрите уреди. Бъдете здрави!

Общи условия

Активация на акаунт