Мами Октомврийки всички късметлийки!🙂2021

  • 23 172
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 29
Здравейте, момичета!
Включвам се и аз плахо във вашата група. Утре е първият ми преглед при АГ, с последна менструация от 16-ти януари съм.  Нямам гадене и повръщане, само чувствителни гърди и леки болки в кръста и корема от време на време, но стане ли 21:00 започва едно реване...всяка вечер Sob подлудих го моя мъж тази седмица.

Стискам палци за успешни бременности на всички и много пухкави бебчета през октомври! People Baby

Последна редакция: чт, 25 фев 2021, 10:38 от GucciBloom

# 721
  • Мнения: X
И аз съм утре с първи преглед. Може ли някоя мама да сподели как точно минава първия преглед? Grinning

Последна редакция: чт, 25 фев 2021, 09:59 от Анонимен

# 722
  • Мнения: 695
Честито и добре дошли на новите момичета! Моя първи преглед беше с вагинален ехограф, видя се една черна точица и се видя че е в матката, толкова, аз отидох явно доста рано, но понеже съм с нередовна меструация не знаех дали е рано пък и се притеснявах дали всичко си е на мястото. След две седмици ходих отново, пак с вагинален и се видя, че точицата е пораснала и се видяха също сърдечни пулсации. Сега съм чак на 30.03..
И на мен първите дни след като разбрах ми нямаше нищо, само леки менструални болки от време на време. Сега съм постоянно отпаднала и ми се спи, не ми се гади и не повръщам, но миризмата на храна ме отвращава.. изпитвам просто цялостно неразположение.

# 723
  • Асеновград
  • Мнения: 1 377
Добро утроо! Аз сега ставам а си легнах рано вчера😃😄, трябват ми поне 10-12 часа сън, че през деня не обича да спя и по добре само нощно време да си взимам почивката. Мен на първия преглед ме гледаха с вагинален ехограф, не е толкова страшно колкото си мислех, за пръв път ми беше, но не нещо много неприятно. Предполагам че поне още месец два ще е с вагниналния ефограф, надявам се сега в петък да видим че се е захванало в матката.☺

# 724
  • Мнения: 1 428
Добро утро момичета,аз ставам рано всяка сутрин като по часовник в 7-;30-45 съм с пълен мехур и тъй като отново съм с болно гърло (вече се чудя дали не ми е от постоянните напъвания да повръщам) защото не ми е червено а надолу ме боли снощи се увих с шал ще видим днес как ще съм,относно прегледите....
Мен винаги генеколог ме е гледал с вътрелен,но на първия за регистрация на бременност ме гледа с коремен една Аг (голяма грешка,голям шок и ужас...) Иначе тези дни трябваше да ходя до много места ама реших да ги  отложа...
Нещо ми липсва Лоло ...
Бъги дано всичко е наред
Момичета да ви попитам понеже еднаа девойка ми обясняваше как от възпалено гърло може детето да получи малоформации щом съм болна преди 12 г.с, това вярно ли е?

# 725
  • Мнения: 33
И моят първи преглед е утре.
Направо не знам какви сериозни симптоми имате, гардеробите ви вече не стават... аз нищо такова нямам и през ден препикавам тестове, да за се успокоя.

# 726
  • Мнения: 1 266
Yas, направо ме развесели 😂 Не е нужно да имаш тези симптоми. Има щастливи, които до последно карат много леко бременностите. Аз също нямам много от симптомите, само леко напрегнати гърди и моето прословутото пикаене през половин час 😂 Но предишната ми бременност бях подута ище от 12 г. с. и направо избухнах. В третия месец си купува панталон за бременни. Сега, въпреки че е трета по ред, се чувствам и изглеждам по-добре. Та може да спреш да си даваш парите за тестове 😜

# 727
  • Мнения: 399
Здравейте, момичета! Чета ви, при мен нищо ново. Гади ми се чат пат. Ям си всичко каквото ми се яде, така или иначе качвам много по време на бременност,  ако ще само вода да пия.
Yas не всички имат симптоми и не съм съгласна, че ако имаш гадене, болезнени гърди всичко върви ок. Не се напрягай толкова излишно. Всяка бременност е индивидуална. Едни имат гадене, повръщане, други не...все пак бременността не е болест.

# 728
  • Мнения: 1 839
И моят първи преглед е утре.
Направо не знам какви сериозни симптоми имате, гардеробите ви вече не стават... аз нищо такова нямам и през ден препикавам тестове, да за се успокоя.
Радвай се😄 Е началото, докато нямах симптоми и аз през ден правих тестове, мислех, че нещо не е наред и тн😄 сега чакам деня, в който няма да ми се гади от сутрин до вечер😃

# 729
  • Мнения: 316
Здравейте! Yas, спокойно и аз съм като теб чувствам се много добре, не съм повръщала, не ми е лошо и не ми се гади,  гледам само да пия повече вода и това се отразява на ходенето постоянно до тоалетната.Корема вече ми е подут и незнам на работа до кога ще успея да крия дали няма да ме усетят, тъй като не ходя с много широки дрехи обикновено. Другата седмица съм на преглед и трябва да чуем сърчицето вече, а на мен док от последния преглед ми назначи изследвания, които да направя преди втория преглед и да ги занеса, за да ги обсъдим.

# 730
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 052
Тюлип,какви изследвания ти назначи докторът? Моят нищо не ми спомена,само че ще ми намаля дозите на лекарствата...

# 731
  • Мнения: 316
Ели, каза ми да пусна ПКК, урина, кръвна захар, ТСХ и след припомняне, че съм с висок пролактин, каза да пусна и него да го видим как върви, защото спряхме лекарствата за пролактина.

# 732
  • Мнения: 409
Момичета, с какво мислите да се мажете против стрии?
Не знам рано ли е да започна, или колкото по-рано, толкова по-добре?

# 733
  • Мнения: 1 266
Не е рано за мазане, колкото по-рано по-добре. Може би още в началото на темата писахме по този въпрос. Погледни назад, за да не пиша едно и също 😊

# 734
  • Мнения: 1 428
момичета,наближаваме 50та страница,Съншайнчето ,ще правиш ли пак тема 🌷?

Общи условия

Активация на акаунт