Ревниви ли сте?

  • 5 082
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 119
Интересува ме, ревнувате ли Вашите половинки?
И понеже ревността е абстрактно понятие, понеже е емоция, която всеки изживява различно, по-конкретно:
- Вашият партньор излиза ли без Вас в барове/ресторанти или други нощни заведения? Имате ли нещо против?
- Толерирате ли общуването с бивши? В какъв формат?
- Следите ли телефона на половинката си?
- Ходите ли на почивки отделно?
- Как се отнасяте към близки отношения с красиви колеги/колежки?

А той/тя Вас?

# 1
  • Мнения: X
Не съм ревнив. Мен ме ревнуват, обаче - незнайно защо. Аз съм слънчице.

# 2
  • Мнения: 46 545
Само с повод.

- Вашият партньор излиза ли без Вас в барове/ресторанти или други нощни заведения? - не
Имате ли нещо против? - да
- Толерирате ли общуването с бивши? В какъв формат? - до общи приказки, деца, семейства или ако са от обща компания
- Следите ли телефона на половинката си? - не
- Ходите ли на почивки отделно? - не
- Как се отнасяте към близки отношения с красиви колеги/колежки? - не толерирам никакви близки контакти с колеги, без значение красиви или не, за семейни излизания съм ок

При него нещата стоят по същия начин.

# 3
  • Мнения: 1 625
1. Не е проявявал желание да го прави, ако иска и не прекалява, нямам против.
2.Не бих казала толерирам, но ако е нещо инцидентно, няма да се нацупя.
3. Не и не бих го направила отново. В даден момент го правех в миналото. Повече ми навреди, отколкото да има полза.
4. Определено не приемам да се ходи по отделно на почивка.
5. Какво значи близки отношения? Не бих толерирала излизания по баровете и кафенце с точно определен човек, тогава ще ми светне лампата.

Той е ревнив. Но ако си нямахме доверие, нямаше да сме заедно. Има определени граници, които не е редно да пристъпваме и двамата знаем какви са.

# 4
  • Мнения: 6 164
О, лексиконче преди лягане. Върнах се в детските години.
На въпроса от анкетата - Изобщо не ревнувам, и никога не съм.
- Вашият партньор излиза ли без Вас в барове/ресторанти или други нощни заведения? Имате ли нещо против?
Да, излиза и нямам нищо против.
- Толерирате ли общуването с бивши? В какъв формат?
Понякога се налага, вече не толкова.
- Следите ли телефона на половинката си?
Не.
- Ходите ли на почивки отделно?
Да. Той ходи за риба за 10-тина дена, аз с приятелка на вила. Останалите ни почивки са заедно.
- Как се отнасяте към близки отношения с красиви колеги/колежки?
По-красиви от мене няма, хах.

Не съм чувствала ревност от негова страна никога. Ако имаше такава ... аз не го толерирам.

# 5
  • Мнения: 7 690
- Вашият партньор излиза ли без Вас в барове/ресторанти или други нощни заведения? Естествено. Имате ли нещо против? Не, разбира се.

 
- Толерирате ли общуването с бивши? В какъв формат? Нямам против.

- Следите ли телефона на половинката си? Не.

- Ходите ли на почивки отделно? Да.

- Как се отнасяте към близки отношения с красиви колеги/колежки? Нямам опит с подобна ситуация.

А той/тя Вас? По същия начин.

# 6
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 967
Изобщо не ревнувам аз. Май първите съвместни години имаше малко ревност.
По въпросите:
Вашият партньор излиза ли без Вас в барове/ресторанти или други нощни заведения?  - случвало се е рядко, повече се случва да ходят с приятели по мъжки по разни вили; Имате ли нещо против? - нямам;
- Толерирате ли общуването с бивши? В какъв формат? - не се сещам за подобно общуване;
- Следите ли телефона на половинката си? - не!
- Ходите ли на почивки отделно? - това лято той ходи за два дни с приятели, с мъжка компания, иначе ходи за риба, отново са мъжка компания, аз нямам място там
- Как се отнасяте към близки отношения с красиви колеги/колежки? - работата му е такава, че са само мъже, колежки няма около него.
А той/тя Вас? - мъничко Simple Smile

# 7
  • Мнения: 650
Хм, ще отговоря за миналото Simple Smile
4 отговора - не,
На 5 въпрос - нормално се отнасям Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 000
Изобщо не ревнувам, уточнявам обаче, че не е имало и повод. В момента, в който се появи повод, бих чувствала тъга от предателството например, но не и ревност. Това би бил и краят на отношенията. За мен връзката е пълна отдаденост и споделеност.
Интересува ме, ревнувате ли Вашите половинки?
И понеже ревността е абстрактно понятие, понеже е емоция, която всеки изживява различно, по-конкретно:
- Вашият партньор излиза ли без Вас в барове/ресторанти или други нощни заведения? Имате ли нещо против? Не
- Толерирате ли общуването с бивши? В какъв формат? Не
- Следите ли телефона на половинката си? Не
- Ходите ли на почивки отделно? Не
- Как се отнасяте към близки отношения с красиви колеги/колежки? Не знам в какви отношения е с тях

А той/тя Вас? Мисля, че ме ревнува, да. Много е неприятно. Не го показва явно, но понякога пита за грим или облекло "не е ли прекалено?"

# 9
  • Мнения: 1 119
Аз на ваш фон изглеждам като ревниво чудовище! 😆

- Вашият партньор излиза ли без Вас в барове/ресторанти или други нощни заведения? Имате ли нещо против? Да. Излиза само с мен вечер. Може кафе през деня да пие.
- Толерирате ли общуването с бивши? В какъв формат? Дразни ме ежедневно. Свел е обшуването с бившата си до минимум, защото имат деца.
- Следите ли телефона на половинката си? Да. Само определени неща, които искам да видя. Но той повече ми показва.
- Ходите ли на почивки отделно? Категорично не.
- Как се отнасяте към близки отношения с красиви колеги/колежки? С това нямам проблем. Стига да не е фриволно поведение.

А той/тя Вас? По-зле 😀 Но телефонът ми не го пипа, защото съм прекалено активна в социалните мрежи и не може да филтрира информация.

# 10
  • Мнения: 1 922
Интересува ме, ревнувате ли Вашите половинки? - не
- Вашият партньор излиза ли без Вас в барове/ресторанти или други нощни заведения? - не
Имате ли нещо против? - ако излизаше от време на време, нямаше да съм против. Дори щях да се радвам, но той не ходи никъде без мен, освен на работа.
- Толерирате ли общуването с бивши? не мога да преценя, защото нямаме такива
В какъв формат? приятелско общуване е ок, но не и нещо повече
- Следите ли телефона на половинката си? не, но той ми дава да го ползвам понякога
- Ходите ли на почивки отделно? не
- Как се отнасяте към близки отношения с красиви колеги/колежки? В какъв смисъл близки!? Толерирам уважението и приятелството между колеги, но не и флиртове, когато става дума за семейни.

А той/тя Вас? - мисля, че и той би отговорил по сходен начин на въпросите. Само на въпроса за ресторантите щеше да каже, че ходя щото обичам да излизам с колеги и приятели от време на време. Е, на барове не обичам, но на кафенета и ресторанти ходя с удоволствие.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 668
Ужасно ревниви са били всичките ми приятелки.
Включително и когато заедно сме излезли някъде. А аз много мразя да разговарям и флиртувам с други жени, ако съм излязъл с приятелка, дори да нямаме отношения. Смятам го за крайна форма на неуважение. По същия начин смятам и за неуважение да говориш по телефона или да ровиш в него, ако си излязъл с някой.

Аз също съм мъничко ревнив, но с годините съм го попреодолял май. Но и гледам така да избирам жените, че да не ми дават повод за ревност. Има такива, дето нарочно търсят драма. Доста неприятно чувство. Май първата ми приятелка беше такава. И тя си остана последната от тоя типаж.

# 12
  • Мнения: 2 652
не ревнувам

- Вашият партньор излиза ли без Вас в барове/ресторанти или други нощни заведения? - не
Имате ли нещо против? - да
- Толерирате ли общуването с бивши? В какъв формат? - не
- Следите ли телефона на половинката си? - не
- Ходите ли на почивки отделно? - не
- Как се отнасяте към близки отношения с красиви колеги/колежки? - не толерирам никакви близки контакти с колеги, без значение красиви или не, за семейни излизания съм ок

При него нещата стоят по същия начин.

# 13
  • Мнения: 107
На въпроса, не мисля, че съм ревнива, но за сметка на това мен ме ревнуват доста.

- Вашият партньор излиза ли без Вас в барове/ресторанти или други нощни заведения? Имате ли нещо против?
*Да излиза и нямам нищо против, мисля, че всеки има нужда да си почине малко от другия.
- Толерирате ли общуването с бивши? В какъв формат?
*Не толерирам, ако си приключил с някого мисля, че комуникацията е излишна.
- Следите ли телефона на половинката си?
*Много, много рядко.
- Ходите ли на почивки отделно?
*Да
- Как се отнасяте към близки отношения с красиви колеги/колежки?
*Нямам проблем, все пак са колеги.

# 14
  • Мнения: 12 836
Интересува ме, ревнувате ли Вашите половинки? - Аз знам, че нямам основание. Но той е много атрактивен мъж и даже при най-малък намек нещо ми трепва. Не показвам по никакъв начин обаче.
- Вашият партньор излиза ли без Вас в барове/ресторанти или други нощни заведения? - Барове и нощни заведения не, ресторанти - рядко, с приятели, които са ни общи приятели, ако аз по някаква причина не искам да отида.
 Имате ли нещо против? - Не.
- Толерирате ли общуването с бивши? В какъв формат? - Ние сме си първите гаджета, няма бивши.
- Следите ли телефона на половинката си? - Пълен абсурд. Никога, за нищо на света, срамно е.
- Ходите ли на почивки отделно? - Не.
- Как се отнасяте към близки отношения с красиви колеги/колежки? -Макар да знам, че харесва мен, бих се притеснила. Няма обаче толкова близки отношения.

Общи условия

Активация на акаунт