Отговори
# 690
  • Мнения: 2 674
Къде са му отишли мускулите на този човек? Нищо не разбирам от фитнес или каквото там правят за релеф, но толкова маса може ли да се стопи така...

# 691
  • София
  • Мнения: 23 017
Е, жалко. 🤢🤢🤢

# 692
  • Мнения: 10 266
Не съм доизкопирала всичко. Ето, бил в процес на смяна на пола: https://www.facebook.com/100002347012604/posts/3968043779950483/

# 693
  • Мнения: 1 919
Ти да видиш ИВ-1 и ИВ-2...

Скрит текст:

# 694
  • Мнения: 1 453
Веско е навсякъде Rolling Eyes

# 695
  • Мнения: 2 674
Веско нещо не го свърта в Щатите Sunglasses

# 696
  • Мнения: 10 266
Пак се прикрепил до девойка. Ще му се.....

# 697
  • Мнения: 2 054
Днес рекох да гледам някой български филм. Пробвах 3 преди да се спра на четвъртия.
1. Битката за Бяла Сълзлийка - От времето когато Йосиф Сърчаджиев и Стефан Данаилов са били млади. Те добре, но децата играеха на ниво читалищна самодейност в село Долно Камарци.
2. Съновидецът (2019) - масово се декламира с много малки изключения.
3. Страсти (2019) - още по-зле - тотални декламации. Боза и половина.
4. Очите плачат различно (1990) - тук вече се спрях да погледам но се наложи да прекъсна. Другата седмица ще го продължа. Там са младите Христо Шопов и София Кузева.

# 698
  • Мнения: 1 919
Скрит текст:
Днес рекох да гледам някой български филм. Пробвах 3 преди да се спра на четвъртия.
1. Битката за Бяла Сълзлийка - От времето когато Йосиф Сърчаджиев и Стефан Данаилов са били млади. Те добре, но децата играеха на ниво читалищна самодейност в село Долно Камарци.
2. Съновидецът (2019) - масово се декламира с много малки изключения.
3. Страсти (2019) - още по-зле - тотални декламации. Боза и половина.
4. Очите плачат различно (1990) - тук вече се спрях да погледам но се наложи да прекъсна. Другата седмица ще го продължа. Там са младите Христо Шопов и София Кузева.

Тези Бг филми дори не съм ги чувала.... 🙄

# 699
  • Мнения: 2 054
Тези Бг филми дори не съм ги чувала.... 🙄

Ами "Съновидецът" например е бил излъчван по БНТ1. На записа стои логото.

# 700
  • Мнения: 9 140
Вчера купих вестник "Уикенд", майка ми му е фенка и си го чете целия цяла седмица)) Седнах на кафе, че ми тежаха торбите и го погледнах. Попаднах на статия  за Сървайвър. Май наистина ще има. Карамазов няма да е водещ, колебаели се между двама не ги запомних, единия май Иво Аръков или ..(не запомних точно името) и още един за мен непознат. Може би и почти е сигурно, че ще се снима в Занзибар. Така че ще има Сървайвър наистина.))
Имаше и снимките на този културиста от фермата дето е станал сега жена, статията не я четох.

# 701
  • София
  • Мнения: 23 017
Аз след като видях рекламата по БТВ не съм се и съмнявала, че ще има. 😀 Жалко за Карамазов- пасваше му идеално. 😀

# 702
  • София
  • Мнения: 27 283
За феновете на Сървайвър,
Най-накрая ще се качи и целия първи сезон, който липсва само!!!

-> ЦЪК <-

# 703
  • Мнения: 2 524
Имам една молба - явно съм изпуснала епизодите на "Отдел"Издирване" и "Белези" от миналата (12.04. - 16.04.) седмица. Може ли бързи преразкази. 😳😚

# 704
  • София
  • Мнения: 27 283
В ''Белези'' почти няма развитие. Зациклиха яко.
Надежда разбра, че Веселин е жив. Стоян прости на Вера, най-вече защото се убеди, че между нея и Боян няма нищо и не е имало. Вера обаче му подправи подписа за прехвърлянето на пари на продуцента на телевизионното и предаване, което за малко да бъде свалено от ефир, но той още не знае. Вера продължава да е гадина, поне за мен и не виждам как може да се реабилитира. Боян разбра, че Вера е била бременна, но все още не знае дали тя е родила и кое е детето. Последното е следното, Вера го излъга, че е пометнала или го е родила мъртво, не помня вече какво му каза, но официално, че е мъртво и толкоз. Племенницата на Боян се друса, а и е психически нестабилна, да не кажа луда. Има някаква травма, но няма подробности. Никола иска внимание и признание от Стоян, но не го получава. Веселин би трябвало да се укрива, но вместо това нахълтва навсякъде и си прави каквото си поиска.
Боза.

В ''Отдел издирване'' е точно обратното. С всеки изминал епизод става все по-интересно.
Камен бе нарочен за убийството на Миро Николов от ДАНС, но бе реабилитиран след страхотен капан, който Ралица и екипът направиха. Хванаха доносника на мистериозния Портиер, оказа се, че е шеф в отдел Убийства.
Наемния убиец Ивица се оказа брат на Нера, показа си белега на крака, тя така и не го разпозна преди това. Но знаем, че са били разделени като малко деца заради войната между Сърбия и Хърватия. За това, че Нера е от Европол знаят вече всички от екипа на Камен. Нера сега работи заедно с тях и имат една обща цел, да разкрият кой е мистериозния Портиер. За Нера е мисия/назначение/задача. За Камен и Ралица е и лично.
Все още не се знае кой е портиера. Най-вероятно е Петър, но може и да е психолога или някой непознат (съмнявам се в което).
Сестрата на Андрей се е дрогирала навремето и дрогирана и пияна се е качила в автомобил, блъснала е човек, който е останал инвалид. А Андрей е злоупотребил със служебното си положение и я е покрил. За мен това е скандално, но факт. И когато си призна пред Камен последния не го порица. Не може така... Но явно някой е разбрал и го изнудва с цел да върши услуги за Портиера, което за мен е доказателство, че Портиера е човек от системата или просто е много могъщ и има очи и уши навсякъде.

Общи условия

Активация на акаунт