Ямбол - 10

  • 25 431
  • 272
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 427
Иве,общо взето сме добре.Йоана е много кисела на моменти.Хремата и Т минаха , но явно зъби са били.Май са на път пак няколко #Crazy

# 31
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Честит рожден ден, Rouz, Zhana и Иве!Бъдете много здрави и щастливи!/извинявам се за закъснението/

Честит рожден ден и на сладураната Анна-Мария!Да е жива и здрава, послушна и усмихната като мама!

# 32
  • Мнения: 135
Честит рожден ден!!!!!!!!
на малката Нина на мама Диана К

# 33
  • Мнения: 3 537
Честито на малката Нинка!  ura
 Tada newsm18 dazzler1  ura dance  girluu  party006 newsm35 dance  bigdance2 newsm18 Tada  costumed034  Party Time  ura dance dazzler1  bigdance2 Tada  bigdance2

# 34
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

Честит Рожден ден и от мен на Нина! Да е здрава и много да радва и слуша мама!

# 35
  • Мнения: 135
От една седмица сме без памперс през деня.На гърне се вардим.Еми не става номера.Къде на гърнето,къде след като стане.НеАм нерви вече  smile3511 ,сложих и памперса ей сега.
Напразни мъки една седмица.. пффф.Несериозна съм.Заваля дъжд и й текна сополът.

# 36
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Иве, не се тревожи толкова. Това, че и толкова сте издържали пак е напредък. Важното е, че детето е усетило дискомфорта при начуркване, когато е без памперс. Не е далече и момента, когато сама ще пожелае да го махне. Аз с Данчо започнах още от 9-тия месец и през 15 мин бяхме на гърнето. После удължих на 1/2 час и така. Имаше и изтърване, но нищо. Нищо, че си сложила памперса, пак я изчурквай на определен интервал, нека си знае, че може и на друго място да се пишка. Вие сте добре, ми ние с Маги още се чудим кога да започнем. Няма кой да я варди за сега.

# 37
  • Мнения: 83
Благодаря ви много за поздравленията ! Аз чак сега имам време малко за почивка,малката заспа към 17 00 часа и ушетах малко.После незнам пак какво ме чака.Още веднъж ви благодаря.Иве не се тревожи за памперса ние от юли месец се мъчем и пак понякога се напишква.Всяко нещо си имам точен момент ,а  момента вие да се научите е много близо.Дръж я с памперс и я слагай на често,залъгвай я с нещо и ря сама ще усети кога и как ще се чувства най комфортно.Е вярно че иска нерви защото пишка кадето свари ама здраве да има никой не се е родил научен.Кураж!Мого ви моля някой да ми обясни как да ви покажа снимки! newsm51 newsm59 ku-ku Toilet

# 38
  • Мнения: 983
Честит рожден ден и от мен на малката Нина. Да е жива и здрава и да расте щастливо и жизнено дете!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Момичета, лошоооооооооооо, на нас снощи нищо ни нямаше, а от днес сутринта сме и ние със сополи и кашлица. Жане, ти какво им даваш? Аз давам Калиум Бихромикум-хомеопатично лекарство и Стодал-хомеопатичен сироп против кашлица.

Отивам да слагам баткото да си ляга че утре е на ДГ. Той също започна със сополи преди два дни, но аз започнах да му давам едни хомеопатични капки, казват се Беладона Хомакорд и са много ефикасни. Пресичат от раз. Но трябва да се дават още докато не се е задълбочила инфекцията.

Това е от мен. Лека на всички.

# 39
  • Мнения: 135
Диана К ето това прочети, ако имаш въпроси , ще ти обясним пак.
А rouz да се оправяте ей.
Тази ве4ер няма ББ на нет-а,нямам радио .....ужасТ

# 40
  • Мнения: 83
Здравей! Само че не разбрах кое трябваше да прочета newsm78

# 41
  • Мнения: 83
Честит Рожден ден на  Елени на  mari-yana!Да е жива да е здрава и вин  bigdance2 newsm59 newsm18  ura Tada newsm44 newsm03 Flowers Sunflower Tada bdbaloni baloni Flowers Bouquetаги засмяна!

# 42
  • Мнения: 1 427
Честит рожден на Нинка  bouquetСъс закъснение Embarassed
Иве, я не се тормози!Йоана също е много далеч от махане на памперрса, но не се притеснявам хич.Явно не е готова.Има време Wink

# 43
  • Мнения: 135
Ей ЕЛЕНИ 4естит рожден ден!!!!!!!
Пожелавам ти прекрасен живот изпълнен с радости.Пожелавам ти с мама да можете да идвате по-4есто в България.Порастна малката принцеса ей

# 44
  • Мнения: 135
Oхх аз не съм пуснала адресът.Извинявай Диана К
Ето го ..... Щракни тук

Общи условия

Активация на акаунт