Деду Колида и дед Мороз минаха, Кукундрела чака Бангу Васку да сурвака!

  • 11 290
  • 761
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 22 867
Здрасте и ут мен кукенцааа!
Сънши, ма нидей тъй ривливу го дава! И у средата имаш опции:





И у краен случай:

# 736
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Сънше, нидей така с лошу деее. Кафенце, закусчица, нещо да стопли душата, нищу че не е петък. Не от вратата: " сряда е" Joy

# 737
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
срядата е малък петък.
Simple Smile
работат за деня - предадена, ОИ върви със страшна сила, слънчо пече (или само свети) навън...
Simple Smile след малко грабвам едни дебели игли и започвам да се забавлявам. Simple Smile

# 738
  • Мнения: 29 683
Ко майстуриш??

Тук малку са пуказа слънцето,  дано да стопли,  че сабахлем беше минус 10.....бррррр

# 739
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Добри, ко ша плитеш душа? Едно шалче за Букетчева можи ли? Много обичам шалове, имам сигурно над 20, кат пътуваме почти винаги си купувам за спомен, имам даже един кашмирен разкош....няма да казвам колко струваше, ама не можах да му устоя....Joy

И да те питам, ко стана с драмата с шефъ?

Соулчи, вънкЪ на туй слънци лисицити умират от студ, димек саму имитация е май...

# 740
  • Мнения: 22 867
И аз щех да питам Добри акопонктура ли ш,си прай? Simple Smile

# 741
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
шефът не пише, не вдига телефон... потопил се е яко.
ако не отговори и днес, утре аз пиша на своя отговорност и ще го сложа в копие.
ако нещо се разсърдят, после ще пиша извинителни писма, че не съм разбрала указанията. Wink

обичам да плета шалове, а не мога да ги нося. Sad нищо около врата не мога да сложа.
това съм си харесала. Simple Smile

# 742
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Хахаха Лабри, акОпОнктура вика, тя е с ултра тънки игли Joy Добрито рече чи ша фаща дебели. Освен ако не е нейн спициален пудход акОпОнктуристки Joy

Добри, ако можеш да си затраеш не се бутай повече. Не ти трябва да се извиняваш, шефовете успехи не помнят, ама ако нещо им влезеш в полезрението с оплакване или нещо от сорта не забравят. Поне това е моят опит. Фирмата не е моя, казвам, пиша квото мисля и после ку няма фолоу ъп ут шефа си трая, борих се га бях млада, видях че файда нема и ся си гледам рахата. То няма как да оправиш всичките бакии...

Тоя шал е разкош, ку ми заплетеш малееее Heart Eyes и цвета ми харесва, а бели ризки имам таман четири, чистак нови, че много ми вървят, ама с тоя хоум офис скоро няма да купувам джиджани парцалки, то и пари се пестят с тая пандемия Joy

# 743
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117


Цвета не е като на снимката. Моята прежда е такава. Simple Smile

# 744
  • Мнения: 22 867
Хахаха Лабри, акОпОнктура вика, тя е с ултра тънки игли Joy Добрито рече чи ша фаща дебели. Освен ако не е нейн спициален пудход акОпОнктуристки Joy

Скрит текст:
Добри, ако можеш да си затраеш не се бутай повече. Не ти трябва да се извиняваш, шефовете успехи не помнят, ама ако нещо им влезеш в полезрението с оплакване или нещо от сорта не забравят. Поне това е моят опит. Фирмата не е моя, казвам, пиша квото мисля и после ку няма фолоу ъп ут шефа си трая, борих се га бях млада, видях че файда нема и ся си гледам рахата. То няма как да оправиш всичките бакии...

Тоя шал е разкош, ку ми заплетеш малееее Heart Eyes и цвета ми харесва, а бели ризки имам таман четири, чисъо нови, че много ми вървят, ама с тоя хоум офис скоро няма да купувам джиджани дрешки, то и пари се пестят с тая пандемия Joy

Мислим кат е с по-дибелити, да има по-файда!? Joy
В един минал период се изтрепвах да плета, като бяха по-малки децата, че бързо се получаваше. Като поотраснаха, па и татьо им не е малък, ми мина меракът, то дорде избучкаш идин пуловер..........ти съ утели волот.
Добри, кат гу уплитеш, да съ фотниш да гу покажиш! Simple Smile

# 745
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Аууу, както вика щерката цвят рейнбоу Joy идиален е! А ти, давай, плети, плети Joy

# 746
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
Бъзикачки!  За вас ей т'ва, музовири врачански! Simple Smile

# 747
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Добри, ако чирвеничкуту плетеничкуту е туй дет си мисля, саму да пупитам, няя ли да буде на атрибутити? Joy

Ма що бе лаф да става, ама ударихме петдесе страници и ку Цециту ни съ трогни шъ съ наложи некуй ут нас (мърдити) да прави тема, макар и не толкуз убаааа...

А нещу придлужения за заглавий?

Свети Вальо мина и замина,
Убачи Кукундрела ни са пумайва,
чирвену вину пийе във забрава
Корона вируса да я подминава!

Еле па:
Баба Марта иди с мартенички диви,
Кукундрела ги изплети ут лъвски гриви!

# 748
  • Мнения: 29 683
Ма ти цял пует си бре!!!! Бравус!

Някуй освен Цецу знай ли как са пуща нова тема?!?!

# 749
  • София
  • Мнения: 6 309
Цеца си прай сметката дъ й устане време за теми.
Иначе, нема й путкрепим платформата, ше я фъшнат набръже и ше язди кузи из форумъ. Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт