Спам тема(Януарски празнично-пиянски Спам!) - от 01.01. до 31.01.21г.

  • 20 140
  • 1 635
  •   1
Отговори
# 1 590
  • Мнения: 17 631
щом не е изяла дисковете още добре сме

# 1 591
  • Мнения: 15 619
Ранна кокошка рано кудкуяка.
Добро утрооо!
Имам куче експресионист. Само дето ползва един и същи цвят, за да ми рисува по прозорците на всекидневната - кално земно, примесено с изсъхнали треволяци. Гледам го и сега да подава уши и да наднича навътре. Хем се любува  на произведението си, хем ми хвърля кучешки погледчета с въпросителна "Кво праите вий вътре бе?".
Събота е. Вълнувате ли се? Joy

# 1 592
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Събота е. Вълнувате ли се? Joy

Бях забравила, преди да припомниш. Grinning

Ако остана бездетна, мисля да осиновя Холдън.

# 1 593
  • Мнения: 11 393
Лакирах се.... с безцветен! 😂

# 1 594
  • Мнения: 68 952
Лъснала си ноктите значи Joy

# 1 595
  • Мнения: 15 363
Брех, понякога по НВО пускали и хубави филми. Сега изгледах Добрият лъжец. Ми, бива си го. Добър филм. Одобрих.
Откога ми се гледаше нещо, което да ми задържи вниманието. Сега набелязах и един сериал, да видим ще става ли за гледане.
Трябва да ходя до магазина, да готвя, а нещо съм се схумнала, чувствам се в емоционална дупка. Едно ми е ревливо, а няма причина.
За капак хазяина на офиса ни е починал. Гадно ми е. Е, не сме били близки, но беше точен човек. По време на извънредното положение не ни е притеснявал. Изчака чинно да си стъпим на краката.
Та, такива ми ти работи, другарчета.
Пп А, да, мисля и да се лакирам.

# 1 596
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Короната ли го е тръшнала?

И на мен ми се реве без причина. Скоро приключват нормалните ми дни за месеца.

# 1 597
  • Мнения: 11 393
Споко, женки от луната е, от времето е, от планетите е, от ограничението ни.

Джасте, да покажеш лака после. Аз последно бех с безцветен и точки шарени към края на нокътната плочка. Днес се чудя пак върху безцветния ко да туря и как за цвет!

# 1 598
  • Мнения: 15 363
Зи, не. Май било мозъчен тумор.

Рейче, ще покажа. Аз сега намерих приложение на лентичките за френски маникюр за декориране и ще се пробвам, стане, не стане, ще показвам. Grinning

# 1 599
  • Мнения: 15 619
Много ми е хубаво. Не ми се реве, не ми се сополиви. От луната е. Grinning ма моята знае кога да седи на тъмно и кога да огрява. Работя. И май ми се припи кафе. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 600
  • Мнения: 6 403
Ден ви ден! Joy
И аз работя, и на мен ми се прищя кафе. Grinning Лудите са при мени, следващия го подгонвам со лопатата. Ше ми се отрази добре гимнастиката. Joy

# 1 601
  • Мнения: 11 393
Джасте, тъкмо лентички мислих да използвам имам всекакви видове. Ти къде гледаш идеи?

# 1 602
  • Мнения: 15 363
От youtube, от този вид:

Има най различни серии - New nail art design, Cute nail art и т.н. Grinning

# 1 603
  • Мнения: 13 082
Бе цял ден търся тая джи точка и я няма никъде. В хладилника, в гардероба, по шкафове... Няма я и това си е Disappointed

# 1 604
  • Мнения: 68 952
Арио, т'ва е конспираСион на илЮминатите ...що се връзваш 😁😁

Пууу, цял ден тиквобол, намръзнах се...абе кривотия съм голяма днес.
Нищо не разбрах от почивката...г@ти.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт