Добрич- ден на града празнуват, учениците школуват(14)

  • 15 080
  • 268
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 166
Добро утро!  food010 morning Coffee kaffeetrmker_2
Заглавието на темата е сменено благодарности на мими за идеята на заглавието.
Честит рожден ден на Калина със закъснение да е жива и здрава,много послушна,ученолюбива,успехи и щастие и пожелавам.
Мими честито ви фото многоооооо снимки да правите.
Още май щях да пиша ама забравих.

# 16
  • Мнения: 3 810
ani_ji , вече си сръбнах от кафенцетот ти! Wink

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
И аз пия кафенце, вкусно, леле, ставам кофеинозависима вече. Sad

Много готино заглавие, БРАВО!!!
mimi_kir, чакаме снимки...

Днес дали има някой рожден ден? newsm78

# 18
  • Мнения: 11 607
Честито на всички празнуващи! Аз само да се включа за да чета! Дойдох да видя колегите и да си видя форумите! Чао и приятни почивни дни!

# 19
  • Мнения: 11
http://www.infotel.bg/rubrics/medicin/81076010.

Ето за  тия които питаха за глистите.

На всички празнуващи честито, на всички болни бързо оздравяване.

Айде бай

http://www.google.bg/search?hl=bg&q=%D0%93%D0%9B%D0%98%D0%A1 … 2%D0%98&meta=

етови направо всичките резултати

# 20
  • Мнения: 166
влизам за последно тия дни,утре живот и здраве тръгваме към София ще ви пишя др.седмица

# 21
  • Мнения: 1 114
Днес най-после успяхме да бием ваксината от 13 месец. Все нещо ставаше - или Марти болен или пък жеги...
И трябва да похваля детето - не плака... ама изобщо Grinning.  Личната му лекарка се е заредила с играчки от децата си, които са вече големи, между които едно музикално пиано. Марти така беше запленен от него , че не му направи впечатление боцването.
Мами, къде и кога ходите с децата си, когато е по-хладно? Само се разхождате ли или сядате някъде да си "починете" за малко поне.   То няма нито едно затворено кафене, където да могат да си играят или поне да го пусна без да пречи на другите. С изключение на т.нар. "Детско кафене" на центъра, където е прекалено задимено и шумно. ooooh!

# 22
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Добро утро,ако може да се каже че е добро.Уж празник ,а какво лудо време.
Дано след обяд да се оправи времето че исках да слизам на центрото.
Лек ден!!!!

# 23
  • Мнения: 2 821
Есен, есен....започващ сезон..... Cry
Понякога обичам такова време, но с прохождащо и пълзящо дете в две стаи Crazy...да му се не види..ще се стои в къщи...
А ние довечера ще правим тържество по случай РД на Радена и ако успея да се уредя с цифрово фото за случая /нашия падна и се счупи Sad/ ще покажа снимки.
Въпреки мрачното време ви пожелавам много усмивки...чаооооо Hug

# 24
  • Добрич
  • Мнения: 193
Здравейте,момичета..
Днес наистина е супер неприятно времето.Чудим се точно с мъжа ми какво да правим днес.
mama_Blue приятно прекарване на рожденния ден на Радена.
Ани а на вас лек път.
 теа ами на Лучано е готино/горе-долу/,зяалата е просторна,има детски кът,зимата май там ще се ходи.
Хайде до после...

# 25
  • Мнения: 3 810
 newsm78 понеже много настоявате за снимки(иначе щях да си ги пестя), ето нещо от днес:

Това се случи докато разчиствах из къщи, че в неделя ще има детско парти у нас.
Милата, изживява такъв тормоз тази седмица...Тъкмо заспива, грабвам я да ходим да прибираме кака от у-ще. Все такива случки...
Всичко това се отразява на нервите и на двете ни.

За кафене без цигарен дим ми е думата обаче:
няма ли как да се направи нещо- искания, протести...а то като всичко е частно... newsm78
Предната зима, когато бях бременнна и повръщах нямаше къде да седна, а от миризмата на цигари драйфах още- по. Тогава най- бездимнто място, което открих беше сладкарница "Фея"(която вече я няма Tired). Макарче и там като влезе някой пушач- не се съобразява че има деца, че хората ядат торти и що да се съобразява, като няма забрана. Изобщо аз си мисля, че там където се яде- човек трябва да има избор- със или без цигарен дим, което не става само с табелки по масите, защото въздуха е общ. А и малко са съобразителните пушачи. В нашия вход например комшията от последния етаж има навика да пуши в асансьора. След него не може да се влезе- камо ли с деца Sick. Иначе сме в добри отношения, но съвсем сериозно му се карам, като стане така. И бележки лепих, и с маркер писах...
Ох, темата е много дълга и болна за мен. А и не знам кои от вас пушат(може да ги засегна без да искам) Да си призная и аз съм бивша пушачка(отпреди 1997г.), но заклета привърженичка на избора.
Ако някой открие заведение, в което не се пуши- да свирка!

Лек сънлив ден на всички, че пак се олях в писане!

# 26
  • Мнения: 94
Ехххх свърши вече хубавото време  Sad
А къде се намира Лучано, сладкарница ли е, пуши ли се вътре?
Момичета 25-ти почивен или работен ден е в Добрич?
Хубав ден на всички, въпреки времето навън! Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 821
mimi_kir, няма заведение, където да не се пуши въобще Twisted Evil. Обикновено няма пепелници, но като си поискаш и дават. И аз съм непушач откакто забременях и се дразня зимата, че няма къде да се отиде..да не говорим с деца. Собственика на такова заведение трябва да е страстен непушач и да забранява по всякакви поводи пушене вътре...е, май трябва ние да си го направим това заведение....
dorela, 25ти е неприсъствен ден за общинските служби, разбирай общината и нейните звена. Не съм сигурна за училищата.

# 28
  • Мнения: 3 810
неработен и за училища и ДГ.

# 29
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Здравейте на всички и честит празник!
Наистина е трудно с деца на заведение и особенно зимата. И в Лучано къта е малък и става такава лудница, защото и заведението не е малко и музиката беше силна и става какфония. Единственото кафенце където не се пуши е сладкарничката срещу кино Добрич. Лятото навън който иска пуши, но вътре не, освен ако не се е променило. Е и няма място за децата да играят, ама и кой ще ивестира в детски кът като гледа как всичко се троши и някои родители въобще не правят забележки на децата си. Оставят ги само и само да си изпият кафето.
Абе такива работи и аз като новоизлюпена майка не знам как ще караме зимата в къщи, че е доста дългичка, а аз съм свикнала да скитосвам Sad

Общи условия

Активация на акаунт