СЪРВАЙВЪР БГ!

  • 18 312
  • 527
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 828
не знам дали ще успея да гледам, но се записвам за темичката, поне тук да чета Simple Smile

# 16
  • Мнения: 69
Ами ще го гледам , щот много ме интересува какви са избрали....
лично съм заинтересована....Мъжо беше м/у последните 40 избрани , и нарая не го взеха newsm61 smile3515

# 17
  • Мнения: 135
и аз ще го гледам

# 18
  • Мнения: 1 364
Отначало ще гледам и двете предавания.....а по нататък, което ми е интересно.

# 19
  • Мнения: 1 986
  И аз ще го гледам-във всеки случай ми се струва много по-интересно/имайки предвид и оригиналното предаване/-ще има екстремни ситуации,където се изисква сила,издръжливост,умения,ако щеш- и интелект-което определено липсва в ББ Mr. Green
  М/у другото,не зная защо някои се притесняват,че няма да могат да гледат и двете предавания-едното е в 20.00,другото-в 21.00 newsm78

# 20
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Ами не е точно така, довечера и двете са от 20.00 часа!

# 21
  • Мнения: 922
Аз ще гледам Сървайвър-а. От кога го дебна
Там ще има екшън, непрекъснато променяща се действителност. Ще е супер-забавно
 Grinning

# 22
  • Мнения: 1 986
Ами не е точно така, довечера и двете са от 20.00 часа!

Аха Peace-стана ми ясно-аз не гледам ББ и затова не знаех,че щяло довечера да има "лайф" newsm78-все пак си мисля,че повечето зрители довечера ще гледат Сървайвър-а -от любопитство,а и за да преценят кое от двете си струва гледането/не че не е ясно Mr. Green/

# 23
  • Мнения: 5 622
И аз ще гледам Сървайвър, заедно с ББ3!

Лошото при Сървайвър е, че участниците не ги снимат 24 часа нон стоп, което значи, че ак някой от тях ще прави секс примерно със съучастник в риалити шоуто, то ще бъде 100% през времето, когато няма камери. Това със сигурност ще ни лиши и от доста други интересни неща.... Wink


Иначе един от екипа, някой си Гонзало нам си кой си, беше казал вчера по новините, че е изумен от участниците, щото те изяли без никакво колебание голям брой гнусни буболечки, при някакво предварително състезание, което им провели   Sick  Crazy

# 24
  • Мнения: 356
И аз да се зачисля към отбора на клюкарките.
Ще хвърлям по едно око и на Нова и на btv  когато и по колкото мога.
Само за довечера не знам кое да гледам newsm78 .
И двете са от 20.00 часа. Sad

# 25
  • София
  • Мнения: 1 621
И двете ще ги гледам колкото мога Peace

# 26
  • Мнения: 3 091
Ще гледам довечера. За първи път е с българи, много ми е любопитно какви са избрали.
За по-нататък обаче, не обещавам, че ще гледам...

# 27
  • в къщи
  • Мнения: 467
аз също ще гледам Сървайвър.Тоя ББ3 нещо взе да не ми е интересен. newsm12 Ще го гледам чат-пат по нета,колкото да съм в час. newsm10

# 28
  • някъде там
  • Мнения: 1 467
И двете, и двете,ама ББ3 повече.  Незнам защо гледам си го този ББ.Със сигурност обаче ще хвърлям по едно око и на сървайвър.

# 29
  • Мнения: 3 042
Ще се опитам да гледам и двете. Ама нищо чудно накрая от едновременното гледане и от двете нищо да не съм разбрала. ooooh! Joy hahaha

ББ ми се струва, че ще е много интересен този сезон, но ми се ще да видя и С. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт