добър ендокринолог - Варна

  • 435 277
  • 826
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 956
На мен ми е назначавала и други изследвания.  Не са били по каса, понеже не се покриват от касата. Пуснах си ги и после отидох да коментираме резултатите.

# 781
  • Варна
  • Мнения: 10 600
Аз събирам мнения за Милена Томова, пак в Хелиос работи.

# 782
  • Мнения: 80
На мене не ми е пускала, но иначе ми се струва свястна. Спрях се на нея, след като обиколих повечето ендо в града. Но и абсолютно никой друг не ми е пускал хормони по каса, все аз си ги плащам.

Аз не държа да са по каса, а да е адекватна и да ми каже какво трябва да си пусна, за да знам имам ли или не проблем. Благодаря Ви за отговора.

# 783
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 796
Бъчварова ми пусна за някакъв кортизол, не помня точно как се водеше, въпреки, че преди несец бях при Магърдичян с обичайните изследвания. Ако имате ехография не е лошо да я носите и изобщо всичко, което имате, като документи за заболяването. Изобщо не съжалявам, че я смених с прехваления Магърдичян.

# 784
  • Мнения: 243
Здравейте! Някой може ли да ми каже къде преглежда д-р Мариела Бъчварова? Вече не е в Хелиос...

# 785
  • In transit
  • Мнения: 11 905
Тук, в сайта ѝ личния телефон: https://endocrinologvarna.com/
 Пише, че е в отпуска от 1.03 до 6.03, но може да я питате, ако са ви казали, че не преглежда вече в Хелиос.

# 786
  • Мнения: 80
Здравейте! Някой може ли да ми каже къде преглежда д-р Мариела Бъчварова? Вече не е в Хелиос...

Днес бях при д-р Бъчварова и тя ми каза, че се мести, но още не знаеше къде и когато разбере ще качи на сайта си обновена информация.

# 787
  • Мнения: 243
Благодаря за отговорите! Явно ще чакаме инфо от нейна страна в сайта, защото от номера в сайта  ми казаха само, че е не работи в Хелиос...... Исках са запиша час, а в Супер Док няма свободни часове до края на годината....

# 788
  • Мнения: 956
Благодаря за отговорите! Явно ще чакаме инфо от нейна страна в сайта, защото от номера в сайта  ми казаха само, че е не работи в Хелиос...... Исках са запиша час, а в Супер Док няма свободни часове до края на годината....
Онлайн се запазват часове през сайта на докторката: https://endocrinologvarna.com/booking/ . Като гледам в момента просто графика не е излязъл, пише след 01ви март.

# 789
  • Мнения: 145
Аз събирам мнения за Милена Томова, пак в Хелиос работи.
Аз не бях доволна от нея ще търся друг.

# 790
  • Мнения: 1 013
Часът ми при доктор Бъчварова наближава, а информацията на сайта не е актуализирана, адресът си е старият, някой има ли новини?

# 791
  • Мнения: 1 881
Утре ще пробвам да звънна и аз, ще пиша.

# 792
  • Мнения: 1 013
Днес ходих до мед. център Хелиос и се качих до кабинета, там приема все още доктор Бъчварова, разпитах хората, които чакат и на регистратурата също попитах, така че към момента няма промяна  в локацията.

# 793
  • Пеликания
  • Мнения: 2 491
Здравейте.
Някой знае ли дали Евелина Златанова преглежда някъде. Вече не е в Медикал Лайф.

# 794
  • In transit
  • Мнения: 11 905
Здравейте.
Някой знае ли дали Евелина Златанова преглежда някъде. Вече не е в Медикал Лайф.
В Св.Марина работи. Проверете там дали и къде преглежда.

Общи условия

Активация на акаунт