Как тренирам -26

  • 68 842
  • 813
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 810
Пете, ти си ветеран направо. Smile Бих добавила също много плавно прогресиране с тежестите.

# 781
  • Мнения: 3 325
Номер 1 причината за контузия е егото. Ако хванете тежест, която ви идва в повече, не се притеснявате да я замените с по- малка, спокойно, никой няма да ви обърне внимание.
Аз също увиснах в зоната на гърдите, като празни чорапи са, свалям бавно и тренирам с тежести, но просто имах много за сваляне.

# 782
  • Мнения: 810
Днес тренирах цяло тяло с леки тежести, тъй като имам страшна мускулна треска навсякъде и исках просто да се раздвижа. Така става като си нередовен с тренировките известно време.. Sweat

# 783
  • София
  • Мнения: 1 588
Номер 1 причината за контузия е егото. Ако хванете тежест, която ви идва в повече, не се притеснявате да я замените с по- малка, спокойно, никой няма да ви обърне внимание.
Аз също увиснах в зоната на гърдите, като празни чорапи са, свалям бавно и тренирам с тежести, но просто имах много за сваляне.

Зависи Stuck Out Tongue Winking Eye Ако техниката бяга в рамките на допустимото при тежкото, не е проблем. Започва да бъде, когато човекът не знае какво прави и се пъне хем с тежко, хем с неправилна техника.

# 784
  • Мнения: 3 325
Да не знаеш какво правиш и да се пънеш да го правиш пак си е в същата категория. Щом не си прави човек труда да научи правилната техника, значи си мисли че може да го прави правилно.
Отделно как изпълняваш правилно упражнения с нещо прекалено тежко за теб, ако можеш, значи не е толкова тежко. Допустимото "мамане" обикновено е за да се залюлееш малко на последните 1-2 повторения за да ги довършиш (давам само пример, понеже много се издребнява Grinning ).

# 785
  • Мнения: 447
Старая се да тренирам по 5 пъти седмично с Каролайн, тренирам и гърци. Определено за мен има много добър резултат.
Стана ми интересно че доста интензивно тренират някой момичета тук,бихте ли споделили какви резултати имате?

# 786
  • София
  • Мнения: 1 588
Какво имате предвид под ''какви резултати имате'? Имам предвид, искате снимков материал ли? За мен така е най-редно по принцип, защото сантиметри и килограми невинаги определят кой как изглежда.

# 787
  • Мнения: 810
И аз това щях да питам.. Smiley 1RM, PR, before and after снимки или друго?

# 788
  • в пералнята
  • Мнения: 1 026
Аз днес ходих на йога. За първи път ми беше, но няма да е за последен. Страхотно е за гъвкавост и определено действа разпускащо.
Аз да си кажа - не тренирам толкова често, събират ми се максимум 4 тренировки на седмица, но по-скоро 3. С храненето също не се оправям, но пък виждам резултати. Те са основно в психическото ми състояние Simple Smile

Последна редакция: нд, 18 юни 2023, 20:28 от Arhinora

# 789
  • София
  • Мнения: 1 588
Браво, много добре! По някаква случайност и аз започнах йога от тази седмица. Винаги съм я харесвала и ще продължа да ходя. Дърво съм си. Не само от щангите, такава съм си по принцип.

Добре, ще кача и аз като скрит текст обаче. Аз съм си манияче от доста години, имала съм доста трусове и съм била и в двете крайности - от много слаба до наднормени килограми. От 7 дневна седмица правя (вече) един ден само йога, един ден пълна почивка, когато го почувствам и останалите 5 дни тренирам силово. Извинявам се за отрязаната снимка, беше много стара и едва я бях изкопала отнякъде.

Това е за период около 5-6години, в които имаше доста проба грешка. За да съм по-конкретна снимката отляво е 43кг, а отдясно 61кг, като съм висока 170см

Скрит текст:

Това е друг неприятен емоционално, психически и физически момент от живота ми. Отляво 73,5кг, отдясно 64-5кг.

Скрит текст:

Слава богу и двата ''периода'' са в миналото вече и дерзаем смело напред.

# 790
  • Мнения: 447
Какво имате предвид под ''какви резултати имате'? Имам предвид, искате снимков материал ли? За мен така е най-редно по принцип, защото сантиметри и килограми невинаги определят кой как изглежда.
Снимките може би най нагледно показват резултатите. Аз съм в порядъка на 2,3 килограма плюс/ минус зависи от сезона.
По ми е интересно как се чистят мазнини: диета или тренировка. Ако се тренира кардио или тежести.
Затова ми е интересно кой какви постижения има.

# 791
  • София
  • Мнения: 1 588
И двете. Едното без другото не може. Говоря както за храната и тренировките, така и другото.

Тренировки без диета не могат, както диета без тренировки не става. По същия начин с горенето на мазнини - само кардио не става, само силова също не става.

# 792
  • Мнения: 922
Уауу, Петенце! Браво на теб! Сериозна работа, труд и упоритост е това.
Аз напоследък само бягам, тренирам на лостовете и правя йога. Това ми се прави. Фитнеса нещо го позарязах. Сега съм решила да тренирам на пилон. Намерих си инструктор и почвам след като се върна от морето 😀. Нямам търпение.

# 793
  • Мнения: 1 980
Петя, адмирации Simple Smile Страхотна форма.

Аз съм пускала мои снимки безброй пъти, всяка година си правя по една снимка, чакам да хвана малко тен и да си направя от тази година и да си я добавя към колажчето Simple Smile

Имам адска мускулна треска на вътрешно бедро, днес почивам Simple Smile

# 794
  • Мнения: 810
Днес стартирах 11-та седмица от програмата, която следвам с dynamic full body, а вечерта съм на групова хатха йога. В мини калориен дефицит съм, който приключва след 2 седмици. Яд ме е, че не си направих читави снимки преди да стартирам. Тази е единствената, която имам от началото на април:
Скрит текст:
Като приключа с 12-тата седмица поне ще си направя прилични after снимки. Smiley Но се надявам, че скоро ще разваля формата, тъй като правим опити за бебче с половинката ми. Blush
Висока съм 161см, 53кг, мерки от днес - талия: 64см, ханш: 91см, бедра: 52см.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт