Как тренирам -26

  • 67 820
  • 813
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 012
Ето това е единия продукт. Като пристигнат, ще снимам всичко, защото забравих кой бърнър точно беше.
Живея в Чехия, и поръчвам от местни сайтове.
https://obchod.ronnie.cz/s-6567-cla.html

Приключих със задачите за днес, и отивам да си правя горната част- малко гърди, акцент гръб и трицепс.

# 16
  • Мнения: 2 730
Благодаря Ани, освен утре преди тренировка да мина през силата и после да правя чудеса в залата.
Истината е, че в момента въобще не ми се дават и пари за такива щуротии.

# 17
  • Мнения: 1 290
Защо тогава ще си ги купуваш?
Аз съм на мнение, че резултат може да се постигне и без никакви суплемени.

# 18
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 465
И аз съм на същото мнение, Дете2. Не си давай парите за такива неща. По-добре инвестирай в хубава Омега, Колаген, магнезий, глутамин, отколкото в добавки за горене на мазнини, които имат повече плацебо, отколкото реален ефект.

Последна редакция: чт, 19 ное 2020, 23:49 от ani_d

# 19
  • Мнения: 1 922
Като стана въпрос за добавки. Вече ми се гади от пиенето на протеин , особенно този телешкия, който последно купих. Един път да свърши....
На всичкото отгоре и пиенето на аминокисилините ми идва вече в повече. Дозата ми е четири големи хапчета и едвам ги изпивам....за протокол много трудно пия каквито и да било хапчета попринцип, а тези са си бая големички.

# 20
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
По повод добавките ще вмъкна,  че вече има все повече проучвания, че ВСАА са пари на вятъра, не се усвояват. Омега 3 също се оказва,че повечето са окислени и в крайна сметка повече вредят ( за добавки говоря, не за консумирането им от риба). Аз самата съм ги купувала и пила горните, но вече спрях. Разлика не намирам.

# 21
  • Мнения: 918
Нона М, защо не си вземеш на прах. На мен ми е много приятно да си го пия по време на тренировката. Аз пия само БЦА и протеин и то протеина го смесвам с малко кисело мляко и овес за закуска час и нещо преди тренировка. Аз виждам ефект само от БЦА-то, другото ЗА МЕН няма смисъл.

И аз бях болна, ама мина и замина. Сега се опитвам леки тренировки, ама не ми се получава много. Мъчи ме сериозна мускулна треска, нооо днеска пак в залата да правя гръб.

# 22
  • Мнения: 447
Пробвах различни марки и вкусове протеин и мога да препоръчам само myprotein. Много беше хвален във фейсбук групите та реших да пробвам, сега с кеф си пия дажбата протеин.

# 23
  • Мнения: 1 922
Парушева, имам хапчета за целия китайски народ. Мъжа ми ги купя на някаква промоция, но като свършат ще се огледам за такива на прах. Доколкото знам, обаче в сравнение с хапчета са дота по-скъпи.

Точно телешкия, който имам е на myprotein. Не се разтваря добре, гъст като боза и отвратителен на вкус.

# 24
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 465
Телешкият протеин по принцип си е гаден. БСАА разтворим е в пъти по солре от хапчета, както и глутомин на прах и течен или разтворим Л карнитин. Магнезиевият цитрат, който се разтваря също е много добър. Препоръчвам с две ръце този, който продават в ДМ.
Аз от известно време пия протеина на https://gymbeam.bg/black-friday?gclid=CjwKCAiA7939BRBMEiwA-hX5J1 … 1_oxoCNLIQAvD_BwE Харесва ми, но не съм критерий, щото всякакви гадости мога са изпия. Simple Smile

Още не тренирам. Дори и вкъщи не съм цяла седмица. Качила съм два кг-ма и много се харесвам как ми изглежда лицето. Мускулите още са си на мястото. Днес стават три седмици от последната ми тренировка в залата Sad
Надявам се от понеделник пак да съм там

# 25
  • Мнения: 812
Доста време пиех този протеин,който Ани е споделила,лек и приятен е.
Винаги преди тренировка изпивам едно кафе и не съм вземала други добавки , смятам че това ми е достатъчно за преди тренировка.
Иначе имам ВСАА 1500mg на хапчета,но рядко се сещам да ги пия.Разчитам повече на след тренировъчното шейкче(протеин, пшеничен зародиш, конопено семе,чия и разтворима овесена каша)или хапвам варени яйца с ябълка.
Може би е хубаво да се вземат хранителни добавки,но на мен ми е трудно да отделя кое би ми свършило работата и кое не.

Последна редакция: сб, 21 ное 2020, 06:57 от doroti1

# 26
  • София
  • Мнения: 1 040
Здравейте, може ли линк за пилатес? Който се занимава вкъщи.Имам желание да опитам.Дали има някъде абонамент? Благодаря!😊

# 27
  • Мнения: 1 290
Много замря темата, но явно в такива времена живеем, че дори и желаещите да спортуват, не могат.
Вчера бях в залата. Вероятно за последно тази година. Ако имам късмет може и в петък, но ще имаме родителска среща заради ДО и вероятно няма да стане.
Мъчно ми е. Залата е моето място за дзен, а сега ще седя вкъщи обездвижена и обкръжена от технически проблеми с ДО и битовизми! Sob
Но пък финесите сега са супер за тренировки. Вчера имаше буквално 8 човека, а обикновенно се чакаме по уредите.
Вчера сутринта правих йога упражения. Приетно е, но може би като науча движенията и не трябва да гледам към моинтора ще по-приятно. Общо взето установих, че мното ми се е намалила гъвкавостта в задните бедра и съм много зле с баланса. Едва ли ще имам време да чета как да ги подобря, но пък ще опитам.
За сега съм се надъхала да тичам сутрин. Лошото е, че издръжливостта ми е към 2-3 минути и ще е голяма подготовка за нищо, но пък може да напредна, ако съм постоянна.
Имам рожден ден след две седмици, може да си харесам нещо за домашни тренировки за подарък. Поне да мога да поддържам някаква форма, че не много лесно да се върнеш след голямо прекъсване.

# 28
  • Мнения: 1 546
Супер е, че раздвижваш темата, Пънки Blush
Вчера си мислех да го направя, но нещо се отнесох.

Дааа, новият локдаун е факт и пак ще стоим далече от залите. Трябва да призная обаче, че мярката се оказа необходима. Неприятно, но факт. В нашата зала служителите страшно много се стараеха, обаче посетителите си знаеха тяхното... не си почистват, не дезинфекцират и да, превърнаха любимото място в развъдник на вируси и бактерии.

Лично на мен локдаунът не ми пречи, аз на фитнес ходя от 3.5 години, а преди това все вкъщи съм тренирала. Пак ще го правя с удоволствие, още повече, че в склада имаме прилично оборудвана и много приятна фитнес стая. Сега прибавих и степ платформа.
Днес приключва моята карантина, но вече трети ден се раздвижвам след продължителното залежаване и заседяване. Въпреки че прекарах болестта леко, послушах съветите и не тренирах 12 дни. Започнах с тренировки за цяло тяло, само с леки тежести и ластици и се чувствам превъзходно. Така ще карам до Нова година - 3-4 тренировки за цяло тяло и 1-2 кардио. Разбира се, ще вдигна тежестите, когато съм готова. След това продължавам отново с Белчо Христов, имам още 3 месеца до края на абонамента. После ще го мисля.

# 29
  • Мнения: 9 709
Ние излизаме от вторият локдаун следващата седмица. Очаква се поне до третия фитнесите да се върнат на стария си режим 24/7, а не от 8.00 до 20.00. За съжаление няма как да ги посещавам особено редовно. Ще съм на работа по 60 часа седмично (поне) и в единственият си почивен ден не знам дали ще намеря сили, време и мотивация за тренировки.
Здраве да е! 2021 ще е по-добра за всички!

Общи условия

Активация на акаунт