Октомврийче чака право под елхата Дядо Коледа да дойде на вратата.Тема 9

  • 15 602
  • 761
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 989
Не мога да преценя, не съм сигурна...
Аз прочетох няколко статии преди малко и май е нормално на тази възраст, даже около прохождането се задълбочавало, после се оправяло само. Дано!

# 721
  • Мнения: 3 988
И ние сме като ездач ...тези дни ще ходим да гледаме за такава тротинетка със седалка че нали количката вече не я искаме та в търсене на превозно средство съм ..

# 722
  • Мнения: 1 521
Аз пробвах на едно комшийче такава, вчера точно и Дарио нв искаше да слезе от нея. Някаква скъпа беше,  марка Глобер, но останах мн впечатлена от дизайна и колко удобно беше за детето. Та сега май ще ги чакам на промоция точно такава да взема.

За краката не съм го заглеждала много, но сякаш са прави. То трябваше да ги водим на 1 год на ортопед ама......

# 723
  • Мнения: 270
Здравейте, аз днес съм с малко по различен въпрос. Какъв подарък сте купили на кумовете (нали традицията е кумове и младоженци да си разменят подаръци). Ние с ММ подписахме почти преди година. Те тогава ни подариха гравирана запалка, а ние щяхме да ги водим на почивка, но точно март месец затвориха всичко и не стана. Все още нищо не сме им взели и сега като наближава годишнината ни решихме да им подарим подарък (че с този коронавирус не е за ходене никъде). Моля ви споделете вие какво им взехте. Нещо което си го ползват или нещо което да им остане за спомен?

# 724
  • Мнения: 799
Здравейте, аз днес съм с малко по различен въпрос. Какъв подарък сте купили на кумовете (нали традицията е кумове и младоженци да си разменят подаръци). Ние с ММ подписахме почти преди година. Те тогава ни подариха гравирана запалка, а ние щяхме да ги водим на почивка, но точно март месец затвориха всичко и не стана. Все още нищо не сме им взели и сега като наближава годишнината ни решихме да им подарим подарък (че с този коронавирус не е за ходене никъде). Моля ви споделете вие какво им взехте. Нещо което си го ползват или нещо което да им остане за спомен?
Ние им взехме кафемашина. Знам, че на кумове/кръстници се подарява нещо за дома. Simple Smile

# 725
  • Мнения: 1 521
Ние взехме една картина от тези с пирончетата и конците, сега не мога да се сетя как се казват. Пак е подарък за дома.

По поръчка е, сега ще сложа снимка.

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Здравейте!
Ние правихме прощъпулник най-после. Беше мнг забавно. Хаха. Малката си ходи супер. Пускаме я и тя кръгом наобратно. На второто пускане си отиде до масата т предмети и наред ги напипа и разгледа.


Тротинетка имахме швейцарските Микро преди. Сега пак ще купя такава и имат със седалка точно. После се маха.

# 727
  • Мнения: 383

Минавам само да оставя това тук... 😂

# 728
  • Мнения: 237
Аз пробвах на едно комшийче такава, вчера точно и Дарио нв искаше да слезе от нея. Някаква скъпа беше,  марка Глобер, но останах мн впечатлена от дизайна и колко удобно беше за детето. Та сега май ще ги чакам на промоция точно такава да взема.

За краката не съм го заглеждала много, но сякаш са прави. То трябваше да ги водим на 1 год на ортопед ама......



Ако става въпрос за тази, ние я имаме. Страхотна е. Децата не искат да слизат от нея.

# 729
  • Мнения: 3 988
Тая седалка мн тясна събират ли им се дупетата на нея ?😁

# 730
  • Мнения: 237
Тая седалка мн тясна събират ли им се дупетата на нея ?😁

🤣 да. Събират им се. Те моите са дребнички 😍🤣. Наистина, доста е удобна 🙂

# 731
  • Мнения: 1 521
El1t00 за същата става въпрос.
Вашата кой модел е?
Лесно ли ти е да я буташ?

Josefin дадоха ми точно такава на Микро за няколко дни, утре ще я връщам защото с нея не се справя така както с тази на Глобер. Тази на Мирко сякаш е за по големи.

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Интересно. Те Микро като ги пишат за 2 годишни е поради безопасност. Иначе са едни дребни тротинетки. Но ние към 2 годишна й бяхме взели.  С първото дете взехме следните неща (но тя обожаваше да се вози в лятната й количка): Smart trike от годинката, бутаща с крачета количка от годинката (основно за вътре), бутаща с крачета буболечка без облегалка от 2годинки, маса на Чико с музики от годинката (за вътре), баланс колело от 3 години, тротинетка Микро от 3 години, кола с дистанционно от 2 години.
От всички тези неща реално ползвахме най-много Микрото и дървеното ни баланс колело. Но всичко продадох и се радваха още години на нови стопани. Сега ще купя тротинетка след време. Хората с 2ро сме сигурно доста по-умерени хаха.

# 733
  • Мнения: 1 521
Определено е мн хубаво да си имал вече нещата и да знаеш.
Мен това много ме дразни сега. Има толкова много неща на пазара, че се чудя какво да взема и какво не. Нв искам да купувам всичко и да седи в така в нас без да се използва.
От друга страна без да го имам, няма как да знам, кое ще иска и кое не. Навън се лепва за всичко на децата, те хората ми дават разни неща да пробвам в нас за ден - два и той се кефи, после купувам и вече не иска Simple Smile
Ама за тротинетка ще взимам тази на Гоблер. Иначе Микрото също ми се видя мн добра, но може би ако наистина е на 3+.
Искам и баланс колело, искам и триколка с педали..... ама май щв трябва да изчакам да стане поне на 3, за да ползва тези неща както трябва Grinning

# 734
  • Мнения: 237
Amerikkas, това е нашия модел. Лесно се бута, като искаш да отидеш на една страна, леко накланяш дръжката, а като искаш да обърнеш, повдигаш задницата и я местиш. За сега сме така, докато не се научат сами да си я карат.
https://www.amazon.co.uk/Globber-Scooter-Ride-Light-Wheels/dp/B0 … cooter&sr=8-1

Иначе и баланс колела им взех. Изобщо не се кефят така както на тротинетките. Може би защото трябва сами да си го карат (без наша помощ).
https://www.amazon.co.uk/Peradix-Balance-Adjustable-Bicycle-Birt … y+bal&sr=8-13

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт