Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през ноември

  • 66 414
  • 3 444
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 68 961
На мен ми се отядоха пък...докато четох кво да сложа как да меся...😆...по ме мързи отколкото ми се яде...
Кат казах мързи се сетих че ми е време да се оттегля царствено в покоите си и да се отдам на сладка почивчица 😄...отювам немедленно натам...

# 61
  • Мнения: 18 331
Кой си е приготвил ваната? Thinking

# 62
  • София
  • Мнения: 9 605
Това на площад Славейков ли е, или бъркам? Каква е тази пяна? Гадост. Знам, че слагат някакви препарати във фонтаните, ама това твърде обилно ми се вижда, освен ако не е търсен ефект.

# 63
  • Мнения: 18 331
На "Славейков" е, да. Grinning Интересно ми се стори.

# 64
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
някой си е направил майтап. и преди са го правели с боя. гняс! Sad
във водат ана фонтаните и шадраваните слагат всякаква химия, но тя не се вижда.
действа против ръжда, против алги, против всичко, що може да се завъди във водата.
а има майки, които сядат на бордюрчето на шадравана и оставят децата да цапат вътре, да си ближат ръцете... Sad
опитах съм се да предупредя една пред НДК, само дето не ме би - ТЯ разрешавала на детето си да се мокри! моят проблем какъв е!

казах ли, че почваме урока по БЕЛ? о'рахал! ооооооо' Рахал!

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
И аз май О'рахалих положението...Оплаквам се...да съ знай.
Бях ви споменала за плуването на сина и как видях, че прави едно грешно движение. Бях решила да ида да говоря с  треньора...не съм ходила до сега. Отивам днес...оня едва даде да си отворя устата Astonished  коя съм била аз, че да му казвам как да си вършел работата...как трудно било това дете да тръгне и т.н. и т.н...акъл ми не го побира. Честно не очаквах...а тръгнах с добро. Просто да питам и да си поговорим Confused  Айлелелмайкоуишамусенезнайичовека!
Имало и др.треньори кат не съм била доволна...абе аз туй го знам, знам и детето постигна много-факт! Ам не можеш да ми се зъбиш! Явявам се сефте, не идвам вс.път да ти дудна тука! А и 90кинта плащам вс.месец...айде, моля! Рекох му ги аз...ама ся ми е криво дали не подлях вода на детето и тоя чичак да му секне ентусиазма? Уф...Disappointed Relieved

# 66
  • София
  • Мнения: 9 605
Човек понякога наистина се чуди да говори ли, да мълчи ли. Добрите намерение не винаги се виждат като такива от отсрещната страна. Neutral Face

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
А..баш...
Ако ме се интересуваш лошо, а ако пък се заинтересуваш още по...

# 68
  • София
  • Мнения: 18 730
Тук съм,да не ме мислите.
"Отметнахме" църквата и ще обядваме.

# 69
  • Мнения: 6 312
Е те тия раници не са ли точно за щадене на кръста. 
Имам изкривявания на лумбалните прешлени плюс проблем с плешките.Малкия вече подминава 9 кг,но съм го носила с раницата и час,без да усещам каквато и да е болка.Намериш ли "твоят" модел,едва ли ще имаш проблем.За бързо притичване да близкия магазин ми е незаменима.

# 70
  • Мнения: 68 961
Мидче..ква църква? Изтървала съм...

Добри, ела ми на гости да ти покажа градския шадраван на центъра - никаква химия не слагаг гарангирам ти. Зелен жабуняк. Зелен. Бях го снимала и качила във фейса през друг профил. Лятос синко се донесе оттам вкъщи малко жабче. Има и много попови лъжички.
Та не навсякъде слагат химия.

Аз подремах. Ся съм подпухнала и грозна. Що лъжат че сънят разхубавявал ? Мискини...

# 71
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 867
Ай, не мрънкай! Ей ся кат се мушнеш в гардероба, пак ще се разхубавиш. Wink

# 72
  • софия
  • Мнения: 4 180
Да знаете как ръфам едни бисквити на гишето си, ще умрете от смях каква гледка съм. Ама глад ме гони. Днес няма почти никакви хора при нас, чак е скука. В мола обаче си щъкат. От Парадайса ни казаха,че РЗИ ги обикаля на проверки. Та изглежда ще затягат контрола по моловете,поне така се надявам.

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
Ревах...ам ревах кат магаре. Отдавна не се бях чувствала така...лошото е, че не се сдържах пред детето и мм.
Ударих 2 валериана.

# 74
  • София
  • Мнения: 9 605
Мистик, заради това с треньора ли се разстрои така? Имаш гуш от мен. Hug

Общи условия

Активация на акаунт