Картички за децата от домовете

  • 26 847
  • 370
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 9
Изпратих моите картички вчера. Дано зарадват децата!
Весели празници!

# 361
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
И моите отпътуваха.

# 362
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Моите също ги пуснах вчера с Еконт. Много си надявам за зарадват децата.

mamamia, имаш ли обратна връзка от директорите на центровете, как реагират децата на писмата, чакат ли ги с вълнение и нетърпение?

# 363
  • Мнения: 301
Аз също пуснах моите, надявам се всичко да е наред! Simple Smile

# 364
  • Мнения: 438
Моите заминаха още в началото на декември, според товарителницата на Спиди са получени. Дано да донесат радост на децата си.
Mamamia наистина би било хубаво, ако имаме обратна връзка от директорите. Така бихме могли да се коригираме, ако е необходимо.

# 365
  • Мнения: 5 121
Аз говорих с директора, за да потвърдя получаването на картичките.

# 366
  • Мнения: 301
Аз също получих потвърждение днес, бяхме се разбрали с директорката да ме уведоми, когато ги получат.

# 367
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Здравейте момичета! Sparkling Heart

За съжаление нямам пряка връзка с домовете, връзката ми е чрез ДБМ. Така е от както съм поела тази инициатива от Снежи. Причината е, че ДБМ контактуват с домовете лично (лице в лице) и директорите им се доверяват със списъците като на познати лица. Понякога дори на тях не се доверяват (колкото и да казваме, че първите/галените имена и годините на децата са достатъчни) и това е една от причините някои домове да не желаят да участват. Разбираемо е, понеже те са отговорни за децата, а има недоброжелателни хора, които биха се възползвали от личните данни на децата с не добри намерения.

Въпреки това мога да ви уверя, че децата и персонала в домовете, които се включват, очакват с нетърпение коледните картички всяка година. Доказателства за това са малкото и не много често препратени ми съобщения от ДБМ (както и това, че всяка година изпращат списъци за да получат малко усмивки и топлина от нас). Това е от тази година:

"Привет от ЦНСТД/БУ с. Звъничево!
Благодарим, че всяка година радвате нашите деца с тези красиви картички и пожелания!"


Ако желаете да се уверите, че картичките ви са получени, бихте могли да се обадите на посоченият телефон за връзка с дома. Някои от момичетата вече са го правили и са имали контакт с доректорите.

Весели празици! Благодаря ви, че се включвате всяка година! Nature SnowflakeNature SnowmanChristmas Tree

# 368
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 904
И моите занимаха преди седмица по пощата и се надявам, че всичко е наред, защото не ми дадоха номер за проследяване.

# 369
  • Мнения: 1 808
Изпратени и получени. Върна се известието за доставяне.

# 370
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
И моите картички са получени Simple Smile Дано усмихнат някое дете.

Общи условия

Активация на акаунт