Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 59

  • 16 070
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 2 009
Привет Heart
Мале, Мими, толкова прекрасна снимка Heart това мъничкото е само да го схрускаш. А сега голяма красавица ! А ти си прелест Heart Eyes и сега не отстъпваш Heart Eyes

# 691
  • Мнения: 29 107
Мирси мили мои!
Тази рокличка на малката ми беше любима. Снощи вика мамо искаш ли да дойда да спя при теб...Heart Eyes

# 692
  • Targovishte
  • Мнения: 5 265
И никой нищо не ми каза за скаридите.  Като изтече коридора отивам да пазарувам. Нека се включи нЕкоя опитна бандитка,  моля.

# 693
  • Стара Загора
  • Мнения: 630
Курдов сори брат ама аз таквъз животни не ям. Морските мацки и Скайчето може да помогнат. Ама пък полезни били казват, така че давай смело.

# 694
  • Русе
  • Мнения: 8 803
И никой нищо не ми каза за скаридите.  Като изтече коридора отивам да пазарувам. Нека се включи нЕкоя опитна бандитка,  моля.
Курдов, аз що не ти видях скаридите, Trollface
Те предполагам са бланширани. Ми например може да ги направиш така-в силно нагорещен тиган с масло и малко зехтин, да ги пръжнеш тъй да са кажи, може да добавиш и чесънчи, бяло винци, лимонов сок. Ама да останат на мазнинка накрая, хубаво да се зачервят. Разбира се и соев сос, терияки сос, Жинжифил, чили сос, също да добавиш, както решиш. И с листна салата, да. 😉
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 19 ное 2020, 17:22 от Juls14

# 695
  • Мнения: 2 844
Мими Kissing Heart прекрасна снимка! Много сте хубави! Heart Ех, как минават годинките.......
Джулс Kissing Heart благодаря за мнението, радвам се ,че са добри!
Курдов и аз не съм готвила скариди Stuck Out Tongue Winking Eye

# 696
  • Мнения: 29 107
Курдов, чудна рецепта е дала Джулс  ръгай и чесънче повечко против корони...

# 697
  • София
  • Мнения: 11 131
Мими, как е Толчо ?

Курдов и аз таквиз жувотни не готвя и рядко ям, да споделиш резултат след сготвянето им.

За бой съм аз, докато подреждах един шкаф излязоха едни бишкоти и аз не им простих, после дебела съм била...

# 698
  • Targovishte
  • Мнения: 5 265
Благодаря, момичета. Джуулс спешъл фор ую Heart

Купих аз зверовете, но.. готвенето се отлага за утре. Тъстът издаде заповед да си допия ракията.  А тъщата е метнала сурови наденици във фурната.

А като не си готвя от вечерта, после на сутринта се чудя какво да измисля за кутията. Най лесното е фаст...

# 699
  • София
  • Мнения: 1 193
Бишкоти, а? Жгмъц Hug, аз съм сложила тесто за козуначени кифлички с локум. То, щото съм на антибиотик и да засиля организма Grinning
Мими, много сте хубави Hug
Курдов, пробвай рецептата на Джулс. Масло, зехтин, чесън, бяло вино и малко сол. Идеални стават. Чакам снимки Hug

# 700
  • Мнения: 29 107
Жгмъцке все така е Телча, с дразнещо гърло. Седи в изолатора, сега ще му носим чернокоп!
Много ми е тъпо, дори нямам желание да готвя!

# 701
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Мими, много мила снимка.

Джулс, днес ядох от на Инджито раповете, а за вечеря пържоли с 'марината' от кисело мляко и подправки ала 'коетобурканчемиепредочите' Grinning

Да им се не видят и измислените коридори, тунели и къртИчини! Детенцето без баничка да стои! Confused Да ти се скъса сърцето. Нацелувай я милата ми.
Честно, много искам да кажа по въпроса какво мисля, ама не е за тук.

Мими, я му врътни една хубава гореща крем-супичка с лютичко и крутончета на грила, пък иди да си го видиш човека.

# 702
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Мимчооо, много сте сладки! Ех, младост!
ДемУ, рЕкни  си го! Що да не е да тук! Да има тема, по която  не сме говорили още... А, да има: "Що е квантов активизъм и има ли почва у нас?"
Да си разкажа менюто:
З - йок
О - задушено ЖуланЧи и салата от цвекло и моркови
В - омлет  с пармезан, печен лук и салата домати.

Лелеее, сетих се, че във фурната има карфиолчИтУ на Жгмъци.

Жгмъцунка, на бишкоти не се прошава!!!! Никугиш!
Миленски , кифли , а? С локумчИ, а? Sob Подобряваш ли се?

Да се изкажа  по темата за Prouve. Имам  гел за скари и фурни и умния спрей за кухня.
Нямам думи! С гела изчистих една скара с керамични реотани, която  ЛО беше направил да  не я познаеш!
А умния спрей е чудо! Когато изчистя с него плотове, и т.н. ухае много приятно, освен това след него много по-бавно се замърсява и не е вреден да храна. Т.е. може веднага да правиш нещо на  плота. Примерно да оставиш хляб или нещо друго непакетирано.

И ко друго??!! Smile

# 703
  • Мнения: 29 107
На вашето внимание, чернокоп на грил тиган.
Деми, утре люта супа! Купих батат! Wink

Последна редакция: пт, 20 ное 2020, 09:38 от mimi.7299

# 704
  • USA
  • Мнения: 2 161
Да, нашият губернатор ни забрани да празнуваме Тенксгивинг и най-вероятно и Коледа!
Вече дори вкъщи на масата, докато ядеш трябвало да си с маска, молА ви се Joy
Обаче миналата седмица наглецът го изловиха, че се е събрал гъз до гъз, с 12 богоизбрани и празнуват в най-скъпия в Кали, френски ресторант "френч лондри"- чиниятата започва от 400$ нагоре.
Извини се публично, ама кел файда. Правилата са за простолюдието само!
Ний пък затова ще зачезваме след 2 денЯ, #тешмиказваткодапрая...

Общи условия

Активация на акаунт