Мъж Козирог - 3

  • 27 930
  • 523
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 3 577
Малко замириса на пуканки...

Абсолютно. Пълни глупости.

# 496
  • Мнения: 2 928
Аз, ако имам винаги ще услужа, особено на приятел, но случая тук ,явно не е такъв.
Някак много бързо тоя мъж се озова в нужда. Не разбрах, постановките с игнора и бягството.
Какво целеше тоя театър?
Да я отчая и тя да почне да го преследва. Оттам до успеха на манипулацията е само една крачка.

# 497
  • Мнения: 1 872
Побутвам темата с въпрос. Предстои ми да работя с нов клиент за по-дълъг период от обикновено, който има следните разположения в наталната си карта:
Слънце в козирог, Луна в рак, Меркурий в стрелец, Венера и Марс в риби. Какво аджеба е това животно? Grinning  Мноооого говори, а за останалото време, в което не говореше за работа признавам, че беше забавен. Моля за вашите експертни мнения. Grin

# 498
  • София
  • Мнения: 874
Въпреки че е козирог, останалите разположения на планетите говорят за безотговорност. Добра интуиция, хумор, но и много говорене и планове без реализация. Романтик и несигурен в себе си. Хубавото е, че има голяма доза емпатия и няма да бъде тиранин в отношенията си с хората.

# 499
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 852
Много зависи каква е твоята натална карта. Каква е сферата на работа. Дали клиентът се развива в ниските или високите проявления на зодията.
- Слънце в Козирог - студенина, критичност, доминантност, контрол, даване на зор и акъли, силна фиксираност в парите. Не са отворени към експерименти, не са гъвкави, бедна фантазия. Дисциплинирани, сериозни, практични.
- Луна в Рак може дава чувствителност и тревожност. Критицизъм и даване на непоискани акъли. Вдигната защитна стена. Но и добра интуиция кое е правилно и кое как да стане. Ако се почувства сигурен и ти повярва - ще те приеме и допусне.
- Венера и Марс в Риби - драматизъм, незнание какво точно иска човека, колебливост и хаотичност в мисли и действия. Може да е голям добряк, отстъпчив и много приятелски настроен. Няма агресия, което ще уравновеси Козирожката такава. Рибите са готови да помогнат, често и за сметка на себе си. Шашави са и с единия крак са в техния си измислен свят....понякога и губят връзка с реалността. Идеалисти.

Написаното не бива да те рвзколебава или дава наклон на решението дали да работиш с него.

# 500
  • Мнения: 1 872
Работата е в сферата на услугите - предоставяне на финансова и правна защита. Чест му прави, че в тези смутни времена работи сам и не се е отказал, въпреки че е имал доста обструкции по пътя си. Заради водене на нескопосано счетоводство стига почти до фалит. Прави ми впечатление, че до момента работи експедитивно, не забравя, не ми спъва работата и каквото изискам, успява да го свърши в рамките на няколко ча̀са (без да се налага да напомням по няколко пъти), което направо си е лукс за мен.
Аз съм съставена от земя, вода, скука и праволинейност. Grinning Слънце и Меркурий в Рак, Луна и Венера в Дева, и един Марс в Близнаци, който се бори за живота си. Trollface

# 501
  • Мнения: 1 872
Хаха, много сериозен интерес проявяваш към бизнес-партньор Wink
А не, мерси съм. Не е мой тип Grinning
Имам шанс за кариерно израстване, ако се справя и си изиграя добре картите с казуса. Решена съм да успея. Исках просто да се ориентирам по-добре, защото астрологично ми изглежда с противоречива природа.

# 502
  • Мнения: 10 650
А как се сдоби с часа му на раждане?

# 503
  • Мнения: 1 872
Нямам час на раждане, имам датата, с която си построявам натална карта в сайт и виждам в кой знак са планетите му.

# 504
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 852
По Козирога и Рака той е праволинеен и иска сигурност. А ти по Луната и Венерата в Дева си праволинейна и перфекционист. Спечелила си му доверието. Щом си Рак - разбирате св интуитивно, с половин дума. Марс в Близнаци си е тегаво положение. Предполагам сама си го усещаш. Smiley

А как се сдоби с часа му на раждане?
Часът е нужен за определяне на асцендента/десцендента и коя планета в кой дом попада.

# 505
  • Мнения: 10 650
Именно, без точен час на раждане, няма как да се знае коя планета къде е.

# 506
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 852
Именно, без точен час на раждане, няма как да се знае коя планета къде е.
Но може да се види коя планета в кой знак е. Което върши работа за някаква базова насока и представа за човека. Няма да си правят синастрия 😁

# 507
  • Мнения: 20
Как са Вашите Козирози?                                Моят е във вихъра си последно време-инат, студен, безразличие...

# 508
  • Мнения: 4 733
Лошото от Козирога идва когато замлъкне.

# 509
  • София
  • Мнения: 1 609
Моят е ту така, ту иначе. Като стане нещо дори и дребно замлъква...после като се оправим всичко е супер до следващото замлъкване...така сме от години.

Общи условия

Активация на акаунт