Мъж Козирог - 3

  • 27 943
  • 523
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 7 465
Ако трябва да се бориш с импотенцията му, не си го причинявай.
Ако, наистина има друг сериозен проблем- помогни.
Но, интересно това как засяга теб.

# 466
  • Бургас
  • Мнения: 6 365
Да, този проблем е също много характерен , не за всички видове, някои са и  в другата крайност.И не е физиологично да се излекува, в главата е , от НЛР-то.

Последна редакция: чт, 29 юни 2023, 10:09 от Галчудо

# 467
  • София
  • Мнения: 52
Разлика във възрастта, здравословен проблем у него, касаещ и двама ви, не сте правили секс, той се страхува да не го смениш с друг мъж... На мен ми хрумва точно един здравословен проблем.
Разбирам  какво имаш предвид .Касае ме ,разбира се,и още как! Ако е тежко бъбречно заболяване и трябва да се диализира през ден ?Ако е криптогенна цироза ,автоимунно заболяване,импотентност (в каквато посока тръгна ти) и т.н. ,това не би ли нарушило нормалния ритъм на живот на една двойка? Не гадайте.Личните неща остават лични.

# 468
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 854
Само ще ти кажа - УМНАТА!!! Да не стане от трън та на глог. Да се спасиш от една кофти връзка и да се натресеш на друга....едва ли искаш точно това за себе си. Да не станеш болногледачка и домашна прислужница на един почти непознат?! И вместо да се радваш и да летиш от любов - да се товариш с чужди тегоби и ограничения.

Козирозите са изключително практични и хитри. Ако ме разбираш какво имам предвид...

# 469
  • София
  • Мнения: 52
Само ще ти кажа - УМНАТА!!! Да не стане от трън та на глог. Да се спасиш от една кофти връзка и да се натресеш на друга....едва ли искаш точно това за себе си. Да не станеш болногледачка и домашна прислужница на един почти непознат?! И вместо да се радваш и да летиш от любов - да се товариш с чужди тегоби и ограничения.

Козирозите са изключително практични и хитри. Ако ме разбираш какво имам предвид...
Благодаря Heart Не спирам да го мисля .Ще взема решение и се надявам да е възможно най-доброто...

# 470
  • Мнения: 10 013
Най-добро решение за детето. То не е виновно за нищо, животът е пред него. Изборът би трябвало да е ясен.

# 471
  • Мнения: 2 928
Чуждите проблеми и чуждото здраве не са наши проблеми. Козирозите са манипулатори. Няма да си стъпят на егото за да ти е на теб добре. Внимавай момиче, да не стъпиш в мечи капан!

# 472
  • Мнения: 10 013
Чудовищна пиеса е разиграл. И работа и е намерил, за да се чувства задължена. Кошмар.

# 473
  • Мнения: 4 315
И аз ще пея в общия хор-много внимавай!

# 474
  • София
  • Мнения: 38 609
Аз ще ви кажа едно - Козирога някак не е в ролята на втория стол, клончето на което да прескочиш.
То никой мъж не трябва да е.

# 475
  • Мнения: 2 928
Аз смятам, че самата концепсия: Да излезеш от токсична връзка безболезнено, влизайки в друга е исконно погрешна. Хората виждат слабост в това и се възползват. Не бих се доверила срещу подаръчета: намиране на работа, приемане на чужди деца. Нито пък бих повярвала на театъра с болестта. Има тук скрит смисъл, който убягва. Не вярвайте, че хората са безкористни, особено ако ви виждат, че сте в нужда!

# 476
  • Мнения: 4 315
И никоя жена!
Обаче,в конкретния случай,не става въпрос за второ клочне,а за мъжле с дефицити.Ако беше мъжкар,нямаше да я има тая игра на котка-мишка.

# 477
  • София
  • Мнения: 52
Добро утро....Късно снощи се обади и поиска доста добра сума ,,в заем,,...Картинката започва да се избистря...Айде не.Мисля,че бях до тук.

# 478
  • София
  • Мнения: 1 610
Тея мъже все по-нагли стават...и ни мислят за пълни шарани...ама все някъде ще им минат номерата...

# 479
  • Мнения: 7 465
Аз, ако имам винаги ще услужа, особено на приятел, но случая тук ,явно не е такъв.
Някак много бързо тоя мъж се озова в нужда. Не разбрах, постановките с игнора и бягството.
Какво целеше тоя театър?

Общи условия

Активация на акаунт