Изипей и застраховки

  • 1 798
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте!
От скоро отворих офис за застраховки с всички застрахователни компании, но тъй като тук нещата се случват бавно, бих искала да включа и нещо друго, като каса Изипей, например - локацията ми е добра и в близост няма друга каса.
Ясно ми е само, че се работи със собствени средства, но с друго не съм запозната.
Бих искала да попитам, ако някой работи в Изипей, дали ще ми трябва фирма (на мое име или ще мога да ползвам тази на брокерската компания), има ли печалба, минава ли се през някакво обучение...изобщо всякаква информация би ми била полезна!
Ще съм благодарна, ако някой сподели!

# 1
  • Мнения: 5
Здравейте,трябва ви фирма за да отворите каса на изипей.Минава се обучение .

# 2
  • Мнения: 7
Благодаря Ви.

# 3
  • Мнения: 4
Здравейте!
От скоро отворих офис за застраховки с всички застрахователни компании, но тъй като тук нещата се случват бавно, бих искала да включа и нещо друго, като каса Изипей, например - локацията ми е добра и в близост няма друга каса.
Ясно ми е само, че се работи със собствени средства, но с друго не съм запозната.
Бих искала да попитам, ако някой работи в Изипей, дали ще ми трябва фирма (на мое име или ще мога да ползвам тази на брокерската компания), има ли печалба, минава ли се през някакво обучение...изобщо всякаква информация би ми била полезна!
Ще съм благодарна, ако някой сподели!

Здравей,
Вече сме го осъществили! Ако желаете повече информация, как се открива офис, можем да Ви съдействаме свържете се с нас през контактите посочени тук: https://g.page/Easypaypld?we

# 4
  • Мнения: 7
Здравейте!
От скоро отворих офис за застраховки с всички застрахователни компании, но тъй като тук нещата се случват бавно, бих искала да включа и нещо друго, като каса Изипей, например - локацията ми е добра и в близост няма друга каса.
Ясно ми е само, че се работи със собствени средства, но с друго не съм запозната.
Бих искала да попитам, ако някой работи в Изипей, дали ще ми трябва фирма (на мое име или ще мога да ползвам тази на брокерската компания), има ли печалба, минава ли се през някакво обучение...изобщо всякаква информация би ми била полезна!
Ще съм благодарна, ако някой сподели!

Здравей,
Вече сме го осъществили! Ако желаете повече информация, как се открива офис, можем да Ви съдействаме свържете се с нас през контактите посочени тук: https://g.page/Easypaypld?we


Здравейте,
Благодаря Ви за отговора.
И при нас вече всичко е готово и до броени дни ще стартираме. Simple Smile
Остава ми обаче притеснението, че нямам нужната подготовка....знам,че в процес на работа ще свикна и ще се науча. Имам доста неяснотии, като например как и от къде става изплащането на пенсии и още други.

Хубав ден!
Simple Smile

# 5
  • Мнения: 92
Здравейте, надявам се да влизате все още във форума. Как става отварянето на офис за застроховки. Моята идея е същата, но доста неща не са ми ясни. Ако може повече информация.

Общи условия

Активация на акаунт