Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през октомври

  • 55 015
  • 2 301
  •   1
Отговори
# 2 280
  • софия
  • Мнения: 4 180
Ама ти още ли не си легнала? Това сигурно от вълнение че ще си касиерка на блока 😁

# 2 281
  • Мнения: 12 066
Ем не е легнала, ем кьорава, ем на кокошка съ обижда, щото жълто цукало й се привижда! 
Тетооо Heart Eyes

# 2 282
  • Мнения: 1 494
Машала, Тетич!!! Добре че кенефът ми е син, иначе..... 😀😀😀
Кроте, що не викаш, че си у Трявна, то е на 20 км от Габрово.... чи дъ тъ използвам, де.... Ма наздраве на компанията!!!
Толкоз телевизионни канали, а язе няма кво да гледам... затуй се опвам под климата, телефонЯ и книжлето!!! Аз съм у рая!!!

# 2 283
  • софия
  • Мнения: 4 180
Весиии, ти си писала,че се опваш под климата с телефона, а аз чета под килима с телефона и се ококорих. Рекох си Тази нашата нещо е слънчасала. После зачетох пак и видях,че аз съм слънчасалата-грешно чета😁

# 2 284
  • Мнения: 1 494
Дари, аз пък доде вдяна за о*рахал!!! 😀😀Трябваше да мина из цялата тема!!! 😀😀Ма разбраф!!!

# 2 285
  • Пловдив
  • Мнения: 40 840
Ох, ам сте скиции Joy

Аз пък само на фрийк филми попадам Simple Smile явно зарад празника. Ам тоя ся по НВО не ми е интересен. Май на креват ми мирише...
Шшшт! Не съм кокошка, не съм кокошка!

# 2 286
  • софия
  • Мнения: 4 180
Не си,разбира се. Само Тета 😁

# 2 287
  • Мнения: 68 943
Ам Даро...лещите са ти се изкривили..лебед съм аз..дребен, ма царствен лебед. Ква коШка ти се привижда...😨

# 2 288
  • софия
  • Мнения: 4 180
Ааа не, не обикновена кокошка...а кокошка-касиерка 😁
Ох щях да спя уж, а седя и се хиля с вас😁

# 2 289
  • Мнения: 35 144
Правих пица. Амии, абсолютен провал Sad
Прави тестото по рецептата на пицария Верди и няма да имаш нито единн провал!

# 2 290
  • Мнения: 68 943
Ни моа..Дара ме затапва как си требе..ш'си лягам..

# 2 291
  • София
  • Мнения: 9 603
Стой, дееее! Я колко забавно стана. Дари, и ти стой. Продължавайте! Аз тъкмо заседнах.

Тета, един въпрос ми изплува като прочетох за зъбите и тоалетната. Ти с четката за зъби ли я изчисти и нея?

# 2 292
  • Мнения: 12 066
То остава и тая да я е свършила Joy

# 2 293
  • Мнения: 14 811
Едва ли с нейната четка,по-скоро на тая на мъжО й. 😆😂
Ох нашите гостЕ още едат и пият,а мен ми се лягаааа! Одъртявам си,тва е. Дребната посрещаше сички с кутията бАнбони и една кутийка за парите. Ако се забавят да й дадат,си искаше! 😂 Умрях от срам,ама те всеки път си й дават парички,да купим каквото е нужно. И те така!
Измъкнахме се с нея да полегваме. Не мога да седя аз до 100 часа. 😆
Кроте,весело да ви е! 🤗

Последна редакция: нд, 01 ное 2020, 07:15 от Anyyyone

# 2 294

Общи условия

Активация на акаунт