Есенно слънце вънка грее, ДЕКЕМВРИйче сладко с глас се смее! 😄🧡🍁

  • 12 586
  • 302
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 482
Честито, Фам, и аз ви пожелавам да сте здрави!

# 61
  • Гърция
  • Мнения: 201
Благодаря ви за пожеланията

Янка, много хубаво, че е толкова топло при вас още. Аз обичам по-високи температури. Зимата не я харесвам.
Ти беше в Гърция, нали? Явно си някъде по на юг.

За бананите и аз знам, че имат доста калий и трябва да се внимава с тях. Аз лично избягвам да давам и защото запичат
На Остров Крит живеем
Дали не съм и навредили с тези банани?
От както съм започнала захранване всеки ден и давам.
Затова и детето не се изхожда всеки ден а през ден два,каква шматка съм🙈

# 62
  • Мнения: 2 700
Благодаря ви за пожеланията

Янка, много хубаво, че е толкова топло при вас още. Аз обичам по-високи температури. Зимата не я харесвам.
Ти беше в Гърция, нали? Явно си някъде по на юг.

За бананите и аз знам, че имат доста калий и трябва да се внимава с тях. Аз лично избягвам да давам и защото запичат
На Остров Крит живеем
Дали не съм и навредили с тези банани?
От както съм започнала захранване всеки ден и давам.
Затова и детето не се изхожда всеки ден а през ден два,каква шматка съм🙈

Не мисля, че си навредила на детето. И аз давам почти всеки ден банани. Изхожда се по 3-4 пъти на ден.
И тук да се похваля. Досега Валето правеше по 2-3 самостоятелни крачки и се чудих дали се броят за прохождане. Днес направи 8 самостоятелни крачки. Вървеше към мен, можеше и повече да направи, но аз нямаше на къде да се преместя ☺

# 63
  • Мнения: 286
Фам, бъди много здрава, щастлива и обичана. С малко закъснение ☺️
Янка, аз също давам честичко банани и няма проблем с изхождането. Може да поразредиш малко, да не е чак всеки ден, ако те притеснява.
Сладурче, хубаво е да чуеш и мама най - накрая 😁 Определено ти е доста натоварено. Браво, че се справяш с всичко.
Алекс, много неприятно, дано да нямате проблем с градината.
Сладкиши, браво на детето. Официално си имаш проходило мъниче 😁 И аз чакам моята госпожица скоро да направи първите си самостоятелни крачки, защото си стои изправена без да се държи за нищо и ходи като ме държи само за едната ръка. Междувременно се показа още едно зъбче. За РД и аз започвам подготовка. Ще е в ресторант с детски кът. Харесала съм и тортата и украса. Сега избирам дрехи, защото искам да сме с еднакви рокли 😁🤗

Последна редакция: вт, 13 окт 2020, 16:57 от Михаела Виячева 630226

# 64
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Янка, супер. Мечта ми е да посетя Крит. Досега все се отправяхме летата другаде и не сме сколасали още. Надявам се, като стане човечето на 3г с него да идем.
Иначе за бананите, едва ли чак си навредила. Просто не давай всеки ден.
Аз лично предпочитам сезонни плодове да давам. При вас поне в Гърция са толкова сладки и хубави.

Сладкиши, честити ходещи крачета.

Благодаря и на останалите за поздравленията

# 65
  • Гърция
  • Мнения: 201
Сладкиши Честити проходили крачета🤗🥰

Fam  Тук хората имат позитивна енергия.
Лятото е доста дълго..Започва от Април и свършва чак Ноември..минусови градуси няма.
На мен ,много ми липсва снега.Миналата година се прибрахме февруари в България и ходихме на Банско точно заради снега...😁Даже там съм заченала🙃😊🙈
 Градчето в което живеем е малко ....казва се Sitia  в YouTube може да разгледаш има видеа.


Момичета ,тези които кърмите по колко пъти цокат депицата вечер ?Мария-Стелла суче доста често точна бройка незнам.Така е от както се е родила.Дали не си претоварва стомахчето.
Последно на 9 Август я мериха беше 10.800 гр. Вчера си купих електронен  кантар за баня и я изтеглих на него показа 12.800 струва ми се доста.Тя сега и твърда храна си хапва и кърма,дали не и идва в повече.
На преглед сме, на 02.11 тогава и кръвни и урина ще изследват.До сега не са и правили изследвания.

Последна редакция: чт, 15 окт 2020, 14:29 от qankasiderova

# 66
  • Мнения: 4 660
Леле 13 кг пухкавелка 😘
Моята буболечка е 9 кг и 73 см.

# 67
  • Гърция
  • Мнения: 201
Леле 13 кг пухкавелка 😘
Моята буболечка е 9 кг и 73 см.

Ръцете ме болят вече... 🙃много мърда и
незнам дали я измерва правелно🤣

# 68
  • Мнения: 977
Леле,моята май е най-мъничка. Ние сме само 8 кг,иначе е 73 см. Имаме две долни зъбчета! Не прави стъпки още,изправя се,лази назад. Непрекъснато се върти,дига дупе и пружинира направо-мирна не стои за половин минута дори Joy

# 69
  • Мнения: 482
Сладкиши, честити първи стъпки Simple Smile скоро рожден ден и прощъпулник Wink

Янка, на хубаво мвсто сте, за бананите, колко изяжда? моят хубостник също най-обича банани, но си хапва по четвъртинка най-много, през ден. Може би количествата не са били чак толкова големи. Едва ли е 12 кила, нашият кантар винаги изкарва с поне половин кило повече от този на консултацията. Отделно, памперс, дрешки...

Моят юнак е 9,800 кила, тежи си ми вече, но и той вече не иска да седи,иска само да ходи, хванат за нас или нещо друго, разбира се. Днес му взех маратонки, стана по-бърз.

Михаела, честито зъбче Simple Smile

Сладурче, успех с подготовката на РД !

# 70
  • Мнения: 286
Моята бузанка също е 9.700кг., обаче на см. разбива всички рекорди 😆 На последната консултация преди две седмици беше 80см., но баща и е 2м. и тя явно е взела ръста от него 😁

# 71
  • Мнения: 5 425
Здравейте. Катлея е 8740 гр и 74 см. Има 7 зъба, един от които кътник и чакам още кътници. Придвижва се по мебелите, пуска се и стои сама.

# 72
  • Мнения: 125
Момата 80 см със сигурност няма да ми е снаха 😂 моя няма да е снажен, ама е много пъргав и жизнен. Върви с уокър, по мебелите се придвижва. Вече не иска да играе в кошарата за игра. Вълнуват го само болтчета и колелцата на играчките... Няма зъби. Струва ми се, че идеята за кръщене на годинката покрай ковид ситуацията ще ми пропадне 😢

# 73
  • Мнения: 482
моят младеж е 76 см. Ехааа, Марти, и кътници ли вече? Моят е само с 2.

попаднах на тази интересна схема за поникването на млечните зъбки, моето дете се движи горе долу по нея:

# 74
  • Гърция
  • Мнения: 201
Сладкиши, честити първи стъпки Simple Smile скоро рожден ден и прощъпулник Wink

Янка, на хубаво мвсто сте, за бананите, колко изяжда? моят хубостник също най-обича банани, но си хапва по четвъртинка най-много, през ден. Може би количествата не са били чак толкова големи. Едва ли е 12 кила, нашият кантар винаги изкарва с поне половин кило повече от този на консултацията. Отделно, памперс, дрешки...

Ами,изяжда половин банан всеки ден и предлагах.
Нашите педиатри(казвам "нашите"понеже всеки път са различни)винаги измерват гола без памперс.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт