Парфюмни размисли и страсти - 249

  • 56 056
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 930
Ох, ами много, много ми хареса на първа проба, за идните хладни сезони направо ще е убиец, макар да ми се стори, че е екстра и на топло. Утре смятам го нося цял ден само него. Малко е подвеждащо името и който се плаши от ууд и тамян, сигурно ще го подмине като малка гара, а не трябва, защото са много деликатни. Любителите на рози и фурми задължително да го пробват също. Много хубава роза има, а името никак не подсказва.

# 46
  • Мнения: 6 622
Момичета, препоръчайте ми хубав парфюм подходящ за подарък за почти тийнеджърка.
Голямата щерка скоро има РД и искам да ѝ  подаря и парфюм.

# 47
  • Мнения: 20 022
Момичета, препоръчайте ми хубав парфюм подходящ за подарък за почти тийнеджърка.
Голямата щерка скоро има РД и искам да ѝ  подаря и парфюм.
Лимонче, аз на моята тийнка от много избиране, бях се спряла idôle lancome, но в крайна сметка направих китка от подарък няколко аромата.

# 48
  • Мнения: 5 304
Страхотна нова тема! Повечето парфюми, които харесвам, са за хладно/студено време. Тази есен ще нося Twilly, World Intense и Black Opium Niut Blanche. Също хубав за сезона според мен е Dahlia Divin (и Le Nectar, щях да забравя).

# 49
  • Мнения: 6 930
Момичета, препоръчайте ми хубав парфюм подходящ за подарък за почти тийнеджърка.
Голямата щерка скоро има РД и искам да ѝ  подаря и парфюм.

Ако не държи на популярна марка, ей това, с две ръце! Нежни, непудрени теменужки, мъничко грейпфрут, леко пачули и жасминче. Не отстъпва на Идола по нищо, освен може би по трайност. Много свеж и жизнерадостен. А бутилчето е бонбон (капачката е метална и наистина като късче нешлифовано злато).


Кутийката и тя златна 🤗
Скрит текст:



Последна редакция: вт, 01 сеп 2020, 21:19 от tuali

# 50
  • Мнения: 2 232
На мен хич не ми е есенно сега в тия жеги. Впрочем вчера ми се наложи да изляза в 16ч и да почакам 5мин на спирката на Плиска. Олеле, как пареше слънцето, а въздухът нажежен като в пещ! Мда, та аз си редувам още летните аромати.
За по-натам обмислям Jimmy Choo Illicit, може би и EL Sensuous. Първият дотук съм пробвала 2-3 пъти и ми допада, вторият ми е малко на кантар. По описание ми се струва много интересен, като изпълнение май не чак толкова. Ще го мъча по-натам, като захлади.
Новото Армани и аз го гледах и ми се стори много безличен, едни такива блудкави пролетни цветя. А при такова име бих очаквала бомба, характер и уникалност.... но не би.

# 51
  • Мнения: 566
Момичета, заслужава ли си да поръчам Manifesto L'elixir. Преди месец го тествах на блотер в Дъглъс и ми беше харесал, та сега с наближаването на есента се присетих за него. Yum

Последна редакция: вт, 01 сеп 2020, 22:06 от Anika ❤

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 214
Oud Blanc е изчерпан в Дъглас - Бургас, но поне ми пръснаха на блотер. Страхотен - мек ванилов уд за моя нос. Съжалявам, че не пръснах на кожа, но в скоро време ще се поправя.
Тествах Moonlight patchouli, но никак не е мой и се радвам, че не го поръчах слепешката, само по описания. Напомня ми за някой от парфюмите на майка ми от миналото, но към момента не се сещам.
По темата: започвам постепенно да минавам на есенните аромати. На първо време Chanel Coco Mademoiselle Intense, Bottega Veneta и Eau de Velours, TF Noire pour femme, Hermes L’ambre и разбира се Hermes Elixir.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 186
Благодаря за темата, Денси!
Почти всичките  ми парфюми са за по- хладно време. Типично летни май нямам.

Аз да си кажа без бой, че съм от тези, които харесват Eden, както и Gucci Rush, Addict, Cristal noir...
Може да са ретро, но ми се иска да си ги имам в колекцията от сантимент. И да- ползвам ги няколко пъти в годината, но това не ми пречи.

# 54
  • Мнения: 6 622
Идолът го харесвам, не е лош вариант.
Tous не го познавам, но описанието ми харесва, единствено теменужките ме притесняват.

# 55
  • Мнения: 6 930
Не са много изявени и са свежички, като тези горските по-скоро

# 56
  • Мнения: 10 015
Limonche, непременно ли искаш да е изненада? Защо не си направите няколко ароматни излета, и да видиш какво ще си избере детето?

Момичета, ако някоя познава Manifesto L’elixir, ще изрази ли мнение? Беше ми харесал преди месец на блотер в Дъглъс и сега се сетих пак за него.

Много хубав парфюм е, преди години се смлях да нося Манифесто, а след него Еликсира, до пълно пренасищане.
Сега не знам дали бих предпочела него пред други на пазара, но истината е, че точно такава ванилия исках тогава, с такава тонка, просто отговаряше на моите ароматни нужди на 100%. Търсех по-добре направен вариант на Britney Spears Fantasy. Fantasy за големи момичета, с дървесна база вместо муск, сладкишеста, но по-суха.
Lancome обаче събори Манифесто от пиедестала с LVEB и Tresor a la Folie. YSL отвърнаха на удара със серията Black Opium, и серията Манифесто потъна в забвение. (Лично мнение, не задължавам никого с него.)

Чудесен, траен е Манифесто Еликсир, но въпросът е какво точно търсиш. Пробвай и Tresor a la Folie за по-сигурно. Сега, аз говоря от позицията на изпръскани големи бутилки, може и затова да ми е омръзнал....

Последна редакция: вт, 01 сеп 2020, 22:25 от Dez

# 57
  • Мнения: 6 622
Limonche, непременно ли искаш да е изненада? Защо не си направите няколко ароматни излета, и да видиш какво ще си избере детето?
Ще ми повярваш ли ако ти кажа, че живея в областен град, където няма нито един магазин, където могат да се пробват или купят качествени парфюми. Преди имаше един, но наскоро разбрах, че са го закрили. За себе си обикновено стрелям на сляпо, но понеже е за нея не смея. Скоро ще ходя до София, но сама, и ще пробвам това онова.

# 58
  • Мнения: 31 293
Парфюмите на Ариана Гранде за млада мацка.

# 59
  • Мнения: X
Момичета, заслужава ли си да поръчам Manifesto L'elixir. Преди месец го тествах на блотер в Дъглъс и ми беше харесал, та сега с наближаването на есента се присетих за него. Yum
Ми той си е за по-хладно време. Не е лош, не е от тези, които могат да са особено неприятни, така че, ако ти харесва, си го вземи. Не е wow! парфюм, но наистина е приятен.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт