Спам тема(Есенно летен Спам!) - от 01.09. до 30.09.20г.

  • 15 846
  • 1 152
  •   2
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 703
Тук съм уеДжасте благодаря.

# 16
  • София
  • Мнения: 10 584
От сутринта една цигара не съм изпушила на спокойствие 🤨🤨
Свършиха им отпуските и ще ми късат дупЕто....

# 17
  • Мнения: 9 822
+1
Тоя телефон ще го изтръгна от контакта и ще го изхвърля. Не искам да си общувам. Мейли, мейли, не се ли научиха тея хора, защо всеки иска да си говори с мене?? SOS, изпадам в криза Grinning

# 18
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Вместо да го хвърляш, направи го импулсивен.
Ще заработиш приличен допълнителен доход от това само да си приказвате. Grinning

# 19
  • Мнения: 9 822
Не ща пари аз, само да не ме занимават, ще саботирам пазара на фиксирани услуги и готово. Сори, Агенте

# 20
  • Мнения: 17 616

bratan не харесва този пост

# 21
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Не щяла ... а вилата на Локорско от небето ли ще падне Simple Smile

# 22
  • Мнения: 9 822
Aaaa, това е друго. Тя е за всички нас (без Агента), аз само мястото избрах. Не искам да ме пишеш в НА, важното е да я има Grinning

# 23
  • Мнения: 17 616
Агента в спам2 ми вика шут ахахахаххах явно не знаеш да не излезе че се наговаряме да е 'без Агента'

# 24
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Не щяла ... а вилата на Локорско от небето ли ще падне Simple Smile
Още едно кредитче и готово... Simple Smile

Да, Холдъне, точно това писах. И, между другото, ми мина през акъла да те питам онази вечер, като се прибираме от бара, каква е причината за тази роля, но реших, че не искам да знам. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 9 822
"без Агента" имах предвид, защото не дойде да ни види като беше в София, не че се е вкарал в някакви филми

# 26
  • Мнения: 17 616
никъде не се е вкарал. оставете момчето на мира

# 27
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
оставете момчето на мира

Коя е Мира?

# 28
  • Мнения: 9 822
Дано не е тази, кояот и аз познавам, защото й викаха понякога и Гошо..

# 29
  • Мнения: 17 616
Да, Холдъне, точно това писах. И, между другото, ми мина през акъла да те питам онази вечер, като се прибираме от бара, каква е причината за тази роля, но реших, че не искам да знам. Simple Smile

не е пу правилата на форомо самодокладвай се. /нарича се гостоприемство. елементарно е

Общи условия

Активация на акаунт