Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
Ако ще се връщате пак към стария режим - няма никакъв смисъл. Идеята на детокса съвсем друга.

# 16
  • Мнения: 12 473
Не, Дренче. Други намерения имаме.
Сега акцента беше основно алкохола да понамалим. Другото постепенно и според всеки както се чувства.

# 17
  • Мнения: 17 407
Сетих се за един хирург, който казваше - цигарите ги спрях веднага, но моя приятел алкохола - никога Simple Smile

# 18
  • Мнения: 12 473
Така де. И ние.
Цигарите от Нова година и от раз ги спряхме. Ама алкохола..особено в карантината..))

# 19
  • Мнения: 19 883
Наздраве на мъжете!

Детокс си правя всеки ден сутрин на гладно със смути от червено цвекло, джинджифил, лимон, мед. Не се яде после поне половин час. От време на време пущам и копър/магданоз вътре.
После изкачване на моите баири 3 часа с обилно потене. И ето ти детокс. Всичко излязло. Душ, хапване, следобедно разтягане с леко волейболче навън и ми стига.
От месо и млечни лично аз няма как да се лиша, консумирам предимно това. Въглехидратите не са ми сила, освен ако не са под формата на бяло вино.
Уингче, не се лишавай никога от месо и риба. В него е колагена. Wink

# 20
  • BG
  • Мнения: 2 173
Когато с нищо не се прекалява, няма нужда нещо да се спира - стара хавайска поговорка.
Simple Smile

# 21
  • Мнения: 6 591
Горджи, благодаря за труда Grinning
Здравейте морски, балкански и полски чеда! Където и да ви отвее вятъра, важно е с кого. Питайте Дидо, ако не вярвате.
Ой, той пък се отчита за секса. Аз няма Joy

От постинга на Ели(ff) не става ясно какво няма. Няма да се отчита или няма какво да отчита?
Wink

# 22
  • Мнения: 7 947
Благодаря, Горджи !
отивам да полея новата тема....

# 23
  • Мнения: 12 473
Босилче, това с баирите и на мен ми е любимо.
Месото отдавна съм го свела до минимум, без млечни определено по-добре се чувствам, нищо че ги обичам.
Ама темата не е за моите режими и детокс програми..Wink

Всъщност, онзи ден си позволихме по бира, но беше за награда след като постояхме в басейн, пълен с лед..)

# 24
  • Мнения: 19 883
А, като каза без тях се чувствам по-добре, и кръвната група играе. Не на всички им понасят и се преработват добре. Прочети за препоръчителните храни за твоята. Wink

Да ни извинят сътемниците.
Ама ако направим препратка с лИбовта, храната дава половината от сексуалната енергия, та в тази връзка май става.

# 25
  • Мнения: 9 871
Ааа, Джейми, не следиш темата. Мъжете се отчитат, след Дидо и Алекс, май ти е време Wink
Басейн с лед? Не бях чувала. Виж за ледена сауна, да. Май криотерапия му викаха

# 26
  • София
  • Мнения: 35 107
Пак да цитирам - при големи неприятности се отказвам от всичко, освен от яденето и пиенето.

# 27
  • Мнения: 19 883
Добрата храна е оргазъм за сетивата. Горджи е права. Отношение, приготвяне, усет, усещане, вкусване. Стига да не е само тя оргазма в живота. Smiley Че отива на натрупвания.

# 28
  • Мнения: 12 473
О, много оргазмично ми е даже да ми реже динята с любов..))

# 29
  • Мнения: 6 591
Пак да цитирам - при големи неприятности се отказвам от всичко, освен от яденето и пиенето.

Да разбираме - от тия три работи?

Общи условия

Активация на акаунт