Отговори
# 45
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Добро утро.
Хубаво да си измийти и китките.
Joy

Гутоу, ся съ сушЪ Joy

# 46
  • загубено
  • Мнения: 6 494
Пихте ли хапчетата ? Joy

# 47
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Добро утро.
Хубаво да си измийти и китките.
Joy

Гутоу, ся съ сушЪ Joy

пуснА въртълатора на турбу.
Чакай са опна до теби да си изпраа косъмъ.



Ох, днес излизаме с дитету ут нас и на прага - Борко, едно куче, с което Чериту си играе вечер на полянката. Викам - Борко, ко стаа, уе? Ко прайш тука? А то се оказа, че Борко живеел на нашия етаж. Аз знаех, че са от блока ни, ама не знаех, че сме баш съседи. Joy

# 48
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Хахах, Цец, какви неща научава човек покрай кучетата Joy

Имам мноу раута и никакъв хъс да я свърша, дет съ викъ ноу мъ мързи! Ама мноу!



Ас да питам Цециту, Нерчиту, Демътъ и Наталски: ша тургате ли противогрипна ваксина на чааветътъ? Ас съ чудя, педито рече до края на септември, ама тръгне ли на училище, сигур няма да посмея да й я сложа....уф...

# 49
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ами кат водихме чавето за направление за очен, имаше заместник на нашата докторка и той каза, че нямало нужда. Сега мислим Септември да идем при нашата да я питаме и нея.

# 50
  • загубено
  • Мнения: 6 494
Аз ходих вчера при нашата педиатърка за бележка и тя каза да не слагам нищо.
Никога не съм им слагала на моите противогрипни ваксини.  Сега с ковид очакват зимата да е олелия,затова натискат така.
Не знам кое е правилно,имам пълно доверие на лекарката. Така че,не.

# 51
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Аз не слагам допълнителни ваксини, Букетче Hug

# 52
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Демич, аз съм сложила допълнителна само за хепатит А, принципно и аз не слагам противогрипни. Уф, ще го мисля. Педито каза, че е добре да се сложи. Досега не съм слагала противогрипна ваксина, но имам приятели и познати си слагат, вкл. и на децата и с едно-две изключения са доволни. Идея си нямам още, но по-добре противогрипна ваксина, отколкото за корона вирус...

# 53
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702


Имам мноу раута и никакъв хъс да я свърша, дет съ викъ ноу мъ мързи! Ама мноу!

Чей ти дам началин старт Joyhttps://vm.tiktok.com/ZMJS1QHK1/

# 54
  • Мнения: 29 371
Сия идвъм, чи бях малку на бацейн аз....

Противугрипнъ не слагам. Туй Ковачева ли ти го каза, Букетчи?!? Да слагате....? Щот преди 2-3 години я бях питала, тя вика - цъ, не слагай....та за туй са чудя, да не сий променила мненийту?!?!

# 55
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Хилоу.



Хихи, днес сутринта Тики стои и маха във въздуха срещу кучето с лапа, кучето стои с/у Тики и трака във въздуха със зъби и лае. Накрая Чушка не издържа и наби кучето. Joy Голям майтап са.

# 56
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Морген, на вся и всьо! Кофи!


Наталски, Ковачева да. Питах я дали да слагаме противогрипна ваксина и тя каза да, до края на септември. Даже марка препоръча...чудя се много. Аз никога на съм си слагала, на детето също. Та съм в чудене...знам че в някои държави за децата и над 65г е задължително, ваксините уж са същите...

Цец, забавну е при вас, с толкова добитък Joy

Не знам за вас, ама снощи ми беше студено, ставах да затварям прозореца и да си взема одеало, че се бях усукала с чаршафа като мумия...есен иде.

# 57
  • Мнения: 29 371
Не знам, Букетчи, какту си решите. Детту записахте ли в училище?

Нескъ пускам мойте двамцата да одят за риба, че да посвърша малку задачи аз.....

# 58
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Букетчи, винаги е интиресну у нас, ако добитъка не сътвори нещо, ние двукраките го правим. Joy
Оня ден са скарахме кой да простре чорапите и накрая са оказа, че имало 3 чифта чорапи. Викам - ми белким поне 5 да бяха, за ко са хабихме да са караме?

# 59
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Хахах, Цец весело е при вас, викаш за 3 чифта чурапи екшън, а? Joy така де, няя са даваш за 3 чифта чураБи...

Некуй гладин има ли, чи стана времи за убят! Ни тряя са прупуща манджъ сепак.

Общи условия

Активация на акаунт