Закъснение и отрицателен тест

  • 4 880
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Здравейте,нова съм в групата:hugs: Търся съвет🙄!
Ноември месец цикълът ми закъсня с 4дена,нямах никакъв  ПМС. След закъснението ми дойде само 2д.и то оскъдно и ръждиво.🤤 Този месец ми закъсня с 1д.и беше оскъден и ръждив продължи 2д. Правила съм 2 теста първият беше отрицателен ,а вторият с втора супер бледа чертичка .  Нямам почти никакъв апетит ,постоянно ми се гади .Какво бихте ме посъветвали да направя ?

Последна редакция: ср, 30 дек 2020, 23:48 от Маргарита Славчева 684618

# 16
  • Мнения: 5
Здравейте, нова съм тук.
Трябваше да ми доиде на 13.01.21 на 4 ден от закъснението си направих тест беше отрицателен. Имах симптоми като преди идването на цикъла болки в гърдите, подут стомах, болки в кръста и т.н. Сега вече само болки в гърдите и кръста и доста повече изгладняване също пия топирамакс сутрин и вечер заради мигрената ми и си мисля да не би да е от тези таблетки.

# 17
  • Мнения: 1
Zdraweite imam  Edin vupros zakusnqva mi vehe pochti 13 dni napravih test izleze nqkakuva
Mnogo bleda Cherta sleet tova druk  izleze negativ imam dosta zasileno belo tehenie bolki v krusta i stomaha leko gadene Chustvam se izmorena vuzmojno li è da sum bremena 😢

# 18
  • Мнения: 15
На мен също ми закъснява вече 6ти ден много леки болки имам в яйчниците,не сън правила тест,но да съм бременна ми е последната опция.Мисля си дали не е от времето

# 19
  • Мнения: X
Здравейте, момичета! Няколко дни преди очакваната дата на менструацията ми имах полов контакт без да се пазим . Трябваше да ми дойде на 23.02, но все още не ми е,тоест вече 5 дни закъснение. Правих тест днес, но е отрицателен. Според вас възможно ли е да съм бременна или е още рано за тест? Имам леки болки в яйчниците и чувствителни гърди

Общи условия

Активация на акаунт