Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през август

  • 43 235
  • 1 445
  •   1
Отговори
# 1 410
  • Мнения: 35 144
Опитвам се да помогна в бизнеса на приятелка. Рекламирам я под път и над път. Вече втори път поръчвам нещо да ми направи и все стигаме до приперни. Ми, не ми харесва това , което прави и предлага. Как да си дам парите за нещо, което не ми харесва. Сега ще купя това, което предлага и ще го хвърля в кофата само и само да ме се дракаме.

# 1 411
  • Мнения: 68 957
Защо я рекламираш след като не ти харесват нещата? Не подвеждаш ли хората по този начин?

# 1 412
  • Мнения: 35 144
Може аз да съм прекалено взискателна , не знам. Всеки с вкусовете си. Аз просто като правя нещо , искам да е изпипано.

# 1 413
  • Мнения: 68 957
Ми не я препоръчвай. Ако ми я препоръчаш на мен, а не си доволна - ще ти кажа че си ме подвела.

# 1 414
  • Мнения: 35 144
След днес вече ще огранича препоръките. Много се изнервих. Аз ако съм знаела как точно искам да стане дадено нещо, да се направи, щях сама да си го направя ... Ама пусто, сега нямам време за нищо Sad

# 1 415
  • Мнения: 3 025
Имам нужда няколко дни да не си вдигам телефона, да остана насаме с мислите си и да реша веднъж завинаги какво искам всъщност.

# 1 416
  • Мнения: 1 840
Опитвам се да помогна в бизнеса на приятелка. Рекламирам я под път и над път. Вече втори път поръчвам нещо да ми направи и все стигаме до приперни. Ми, не ми харесва това , което прави и предлага. Как да си дам парите за нещо, което не ми харесва. Сега ще купя това, което предлага и ще го хвърля в кофата само и само да ме се дракаме.
Пийк, и аз имам една такава, но изобщо не я рекламирам. Дипломатично не казвам, че прави откровени боклуци, но не мога да си изкълча езика да излъжа, че са ОК. Изслушвам като се жалва от "капризни" и оплакващи се клиенти. Има си хора, които летят в облаците и си вярват, че са идеални певци, артисти, работници, няма как да ги свалиш на земята, може само отношенията да си развалите.

# 1 417
  • Мнения: 4 893
Имах невероятна фризьорка,никога не успях да я рекламирам,защото обикновено съм като кошница.
Ей,смотана работа! Лети ми тук,една пеперуда.Хванах я и я изпуснах.
Добър вечер!

# 1 418
  • Мнения: 1 494
Оффффф, искам да е зима, честно казано!!! Цялата лепна, а току що излизам от банята!!! И мозъкът, колкото го има е в течно състояние 😀!!! Сега ша пробвам да пия топъл чай, както правят индийците, белким се разхладя!!!

# 1 419
  • Мнения: 4 893
Индийците са вечно потни,затова намирисват,мани тая работа.Прасни една бира!

# 1 420
  • Мнения: 1 494
Слушам, Кроте!!! И изпълнявам!!! Наздравееееее!!!

# 1 421
  • Мнения: 4 893
А,така! Другите кво се ослушват!?

# 1 422
  • France
  • Мнения: 12 935
А на мен ми е студено. Nature Snowflake

# 1 423
  • Мнения: 4 893
Фил,прибирай се! Тук не се диша и дочух,че и септември ще е така.

# 1 424
  • Мнения: 68 957
Недей идва....тук всички са надули климатиците на дваЕсе..ще се смръзнеш тук...вярвай ми 😉

Общи условия

Активация на акаунт