ЮНЧЕТО е вече на годинка и припка в близката градинка - Тема 10

  • 18 344
  • 772
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 266
Честито! Вече сте и големи, много да те слушат. Аз съм в София и не мога да се включа за кухнята. Бебка днес е по-добре, явно антибиотика си дава резултат. Разболяхме и таткото, та тази вечер и той на парацетамол.

# 61
  • Мнения: 1 694
Оооо, нови бебетаааа, честито, много да се гушкате и слушкате! И на всички пожелавам още бебенца, толкова е хубаво (за някои може да звучи, че ги проклинам Wink та за тези, които желаят)
Димитрова, няма ли да тестват контактни деца на това с майката с ковид? Тук във Варна вече в няколко градини има сходни случаи и тестват цялата група.

# 62
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Радостче, много се радвам за вас, ама и ти как си траеш Kissing Heart Жива и здрава да е малката принцеса, каката също. На теб ти пожелавам леко  и бързо възстановяване, да знаеш, че си супер мама! Пожелавам ти цялото търпение на света и много здрави нерви!

# 63
  • Мнения: 6 683
Честито бебче Flowers Hibiscus да е живо и здраво и да ви радва!

На малкото му расте 8ми зъб и вече две вечери се буди по 100 пъти. Поне хапва горе долу. Три дни го приспива майка ми и успява да заспи без цокане за дневния сън. Имам някаква надежда за отбиване Sunglasses

# 64
  • Мнения: 620
Радостче, честита Невенка! Да е жива и здрава, а и мама, и тате, и кака също! И много да ви радва и да спинка и амка послушно!

# 65
  • Мнения: 839
Честита радост и от мен! Да са ти живи и здрави и двете рожби, а с другите неща да се справяте с лекота! Heart

# 66
  • Мнения: 370
Радостче, Честита принцеса и от мен!🌺 Да бъде здрава и щастлива!!!🌻🍀🌞

# 67
  • Мнения: 285
Ох и аз се развълнувах 🤗Честито биберонче! Много да ви радват малките сладурчета🌺

# 68
  • Мнения: 961
Честито, Радостче! Да ви радва малката принцеса, каката да слуша и да сте здрави и щастливи! ❤

# 69
  • Мнения: 439
Много благодаря на всички за прекрасните думи, както и за подкрепата..
Бъдете здрави и щастливи вие и семействата ви! Само положителни емоции пожелавам на всички!

# 70
  • Мнения: 314
Честито бебче на Радост, здрави и щастливи да растът с кака. Хайде сега на си,, провлачи радост краката,, и на всички който желаят да ги споходи същата радост.

# 71
  • Мнения: 787
Честито бебче и от мен, да сте здравички!

При нас зъби ли са, какво е не знам. От една седмица нощем се буди с плач.

Поне от 4 дни хапва уж добре, че цял месец бе на по 5 хапки.

# 72
  • Мнения: 3 266
Milk - choc, не знам, май още не е излязла пробата на детето. Ако то е положително, би трябвало, ако не е, сигурно няма. Засега чакаме информация. Иначе утре ще я водя на контролен преглед за ухото, да видим как ще е.

# 73
  • Мнения: 560
Radostcheto Petrova 641071,честит бебок! Да сте здрави и щастливи цялото семейство и да те слушкат бебчетата много, че да се справяш с лекота! Flowers Four Leaf Clover BalloonFlowers Tulip

# 74
  • София
  • Мнения: 616
Радостче, честито бебче! Живи и здрави да сте всички! ❤

Общи условия

Активация на акаунт