Парфюмни размисли и страсти - 246

  • 53 054
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Парфюми със жълти флакони имам само 2:
Marc Jacobs Daisy Sunshine  и Dolce & Gabbana Dolce Shine.Все пак съм сравнително от скоро при вас,но съм решила да ги направя 3 за щастие Wink .Странно привлечена съм от бутилката на Amouage Sunshine всеки път,като го споменете в темата,но все още издирвам,къде да пробвам сякаш не ми се рискува на сляпо.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Благодаря за Nature Sunny тема, Densi, ще внесе настроение.🌻🌻🌻

Kenzo World Power ми е жълтурче чисто, другите са ми в по-жълто-оранжевикави нюанси.Simple Smile)

Dior Jadore In Joy, Boucheron Orange De Bahia, TF Eau De Soleil Blanc, etc слънчеви съкровища.Simple Smile)

Desuri, моля, напиши няколко думи за Dolce Shine.Simple Smile)

# 17
  • Мнения: 2 257
Благодаря за новата тема!🌷
Оказа се, че имам повече жълтурчета, отколкото очаквах 😄
Скрит текст:
 





# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 195
Благодаря за новата тема🌞
Жълти парфюми са ми Elie Saab girl of now shine, La Parfum Royal, Azzaro girl, Lalique Soleil това се сещам за сега👌🏻

Последна редакция: чт, 02 юли 2020, 11:00 от astravera

# 19
  • Мнения: 795
Единственият жълт парфюм, който имам е :



Приказен е през есента - туид блейзър на Ралф Лорън, кожен колан и ръкавици, Neverfull на Луи Вюитон, изтъркани тесни дънки и сладки секси боти, всичко това гарнирано с облаче Dolce Amalfi.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 658
Еха, каква хубава лятна и слънчева тема!
Ако трябва да третирам като жълти всички парфюми с класически цвят, значи трябва да сложа тук едни 70-80% от гардероба си. Затова ще направя представителна извадка на актуалните за сезона жълтурчета, които смятам да ползвам това лято:
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 02 юли 2020, 01:15 от Атти

# 21
  • Мнения: X
Жълти... Thinking Златните флакони не броя за жълти. Тогава тези
Скрит текст:
Имам Girl of now, но той не ми е жълт в този смисъл.

Здравейте, дали може да ми препоръчате парфюм с аромат на море?Срещала съм такъв преди години на Орифлейм, буквално мирише ня море, а лятото това много ми харесва😀
Мога да препоръчам този, според моите представи за мирис на море
https://www.fragrantica.com/perfume/Salvador-Dali/Sea-Sun-in-Cadaques-2180.htm,

# 22
  • София
  • Мнения: 872
Любими жълти парфюми са ми Lancome Poeme, Sysley Izia, Shiseido Zen, Lanvin Girl in Capri. Днес бях с последния и се почувствах, като в Капри. Simple Smile

# 23
  • Viena
  • Мнения: 3 591
Колко много жълтурчета имате, мерси за темата.

# 24
  • Мнения: 2 245
Мерси за темата,страхотни снимки,имам някои от тях,но сега искам следните жълтури:Sunshine Амуаж и Лалик Soleil....за което сте виновни вие💐🌹💖

# 25
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 220
Момичета, моля за мнение.
Искам да подаря Chanel Gabrielle Essence на момиче, което харесва оригинала. Имат ли голяма ли разлика с Essence, дали ще сбъркам с фланкъра?

# 26
  • Мнения: 31 283
Не, няма да сбъркаш, той е по-хубав за мен. Имат леки прилики, но и разлики. Хубав парфюм е.

# 27
  • Мнения: 2 257
Essence e хубав, но аз харесвам първообраза и ако ми подарят фланкъра, няма да съм много щастлива.
Развива се много зле на моята кожа и изчезва за 15 мин.
Имаш ли как да разбереш дали го е пробвала?

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 9 402
Не може да се сгреши, че Есенс е фланкър на Габриел, обаче се и различават и то доста, според мен и подари, който харесва и не рискувай.Много от верните почитатели на Габриел не харесват Есенс.В Есенс липсва грейпфрута, по- мек и по- кремест е от само Габриел , туберозата и иланга са засилени, усеща се върху мен и много жасмин.И двата са много белоцветни и елегантни.Аз много ги обичам и двата.Денс, мерсаж за темата.KissYellow HeartFlowers Hibiscus

# 29
  • Мнения: X
Привет,

благодаря за новата тема!
Днес съм в жълто...търсих жълт парфюм в шкафа и скокна Номад Абсолю- пръскала съм го в по- хладно време, но днес е прелест- слънце в гората, прохлада и зеленина, свежест от близко ручейче...Страхотно настроение ми носи.
Друг жълтуш е Мосю Ли, един от най- любимите ми парфюми.
За мен жълт и искрящ е Еликсира на Ерме.
Диор ин Джой също ми носи "жълто" усещане, въпреки, че не е жълт на цвят...
И други ми жълтеят по цвят, но не и по усещане за слънце, лято и безгрижие.
Mon Guerlain Bloom of Rose EDT го носих преди няколко дни- прелестен, става ми един от летните любимци.

Да ви питам, Eau de Rhubarbe Ecarlate Hermès, като е колон мога ли да разчитам на трайност? Четох, четох...обърках се вече, мненията са положителни по скоро, но ме обърка, че са ЕДТ, ЕДК...дайте акъл моля...

Последна редакция: чт, 02 юли 2020, 10:01 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт