Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през юли

  • 41 365
  • 1 288
  •   1
Отговори
# 1 245
  • Мнения: 4 893
Ади ся, вечер поне ви е ладнО. При нас само кочан и жега, няма средно.
Беше до преди няколко дни.По това време,до средата на август,пак казвам,не завиждай!

# 1 246
  • Мнения: 2 166
Лоша, лоша Кроте!
Дриймата отиде на море и ни забрай..

# 1 247
  • Мнения: 35 143
Мразя да спя на отворен прозорец- то не са писъци, гонки, дрифтове, лаещи кучета. Сега пък някой някъде нещо монотонно удря. Все едно сече дърво. Направо ми пили нервичките

# 1 248
  • софия
  • Мнения: 4 180
Навън е адска жега. Ходих до преди малко с една приятелка да хапнем в близко заведение -сварих се от жега. Ама пък си похапнах Grinning Сега съм полегнала вкъщи под климатика и обмислям какво да вечерям.
Сега? В разгара на заразата! Ти на заведение!? Добре ли си?

Какво да ти кажа, и аз съм в шок от себе си Grinning  Ама как хубаво си похапнах ако знаете. Това не ми попречи преди малко да изям и една пица де, вечерно.

# 1 249
  • Мнения: 12 066
Аз се самопоканвам у Кротик Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 250
  • Мнения: 4 893
Лоша, лоша Кроте!
Дриймата отиде на море и ни забрай..
Що пък лоша? Както и да е.. Хайде лека и мека и кой каквото мечтае да ви се сбъдва! И внимавайте какво си пожелавате!!

Пийк,спри се бе,жена! Две теми,ти и само ти! Направо не разбирам,кога правиш всичките неща за който пишеш,от толкова писане.С едната ръка къпеш бебето с другата пишеш? Баткото,бебето,мъж,майка и ти пишеш ли пишеш..

Чироз,идвай! Имам барбун и бира! Като прегрееш,ще те бутна в морето,на 15 мин.по права линия ми е.

# 1 251
  • Мнения: 1 494
Добрютро, Шушани! 😍Ставам вече, наспаф се😀, пия кафе и ровя тук! Много жега, много нещо, разтопи ми се мозъка, колкото го има.... 37 беше вчера в 17 чИса!! Де ми й Балкана ся.... ни ща на море!! Ни мо'а да са пържа в собствен сос!!Ма и на  работа нИ ща!!! 😀Добре че там има климатик, щото........ Мрън!
Ай лек ви ден, момичета и не се призорвайте! На почиващите - дайте по лежерно!!

# 1 252
  • Мнения: 14 811
Добро утро.
Спи ми се! 😒
Веси,как може да си толкова весела рано рано?! 😂

# 1 253
  • Мнения: 2 166
Добро утро. Малката цифра още се търкаля в леглото. Пих 2 кафета, къпах се, чиниите измих и се уморих 😄 Докато стане, па се изпикае, па се наяде, пак ще излизаме в жегите.

# 1 254
  • Мнения: 3 025
Добро утро!
И на мен ми се хваща гората в тея горещини.
Будех се сто пъти.
Хубав ден на всички, време е за кафе!

# 1 255
  • Мнения: 9 939
Добро утро!
Веси, много ранно пиле си ти Scream
Кроте, какво е туй барбун? Като животно ми звучи, ма морско ли, земно ли?!? И се яде при това.

# 1 256
  • София
  • Мнения: 18 730
Риба е .

# 1 257
  • софия
  • Мнения: 4 180
Добро утро. Аз си поспах днес стабилно, сега заформям кафенце да се разсъня. Много жега навън ми изглежда, та мисля да си седя дома под климатика днес.

# 1 258
  • София
  • Мнения: 9 603
Здравейте!
На работа съм. Обадиха се от ДГ, че щерката я боли корем и два пъти ходила по голяма нужда. Пратих дядо й по спешност да я прибира, а като отишъл тя била весела на двора с децата  и не искала да слиза от пързалката. Е, учителката я убедила на бърза ръка. Сутринта пък не искаше да ходи наградина. Сега не иска да се прибира вкъщи с дядо си. То няма угодия. Но й минал коремът. Вече не я боли.

# 1 259
  • BG
  • Мнения: 373
Здравейте и от мен.

Дари, добре че не ти се налага да излизаш. Гледам протестите са се изродили. Щом почнаха да нападат и възрастни жени ...

С климатици се живее. Да е жива и здрава бившата ни директорка / вече пенсионерка /. От миналата година сме климатизирани и сме супер. То иначе мозъците ни се размекваха.

Общи условия

Активация на акаунт