Мнение за д-р Иванка Щърбанова МЦ Медкрос (София)

  • 1 310
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 125
Здравейте,
Бих искала да Ви попитам за мнение за д-р Иванка Щърбанова.
Реших да отида на второ мнение ,след поставена диагноза от д-р Добрева, и ми препоръчаха д-р Щърбанова.

Благодаря Ви предварително за отзивите.

# 1
  • Мнения: 1 698
Според мен е добър лекар, човечна и услужлива. Прави ми колпоскопия в МЦ Медкрос, после и биопсия в Тина Киркова. Настоях да е тя и изчаках, защото имаше раждане. Не съм плащала за избор на екип. Даде ми максималния брой болничен. Имам добри впечатления. Доста се чака при нея. Предполагам проблемът Ви е онкогинекологичен, понеже тя с това се занимава. Не ми изглежда меркантилна, даде ми направление и за мамолог. С доста добри впечатления съм. Успех и не се безпокойте! Всичко ще е наред.

# 2
  • Мнения: 125
Според мен е добър лекар, човечна и услужлива. Прави ми колпоскопия в МЦ Медкрос, после и биопсия в Тина Киркова. Настоях да е тя и изчаках, защото имаше раждане. Не съм плащала за избор на екип. Даде ми максималния брой болничен. Имам добри впечатления. Доста се чака при нея. Предполагам проблемът Ви е онкогинекологичен, понеже тя с това се занимава. Не ми изглежда меркантилна, даде ми направление и за мамолог. С доста добри впечатления съм. Успех и не се безпокойте! Всичко ще е наред.

Слава Богу, не е такъв проблема. Около година д-р Добрева ме лекуваше за "поликистоза", но в последствие видях, че май диагнозата е грешна.
Затова искам да отида на второ мнение.

# 3

Общи условия

Активация на акаунт