Педофил с детски център в София??!?!?!

  • 5 479
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте мамчета,
докато сърфирах из нета попаднах на особено притеснително видео, в което един младеж разказва за случай на осъден педофил, който има детски център в гр. София. Тъй като загледах видеото и това което се разказва в него много ме притесни бих искала да го споделя и да попитам дали някой има някаква информация за случая. Аз самата понякога оставям децата си в детски центрове и не бих си простила ако там им се случи нещо ужасно.

Ето за това видео става дума:
https://www.youtube.com/watch?v=NE4KULRbDr0

# 1
  • Мнения: 1
Аз също като майка много се притисних от това което разказа момчето и бих искала да съдействам за да открием този детски център и дали все още функционира, ще разпространя клипа и се надявам да попадна на някаква информация. Frowning1

# 2
  • Мнения: 10
Мале ужас!Ама всичко става,излежал си е присъдата и закона позволява да си регистрира фирма и да отвори детски парти център, а това е ясно че пак ще търси тясна връзка с малки деца, едва ли някой го учудва като е п.....л!

# 3
  • Мнения: 207
Здравейте, случайно попаднах на това - https://m.youtube.com/watch?feature=share&v=PRDwTqH50Z4
Тук ще намерите отговори на въпроса си 🙂

# 4
  • Мнения: X
Питам се, защо чак сега се размириса?
Дали не сме зрители на многосерийна сапунка, в края на която ще се окаже, че един много, ама много висш бг политик също е любител на ласки от непълнолетни?

Има един доста заможен чичко с много парички, който забегна в южните страни и може би сега е дал да му поснадят туй-онуй в едно филмче, което ще ни прожектира след като е обработил широката публика чрез няколко подобни журналистически разследвания.
Може би...
Само предположения, ама знаеш ли?

Сигурна съм, че ще четем още за педофилски кръгове, и че накрая някои политици ще си поотидат.


А по темата за педофили, работещи с деца:
Нужен е закон, според който всички, които работят с деца,
да са задължени при постъпване на работа да представят специално свидетелство за съдимост, което да доказва, че нямат провинения по тази линия. И след това на всеки 5 години  да се изисква актуално свидетелство, т.е. да бъде наново удостоверявано от полицията, че лицето няма педофилски прояви.

Последна редакция: сб, 27 юни 2020, 17:42 от Анонимен

# 5
  • Мнения: 14 638
Никакво свидетелство за липса на провинения,няма да свърши работа.Я,знаят за провинения,я не.Нали преди десетина години холандец се развяваше из страната.Даже в София е бил на квартира в нашия квартал и един път беше пред мен на касата в магазина.След като излезе всичко наяве,разбрахме,че това е той.С лекота е привличал циганчета с лакомства,подаръци,гледали филми в къщата му и т.н.Имаше и такъв случай с британец у нас.Кой знае още колко не са разкрити?Затова такива да ги кастрират,после да работи,където иска.Няма да е заплаха и грижа за обществото.Да,но еврогейските власти,каквито са извратеняци,е въпрос на време да приемат секса с деца за нормално.Всякаквите лобита работят в тази посока.Имаше преди материяли в мигрантската тема.Ако детето искало секс,не е престъпно,чичак да го осъществи.
sunday_m поразчисти си пощата.Wink

Общи условия

Активация на акаунт